Partyflock
 
Forumonderwerp · 718740
19 volgers · 333462x bekeken
 
Werkzaam bij 2dj2 Events
Waarschuw beheerder
donateur
Hardhouse, hardtrance en een beetje techno en een héél klein beetje hardstyle (althans zo draai ik het).
Op de één of andere manier komt deze muziekstroming niet helemaal door.
Ben wel benieuwd naar de meningen over hoe dat komt.
Te hard voor de Tiesto/cor fijneman enz. liefhebbers, te soft voor de hardstylers/hardcoreliefhebbers enz.

Mijn mening is dat harddance van alles in zich heeft om verrassende uptempo (gb) en/of beukende duitse/hollandse platen te mixen. Tóch muzikaal én stevig.
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 13109, 55359, 47652}
Waarschuw beheerder
donateur
Allejezus Kjell, je leeft nog!!!!!! :D
Waarschuw beheerder
donateur
Zie hierboven net dat er posts verwijderd zijn, vraag me alleen af waarom de mijne weg zijn en die van alle anderen er nog staan.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Dé Daaan!!! a.k.a. The Fairy Wicked.... op dinsdag 5 mei 2009 om 12:30:
Dacht dat ie mc was, maar kwam erachter dat hij dit dus gewoon voor de gein even doet, doet ie erg goed


Mooiste was t einde:
Harrar: "Welcome at Q Dance!"
Daaan: "Eu t is Q Day he"
Harrar: " Queendoubleyou flibberdeflabberdetjibberdetjapski, give it up for DJ W!!!"

Heerlijk :D En dan te bedenken dat ie eigenlijk geen woord Engels spreekt :respect:
Artiest W
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dé Daaan!!! a.k.a. The Fairy Wicked.... op dinsdag 5 mei 2009 om 21:59:
bass to the place London?


nope das operation blade



Uitspraak van Charly Rocks op dinsdag 5 mei 2009 om 22:44:
Mooiste was t einde:
Harrar: "Welcome at Q Dance!"
Daaan: "Eu t is Q Day he"
Harrar: " Queendoubleyou flibberdeflabberdetjibberdetjapski, give it up for DJ W!!!"

Heerlijk En dan te bedenken dat ie eigenlijk geen woord Engels spreekt


dat was idd wel vet ja (zie filmpie ;)
Waarschuw beheerder
zag nog dat je 15 of 16 mei in belfast draait, samen met Angerfist (3 uur set)
Waarschuw beheerder
Jaah 15 mei idd! Veel zin in :D :D :D
Waarschuw beheerder
Ja kan me voorstellen. Vast waanzinnig publiek, bijzonder dat Angerfist maar liefst 3 uur draait. Kan me niet voorstellen dat een Nederlandse organisatie hem zo lang laat draaien. Mooie uitdaging voor hem.

iets anders..

Een van de grootste harddance helden is voor mij Arkitech. Wellicht niet zo bekend hier in Nederland, maar de beste man heeft zulke goede platen gemaakt. Veelal uitgebracht bij Nu Energy, het toonaangevende label van Kevin Energy. Onderstaande mix is wederom erg goed. Wat ik zelf erg prettig vind is dat het tempo tenminste hoog ligt en dat de tracks veel energie bevatten. Zelf mis ik dat in veel harddance tracks, wellicht een reden waarom het niet zo populair is (zoals helaas ook te zien was om de filmpjes)?

