| Betreft: | evenement: Awakenings Festival, zaterdag 26 juni 2010 om 10:30 |
de pagina duurt nu alleen iets langer met laden
Zijn toch vette nummers?
geen slecht idee, volgend jaar samuel l session lekker in een funky - tribal tent zetten!
Volgend jaar ben ik sowieso van de partij omdat het 10-jarig jubileum is. Als het net zo druk of drukker is dan wordt het tevens mijn AWFS afscheid. En ik denk dat er meer mensen zo over denken. Komen natuurlijk weer nieuwe mensen voor in de terug maar op de lange termijn melk je je eigen concept uit en blijft er niks meer van over. Dan komt er weer een nieuwe hype en daar sta je dan met je kaartenhuis van lucht. Vergeet nooit je roots en de mensen die je groot hebben gemaakt.
Wat is er mis met Laurent Garnier?? Denk wel dat ik daar dan een tentje opze
Wat is er mis met Laurent Garnier??
Hahaha, Tinus dan had je dat ff tegen me moeten zeggen dat je je eraan stoorde .....bij mij was het meer een parodie eigenlijk op minimalboyz
doe anders 1 tent met Laurent Garnier solo. dan komt het zeker wel goed.
adam beyer heeft alweer de toezegging gehad om de main af te sluiten geintje of serieus? was echt drama zaterdag namelijk..
Laurent Garnier?? Denk wel dat ik daar dan een tentje opzet
iets nieuws voor awake?? vernieuwing is wel eng voor awake. . . .
debuterende artiesten, nieuwe muziek stijlen programmeren, nieuwe locaties
sander vind alles kut wat geen minimale detroit is..moet je niet zo op letten
Ik denk dat Awake niet echt het festival is voor lange marathon setjes
dat vermoedde ik al. maar als dat ding is om zweet tegen te houden ok. bij het gros was het gewoon als "cool" bedoeld
niet echt. maar zeiken op wat mensen dragen vind ik echt zo triest.
maar soms loop ik op feestjes rond en denk ik god god waar gaat t heen.
Ik vind het heerlijk om te happen op Sander
de meest belachelijk uitziende idioten zijn meestal wel vrolijk op feestjes.