Arkitech @ Sinistry

1 Adversary (Insane Version) Lost Soul Electronica Exposed
2 Dimensions Firefly Nu Energy Records
3 Hyperterminal Lost Soul, Chwhynny CDr
4 Never Say Die (Kevin Energy Remix) Sharkey, Kevin Energy, Arkitech AATW
5 Sacrifice Lost Soul, Dark Angel Nu Energy Records
6 Really Nasty Eryk Orpheus Nu Energy Limited
7 Rippin' Up (Kevin Energy Remix) Kevin Energy, Gammer Relentless Vinyl
8 Paranoia (Draft Version) Eryk Orpheus, Arkitech CDr
9 Funky Flow Eryk Orpheus Nu Energy Digital
10 Black Rain Sharkey, Odyssey, Arkitech AATW
11 Untitled Arkitech, Orbit1 CDr
12 Screamer VIP Ram Trilogy RAM Records
13 Alanamra (Arkitech's Product of Finland Remix) Arkitech, Alek Szahala Nu Energy Records
14 Quadraphonics Sharkey, Arkitech AATW
15 Dehumanise (Remix) Arkitech Kaotik

http://www.mediafire.com/download.php?lze0a4wozyw
donateur
Uitspraak van Love is the answer op donderdag 7 mei 2009 om 16:20:
zoals helaas ook te zien was om de filmpjes


dat loopt best wel los hoor, het is bij vlagen best druk geweest die dag, denk dat er al met al als je alles bij elkaar optelt wel een man of 150 a (misschien) 200 is geweest.

Plus dat een ieder die er langs liep en die niet meer weggelopen is omdat ze de muziek zo dik vonden mij al meer waard is dan weet ik veel wat

Op de filmpjes zie je ook met name de DJ's (logisch) en niet het hele beeld, ik baal er nog steeds wel een beetje van dat ik niet aan een fototoestel of camera om te filmen heb gedacht :)

Wij waren in ieder geval dik tevreden en zullen het volgend zeker weer proberen, al heb ik wel het idee dat we nog niet het maximale uit de promo hebben gehaald, mede door drukte op mijn werk en privéomstandigeheden heb ik niet alles kunnen doen dat ik wilde doen :)

Overigens gezien het feit dat er niet echt 'wereldbekende' namen op de line up stonden ik het al helemaal netjes vond hoe een en ander is gelopen :yes:

Sowieso de avond ervoor zat de Nachtzuster ook nokkievol, maar geen idee hoeveel mensen daar precies inpassen

Harddance is niet dood, alleen weten mensen niet dat het wel nog steeds bestaat

Markus en ik gaan dan ook de nodige snode plannen smeden om er nog van alles aan te doen om de muziek weer breder bekend te maken :yes: :yes:
Ik ben best koppig en vertik het gewoon om helemaal geen feestjes met (alleen maar) Harddance meer te hebben dus DDOD gaat rustig voort en we vieren in december ons 5 jarig bestaan en er zijn ook nog wel meer plannen om nog wat meer leuke en nieuwe dingen te gaan doen
Artiest {SHOWLIST artist 131260, 81871}
Waarschuw beheerder
Aangezien de gehele Albert Cuyp onze klankkast was waardoor het geluid werkelijk door de hele straat vanaf de Mc Donalds tot de brug bij de vrouwen van plezier niet alleen te horen was maar ook nogeens vol was denk ik zelf dat er ontzettend veel mensen aan de muziek hebben mogen ruiken en dat geeft voldoening na het gesleep met die set boxen die veel te groot waren voor mijn auto, maar wel gruwelijk in die holle Pijp in de Pijp en we zijn dan ook PartyTime waar we elke keer meer dan welkom zijn en MartijnVDJ die het extra geluid op de valreep uit den lande wist te trekken heel erg dankbaar, want daardoor hebben we heel veel mensen kunnen bereiken.

Zelf heb ik heel veel bij de Graal gezeten een van mijn stam coffeeshops ook gelegen aan de Albert Cuyp aan de andere kant van de straat schuin tegenover de NachtZuster richting de brug. Ze hadden voor de deur een aantal boomstammen neergezet zodat er een natuurlijk krukje ontstaat waar ik over de hele dag meerdere malen in het zonnetje mijn kont heb laten rusten onder het genot van een bak koffie en een heerlijk uitzicht op QDODay.

Ook daar was de muziek luid en duidelijk te volgen, maar het mini terrasje was elke keer heel goed gevuld en de muziek werd er echt wel gewaardeerd en dan vooral de vrolijkheid erin. Vanaf die kruk heb ik over de dag zoveel mensen voorbij zien sprinten om naar het volgende podium te gaan om Ray en Anita te zien of Anouk of Tiesto want dat was onze grote buurman, maar heel heel velen daarvan konden het niet laten om even te housen op de klanken van QDODay ook al hadden ze nog zo een haast en het aantal glimlachen en spontane vreugde momenten dat heeft opgeleverd vooral als de tunes herkend werden zijn ontelbaar en uit RaRe opa`s en baby hoekjes enzo. Zoals ik een beetje had verwacht was er een schare uit de vasten klantenkring van de coffeeshop die de muziek heel heel erg vet vondt en wel houden van een wat sneller tempo in welke stijl dan ook en zeker op gratis feestdagen.

Het verloop was wel ontzettend groot en in de eerste plaats was het moeilijk mensen te laten stoppen in die kille brede grijze Albert Cuyp met zijn hele hoge herenhuizen waardoor enkel de overkant van de straat van zon werd voorzien. Hierdoor was het aan de overkant van de straat veel drukker en met vlagen zelfs heel erg druk, maar doordat de binding met de Nachtzuster daar weg was en er weinig elementen op de straat staan om je te nestelen bleven ze helaas niet hangen.

Eigenlijk hadden we daar een tap in gedacht en dan was het waarschijnlijk een heel ander plaatje geworden, maar daar kregen we helaas geen vergunning voor. Achteraf hadden we daar een kleedje moeten spreiden met wat dan ook te koop ik kan wel van alles verzinnen. In de filmjes zie je wel terug dat het zich heeft op gebouwd en volgens het plan ook weer heeft afgebouwd, maar er zijn wel drukkere momenten geweest dan in de filmpjes.

Mijn favoriete spot was bovenop de brug aan het eind van de straat en verbazingwekkend genoeg voor bij het feestje aan het eind van de straat maar doordat de brug een stuk hoger ligt kreeg ik daar toch onze klanken in mn oren en dat deed Ben B bij aankomst laten dansen op hele monotomo minimal, maar die werd voor hem lekker gemixt met QDayODay. Later heb ik vanaf die brug wel taferelen gezien dat de hele straat tot het begin van het eind maar wel heel erg verspreid door de tunnel heen uit zn plaat aan het gaan was en die minimal beneden kreeg trouwens wel steeds meer soul gedurende de dag en soms best lekker en als je beneden bij dat cafe kwam waar de dj`s op het terras draaide hoorde je helemaal niets van onze muziek en het is daar de hele dag hutje mutje staan geweesst maar dat is daar waarschijnlijk al 20 jaar het geval met koninginnedag en trouwens vanavond ook als het echt mooi weer wordt.

Verder viel me op in de filmpjes dat je bij de ingang van de straat aan de overkant van de NachtZuster constant veel mensen ziet staan. Dat is te begrijpen want dat straatje is op en top de gezelligheid van de Pijp. De Albert Cuyp is totaal anders dan de rest van de wijk door zijn breedte en hoogte waar je een hele gezellige markt van kan maken en The tunnel of terror met de juiste apparatuur en muziek, maar op maandagavond vind ik het altijd maar een lege grijze saaie straat die enkel opleeft bij elke hoek van een zijstraat waar vaak de horeca floreerd zelfs op een saaie maandagavond.

Hoeveel mensen er serieus zijn geweest heb ik geen idee van, maar de Partyflock beursmeterstand zegt InderDaaan, want hij staat op 80 en voor de Trappist is dat ongeveer keer twee waarmee je op 160 komt, maar is een stomme gok om die ook op dit feeste toe te passen. Op de brug heb ik wel een keer een schatting gemaakt van 100 ravende mensen, maar het was een hele misschien wel te grote dansvloer waardoor alleen God zal weten wanneer de meeste meegingen in de muziek.

Die getallen maken me ook eigenlijk helemaal geen reet uit. Het waren feesten waar 29 uur lang een hele hoop mensen een hele hele hoop lol en plezier hebben gemaakt en dat natuurlijk vooral dankzij het geweldige muzikale avontuur en alle mensen die zijn gekomen, want we zijn kris kras door harddance land gestuiterd en we hebben de grenzen soms best onder de loep genomen. heerlijk gezweefd met drive, de nachtzuster bijna weggebeukt arm oud gebouw, lekker stevig gehoused en de straat vermaakt met keiharde klompendans en zodoende Amsterdam ook nog wat echt gebeuk gegeven op Q - Day al is het wel zo dat we met D.D.O.D. die grens niet echt over willen al zouden de feestvierders die grens wat mij betreft zo mogen paseren op deze dag in de hoofdstad, maar das een ander verhaal.

Kortom het was meer dan geslaagd in de opzet die we van te voren hadden in alle wijsheid die we toen in pacht hadden, want in die 29 uur hebben we lol gehad maar ook een hoop lesjes gehad en ervaringen gekregen. Natuurlijk zijn er in de eerste opzet ook een hele hoop ideeen blijven liggen of hebben zaken wat minder aandacht gekregen dan ze misschien hadden verdiend, maar wat we telkens met zo weinigen handen en middelen weer flikken is een hele hoop om heel trots op te zijn!

PS hoe ben ik in hemelsnaam op dit verhaal gekomen want hier moet geknipt en geplakt zijn, want het orginele verhaal is me onthouden, maar goed als we de kans krijgen volgend jaar er zeker voor gaan, want we zijn niet de enigste die van harddance feestjes houden en zolang het ademd op welk niveau dan ook is het spring levend. En als we het dan toch over aandacht hebben geef de dood eens een stuk minder en geef het aan het leven want die kan het gebruiken om de mooiste dingen te creeren.
Artiest {SHOWLIST artist 62105, 11259}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Flexy op vrijdag 8 mei 2009 om 06:21:
En als we het dan toch over aandacht hebben geef de dood eens een stuk minder en geef het aan het leven want die kan het gebruiken om de mooiste dingen te creeren.


Ik zeg: "opsturen naar een uitgever" ;P


De line-up voor Blow Out is bekend!! Dit keer mede mogelijk gemaakt door Daaan :)

Check it ououououtttt!!!!!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Hmmzzz ik zag net iets staan over D0DD @ QDAY; dat het een groots momemt was dat turntable junky werd gedraait.

Doet me denken aan bv DV 2001 of 2002? Dat joyi daar voor ut eerst draaide op HQ? Geen idee meer welk jaar dat was. Was iig 1 van mijn grootste uit men dak momenten! Die CD met die set nog jaren gedraait in Jana der auto. Een ander dik vet uit men dak men moment was op de HHA dat we voor ut eerst kennis maakten met de scratch Skilzz van Eddy Hallywell. Een ander groots HardHouse moment was ook op de HHA dat Steve Hill die plaat inzette met die sample van get your freak arse on (ik ben zo slecht in namen van platen:S). En zo kan ik er nog tig opnoemen.

Wat was jullie grootste HH uit je dak moment? Ben benieuwd :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MagicSjeup living in OZ op vrijdag 8 mei 2009 om 11:18:
Wat was jullie grootste HH uit je dak moment?


jesus !!!! et zijn er zoveel !!!! heb er wel een aantal id eik wil delen.

Dance Valley 2001 (helemaal) het was zowiezo mijn eerste DV , Heel de dag bij HQ terwijl ik de helft van de dj's alleen van naam kon en wat producties....om 13.00 al erg goed de weg kwijt + de helft van de groep met wie ik was maarja ze wisten waar ik was dussss HQ al the way ... eten gek zeg er werd pas om 19.00 uur ofzo gegeten , wilde alles mee maken. Van begin tot eind , totdat public domain hun shit dropte en ik eigenlijk allen Operation blade wilde horen , snel wat eten aan de andere kant van de valley , een maal terug was lab 4 net bezig ... nog NOOIT van gehoord , MAAR WOWWWWW TOTAL LOSS gegaan iedereen kwam een beetje de HQ kant op en stonden we dan tussen de ??.000 mensen , we kwamen voor Tom dus toen we een gekk japaner aan zagen komen wilde we net ff met ze alle weg gaan ff met ze ale een hapie eten en we komen wel vlak voor Tom terug ..... JA HEEL jammer joh , YOJI mania begon op dat moment idd bij Turn table junkie !!! en Yoji mania is NOOIT meer weg gegaan.
Dance Valley 2001 staat als beste feest ooit in mijn feest geschiedenis ... maakt me geen fuck uit wat er allemaal daarna is gebeurt , onder koelt , helft van de groep is naar masterdam gelopen ... zeik nat , over vermoeid , i dont care ... feest der feesten en bijna een schande dat het nooit meer zo heb mogen wezen.

vanaf toen hebben we elk UDC feest bij gewoont , impulz , impulz outdoor , 4 elements , dance valley indoor alle shit waar HQ was waren wij .... behalve de maandelijkse HQ feesten , wij haden in Den Haag de <<O>> waar ook maandelijks hardhouse was dus waarom dan naar amsterdam gaan ????

Mijn 2de moment is tog weer met Yoji , tijdens impulz outdoor , yoji begon toen was het nog donker , en het werd langzaam aan licht ... hij draaide op een gegeven moment een track ... zowiezo los ... de break --> stil .... uit het niets een DIKKE salsa achtige tune erin .. iedereen WERD GEK !!!!!!! alleen de gedachte terug eraan geeft me weer kippevel.

Vetste MC commentaar was tijdens de 2de b-day van <<O>> , 3 dagen de aller beste dj's uit de hele wereld , Tom Harding ook erbij .... MC : he's hard .... he's harder ... he's HAR.....DING!!!!!!!!!!!! wohoeeeeeeee los.

qoute vnan mijn meeting met YOJI : every were i play i always see you .. and you always got a GIGA t-shirt ... and i always wonderd how and where did you get this ... tegen zijn manager : this guy is always there !!! i love it , he's losing his mind everytime !!!
Waarschuw beheerder
donateur
over Turntable Junkie gesproken....(of is het Umbrella Junkie??)

laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van dj W op vrijdag 8 mei 2009 om 13:06:
Mijn 2de moment is tog weer met Yoji , tijdens impulz outdoor , yoji begon toen was het nog donker , en het werd langzaam aan licht ... hij draaide op een gegeven moment een track ... zowiezo los ... de break --> stil .... uit het niets een DIKKE salsa achtige tune erin .. iedereen WERD GEK !!!!!!! alleen de gedachte terug eraan geeft me weer kippevel.


Yep, dat was Impulz 2002, voor mij een groot HH moment! En DV 2005 met die immens grote HQ stage waarbij de groepsfoto is gemaakt. GRootste HH saamhorigheids moment :D

En verder álle HQ's :D:D
 
Werkzaam bij Wijgevenfeestjes
Artiest BeNRG
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van CeLL op vrijdag 8 mei 2009 om 13:22:
....(of is het Umbrella Junkie??)


*Bitchslabt Erwin* :roflol:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van MagicSjeup living in OZ op vrijdag 8 mei 2009 om 11:18:
Wat was jullie grootste HH uit je dak moment? Ben benieuwd


Dat ik uit m'n dak in de rij stond te wachten om naar het toilet te gaan, maar toen ik bij de kassa kwam bleek het de rij voor de munten te zijn. :vaag:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
JP was toen aan het draaien btw Dance Valley 2003
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van dj W op vrijdag 8 mei 2009 om 13:06:
wij haden in Den Haag de <<O>>


Kewl ook een hageneezz!!! :D

Legendarische avonden daar! Met name Oud en nieuw!

Ook zo`n super moment, Jana bovenop men schouders in de O, TH aan ut draaien en die plaat met die sample; The Jungle Came Alive and took him! En meebrullen als een gestoorde! Te erg :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 mei 2009 om 13:35:
Uitspraak van MagicSjeup op vrijdag 8 mei 2009 om 11:18:
Wat was jullie grootste HH uit je dak moment? Ben benieuwd


Zo heb je ff.

- Tom Harding die op HQ ergens in 2001 begint met Voodoo & Serrano - Blood is Pumpin (waarmee Yoji overigens een keer op HQ alle boxen op het podium opblies)
- Yoji op DV 2001 met Turntable Junky en Look at the Heaven (hij draaide trouwens volgens mij ook al DV 2000)
- Captain Tinrib die Curva Peligrosa draaide als laatste plaat op DV 1998 (mijn allereerste feest!)
- Ian M die midden op de dag OD404 - Nine Bar snoeihard draait in de tent op HQ 2000, wat een zaagplaat.
- De hele set van Jon Doe op HQ ergens in 2000, een van de beste sets allertijden.
- En de eerste keer dat Tom Harding op HQ hooligans on acid, red snapper, where are you now?, essence of life, I don't care, Neurodancer, Malice in Wonderland draaide op één van de HQ's.
- Tom's hele set op DV winter reunion in 1999, van begin tot eind helemaal fantastisch.
- JP die age of love draait op Impulz 2002?

Zoveel mooie momenten!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Stevie Foreal op vrijdag 8 mei 2009 om 14:35:
Ian M die midden op de dag OD404 - Nine Bar snoeihard draait in de tent op HQ 2000, wat een zaagplaat.


Klopt, en hij draaide ook OD404- You ain't winnin. Toen ie klaar was nog met um gesproken, op de foto geweest en toen vertelde die dat hij had de avond ervoor in Trade gedraaid, niet geslapen, door naar DV, en diezelfde avond/ nacht weer in Trade draaien. :respect:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 mei 2009 om 13:35:
Dat ik uit m'n dak in de rij stond te wachten om naar het toilet te gaan, maar toen ik bij de kassa kwam bleek het de rij voor de munten te zijn. :vaag:


Bwhahahaha!!!


Hoe herkenbaar :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
b)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 mei 2009 om 13:35:
Dat ik uit m'n dak in de rij stond te wachten om naar het toilet te gaan, maar toen ik bij de kassa kwam bleek het de rij voor de munten te zijn.


Prachtig verhaal! :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MagicSjeup living in OZ op vrijdag 8 mei 2009 om 11:18:
Wat was jullie grootste HH uit je dak moment? Ben benieuwd


Dat was op mijn eerste grote festival in 2001. We hadden die dag een BBQ om het nieuwe voetbalseizoen te openen en een van mijn teamleden werd opgehaald om naar Impulz te gaan en toen ze een kaartje over bleken te hebben was ik makkelijk om te lullen om mee te gaan. Er volgde een geweldig avontuur in de bossen van Bussloo in het holst van de nacht en een tent was ik niet weg te slaan, want ik was helemaal verkocht aan die muziek die soms iets weghad van trance maar zoveel meer in zich had dan dat alleen en ben helemaal uit mn plaatje gegaan daar. Ik had enkel weleens van Tom Harding gehoord op dat moment en herinner me enkel een alien uit Japan aan het Roer, want daar was ik toen helemaal niet mee bezig en was enkel plezier aan het maken en dat is gelukt die nacht.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MagicSjeup living in OZ op vrijdag 8 mei 2009 om 11:18:
Wat was jullie grootste HH uit je dak moment? Ben benieuwd


leuke vraag

voor mij ergens in 97, tijdens een set van uiteraard tom harding draaide die een nummer waarvan ik de naam niet weet maar die zo ontzettend sfeervol was, het beeld dat dj en publiek 1 waren, zal ik nooit meer vergeten

verder ik dacht feb 04, eerste keer dat ik proteus zag in de melkweg, ik werd weggeblazen door zijn performance (nooit ook iets beters gezien op dat vlak) en platenkeus

verder natuurlijk lab4 en captain tinrib zo rond 98 (veel platen met al die gabber samples)

Uitspraak van MvDJ op vrijdag 8 mei 2009 om 13:27:
En verder álle HQ's :D:D


haha, diehard fan!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van MagicSjeup living in OZ op vrijdag 8 mei 2009 om 11:18:
Wat was jullie grootste HH uit je dak moment?


De eerste was tijdens mn allereerste hardhouse feestje. I Love Hardhouse Queensnight 2003 in de 020. Coen had gastenlijstplaatsen gewonnen of zoiets, dus wij met zn 2en naar Amsterdam, wat op dat moment nog gold als 'buitenland' :lol: Micha B opende, Fausto zn naam kende ik nog van Impulz en toen die ging draaien was t raak, alleen maar vette Duitse en Engelse platen, had ik tot dan toe nog nooit gehoord. Kan me van hem geen plaat meer herinneren, maar hét moment was dat Steve Hill eerst 'Scot Project - Hands Up (Arome Remix)' draaide en daarna 'Scot Project - Rock'. Ik werd betoverd, ging van trance naar hardtrance en hardhouse en 6 jaar later was ik dit aan het typen :lol:

Mn tweede vetste moment was Impulz Outdoor 2003, Fausto's set. Ik was al verliefd op die sound, maar toen ie een hele tent op zn kop zette dacht ik: "Dat moest ik ook maar es proberen..".

En verder natuurlijk alle HQ's waar ik geweest ben, alle HHA's waren gruwelijk en de groepsfoto van DV 2004 zal ik ook nooit meer vergeten. En zo kan ik nog wel ff doorgaan :D
Artiest {SHOWLIST artist 45388, 24849}
Waarschuw beheerder
Organ Donors @ HQ XL

Draaiden DJ Scot Project - O

Ik baalde eerst omdat het de Arome remix bleek (die versie zonder die lekkere melodie)
Halverwege de plaat tilt een van die gasten zijn effecten bak op. Begint aan een heleboel knopjes te draaien. Heel veel effecten, heel veel herrie. En toen ineens hadden ze snel doorgemixt naar de originele versie op het punt nog voor de climax waar hij los gaat :)
Waarschuw beheerder
I fuckn love MIND BENDER- Somewhere.. Sully remix dan.

vette vids guys ;)

Sorry dat de Limbolanders er niet bij waren. :O
Was in eerste plaats ook geen mogelijkheid voor, omdat treinverkeer etc. :o

WAT een plaat !!!!!!!!! :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Wat een waanzinnig vette tranceplaat is dit, lang geleden dat ik er één heb gehoord in deze stijl. Briljant :respect:

Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Charly Rocks op zaterdag 9 mei 2009 om 10:45:
De eerste was tijdens mn allereerste hardhouse feestje.


Uitspraak van AjJay op zaterdag 9 mei 2009 om 11:05:
Halverwege de plaat tilt een van die gasten zijn effecten bak op


Uitspraak van Stevie Foreal op vrijdag 8 mei 2009 om 14:35:
Zoveel mooie momenten!


Uitspraak van Love is the answer op vrijdag 8 mei 2009 om 18:16:
voor mij ergens in 97,


Uitspraak van Flexy op vrijdag 8 mei 2009 om 17:10:
Dat was op mijn eerste grote festival in 2001.


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 8 mei 2009 om 13:35:
Dat ik uit m'n dak in de rij stond te wachten


Uitspraak van Love is the answer op vrijdag 8 mei 2009 om 18:16:
Uitspraak van MvDJ op vrijdag 8 mei 2009 om 13:27:
En verder álle HQ's :D:D


Uitspraak van dj W op vrijdag 8 mei 2009 om 13:06:
jesus !!!! et zijn er zoveel !!!!


Geweldige verhalen!!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Charly Rocks op zaterdag 9 mei 2009 om 14:42:
Wat een waanzinnig vette tranceplaat is dit, lang geleden dat ik er één heb gehoord in deze stijl. Briljant :respect:


Ben niet zo`n fan van trance, maar deze plaat krijgt tog een dikke glimlach op men smoel! :respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Charly Rocks op zaterdag 9 mei 2009 om 10:45:
I Love Hardhouse Queensnight 2003 in de 020


daar was ik ook bij !!!!! vet feesie idd !!!!
Waarschuw beheerder
ook m nooit te vergeten

dance valley 2003 ofzo : I got 2 words : Dee Jay TOM HARDINGGGGGGGGGGGGG
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DjDark op zaterdag 9 mei 2009 om 13:30:
I fuckn love MIND BENDER- Somewhere.. Sully remix dan.


zo en knalluh dattie doet .. niet normaal !!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van dj W op zaterdag 9 mei 2009 om 21:55:
dance valley 2003 ofzo : I got 2 words : Dee Jay TOM HARDINGGGGGGGGGGGGG


En dat waren er 3, zelfs 4, wat klopte er niet??? :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van MagicSjeup living in OZ op vrijdag 8 mei 2009 om 11:18:
Wat was jullie grootste HH uit je dak moment?


Pffffff, te moeilijk hoor, teveel keuze.

Uitspraak van Charly Rocks op zaterdag 9 mei 2009 om 10:45:
I Love Hardhouse Queensnight 2003 in de 020.


Topfeestje:jaja:

Uitspraak van Charly Rocks op zaterdag 9 mei 2009 om 14:42:
Wat een waanzinnig vette tranceplaat is dit, lang geleden dat ik er één heb gehoord in deze stijl. Briljant:respect:


Lekker:9
Waarschuw beheerder
donateur
Wat ik ook nooit meer zal vergeten is Impulz Indoor 2003. Proteus stond als eennalaatste, na hem zou Dana afsluiten. Niemand kende Proteus, dus toen ie met zn zweep t podium op sprong en tekeer ging zoals nog niemand ooit gezien had, stond Dana aan de zijkant van t podium vol verbazing met haar mond open te kijken met een blik van 'O mijn God, en moet IK hierna nog t podium op?????'. Geweldig :D
Waarschuw beheerder
proteus werd ook moelijk gehyped ook !!! volgens mij de keer erna impulz outdoor met heel die show er om heen !!!! naakte wijven om em heen !!!1
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Charly Rocks op zondag 10 mei 2009 om 13:26:
Proteus stond als eennalaatste, na hem zou Dana afsluiten. Niemand kende Proteus, dus toen ie met zn zweep t podium op sprong en tekeer ging zoals nog niemand ooit gezien had, stond Dana aan de zijkant van t podium vol verbazing met haar mond open te kijken met een blik van 'O mijn God, en moet IK hierna nog t podium op?????'. Geweldig


Mooi verhaal!

Dana is best introvert op het podium, kan je van proteus niet zeggen, haha! Topartiest
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van dj W op zondag 10 mei 2009 om 13:29:
naakte wijven om em heen !!!


Vond dat eigenlijk net ff te ver gaan, er gebeurde zó veel dat de muziek er een beetje ondergeschikt aan gemaakt werd.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Charly Rocks op zondag 10 mei 2009 om 13:26:
Wat ik ook nooit meer zal vergeten is Impulz Indoor 2003. Proteus stond als eennalaatste, na hem zou Dana afsluiten. Niemand kende Proteus, dus toen ie met zn zweep t podium op sprong en tekeer ging zoals nog niemand ooit gezien had, stond Dana aan de zijkant van t podium vol verbazing met haar mond open te kijken met een blik van 'O mijn God, en moet IK hierna nog t podium op?????'. Geweldig:d


Dat was idd top, ze leek wel bang voor 'm.

Die wijven waren heel irritant, daardoor gingen er allemaal kneusjes naar voren om foto's te maken:( Kwam de sfeer niet ten goede:nee:
Waarschuw beheerder
Andy Blueman...---> Wat een heerlijk zweefnummer..

Doet me denken aan oude Armin platen.