Partyflock
 
Forumonderwerp · 658142
 
Ik ben een grote trance liefhebster en vind het dan ook zeer jammer dat deze stroming steeds meer naar de achtergrond word gedrukt! Er komen steeds meer grote events maar helaas allemaal gericht op de hardere stromingen! Erg jammer!

Ben ik de enige die dat vind?
 
2 Waltie...

Als dat toch ns zou kunnen vriend (y) !

die 4 namen...oeffff

ik krijg er nu al bijna kippevel van , mocht dat er van komen!

Ik zou gelijk n kaartje halen!!

:D
 
Artiest Fred Kruger
al zou ik maar 1 van die namen kunnen halen...... dan teken ik ervoor . maarja voor zalen kleiner dan 500 bezoekers komen ze niet. daarbij zal een entree van 15 euro of meer ook niet echt aanspreken dan. althans voor de avonden en vergunningen waar ik het mee moet doen.
 
Ze moeten trance verbieden en tiesto doodschieten



Whahahaha (y)


Trance is gewoon niet mijn muziek maar ieder zijn mening...
 
Ben 1 1/2 jaar gelden nog naar Capital geweest, Statenhal Den Haag..Ik dacht heheh...eindelijk ns Paul van dyk hier in Nederland, nog n redelijk feestje, Tiesto en Sander Kleinenberg waren er ook. Is die Van Dyk opeens ziek! WTF?!! Balen man. Maar...Tiesto draaide toen gewoon lekker door. Vond t n waardeloze set toen trouwens man, zn slechtste tot nu toe gehoord.
Anywayz...het is die lui van capital toen ook gelukt om 3 van de "top 5" dat jaar te fixen. En nog allemaal van DAT ENE genre..hopelijk komt r binnenkort ook weer ns zoiets!
 
With all due respect -DIK-

maar meng je dan lekker niet in zo'n topic

:[
 
Waarojm niet pik?

Mijn mening mag ik toch wel geven.. En der zijn nog vele anderen die dat ook zeggen in dit topic...


Maar ehh ben je nu boos nu ik dit heb gezegd??
Paul Oakenfold niet te vergeten
 
judge jules!!
Judge Jules is ook een hele goede ja...Heb hem een keer op Homelands gezien daar ging het dak eraf bij hem...
 
Nog nooit mogen aanschouwen :s
K@@r-tje is binnen :yes: :P
 
wie? wat?
Kaartje voor Qontact ;)
Hardstyle en hardcore zijn de bom

en hoe gaat een trance dansje?
doe dat es voor
 
tss GEEK :[

QonstructQon: Vette line up man, Qontact! Lekker trance-feessie ;)
Artiest {SHOWLIST artist 33439, 63304}
Op Qontact zijn alleen Ferry & Misjah Trance namen!
De rest kan me echt niet boeien! :/
En ze hadden vorig jaar zo'n strakke Line up!
 
Mwahahahaha ik lach echt iedereen uit die zegt dat je op trance niet uit je dak kan gaan en op de hardere stijlen wel. Op afgelopen Hardbass stond gewoon constant driekwart van de zaal helemaal stil, terwijl er echt snoeiharde hardstyle en jumpstyle gedraaid werd. De mensen die wel aan het dansen waren gingen ook niet bepaald uit hun dak. Op Trance Energy daarentegen was het publiek super enthousiast en stond iedereen op Misja Helsloot nog harder uit hun dak te gaan dan bij Hardbass met Pavo.

I rest my case :)
 
GO 2 Strike One 5 juni :D :respect: Nice Line uppieeeeee:D
Strike one? :S Is dat dat geplande feest in de badkuip( :bah: )
Gaan er nog mensen naar Armins Solo set @ Ocean Diva 17 April?? Ik heb er al zin in! (Y)
ik vind trance ook niet om aan te horen.
maar als die mensen er naar willen luisteren en naar zulke feesten gaan zit ik er niet mee.
zolang ik er maar niet naar hoef te luisteren!
ben het helemaal met de gene hier boven mij eens :yes: !!
 
Pipo, ik ga er waarschijnlijk wel heen en anders lekker nar de XL
uhmz ik vin het eg behoorlijk te langzaam mja zown feest keertje meejmake lijkt me tog wel wel vetjes mja ieder heb tog ze eige smaak:)
Hoi Sajhen!

Als tranceliefhebber vind ik ook dat er steeds minder vaak trance wordt gedraaid op feestjes. Zelfs op Trance Energy wat toch bekent staat om de trance! Als Armin,Ferry en Tiesto nou eens wat vaker in eigen land zouden draaien!!!! Nu wil ik dus zaterdag naar een trancefeest, maar heb er tot nu toe nog geen een gevonden....Dat is toch niet normaal meer. Wil wel naar Crazyland maar dat is uitverkocht. Wie weet naar de Matrixx, maar volgens mij draait Miss Monica ook niet echt trance.
 
2 Suusje: Als je nu nog een week geduld kan opbrengen voor een trance-feestje...
27 maart draait nl Ferry Corsten in de Asta Den Haag.
Misschien is dat wat?
ik vind het niet erg dat het maar op de achtergrond wordt geplaatst :)
trance is niks :S:S
blije muziek
tis gewoon kloote herry fuck tiesto herry
 
zitten af en toe wel is paar geile nummers bij maar niet echt mijn stijl :D :)
ook al luister ik naar heel veel verschillende house stijlen, trance blijft nummer 1! Qontact zal ook wel een heerlijk feessie worden :kwijl:
 
FUCK TRANCE!!!!!!!!!!!!!!!!!
En hoe neukt dat? ;)
 
"Er komen steeds meer grote events maar helaas allemaal gericht op de hardere stromingen! Erg jammer!"

Ik vind die grote feesten maar niks, pak liever een wat kleiner feestje, veel gezelliger en de sfeer is ook beter meestal!
trance is op ze tijd best lekker... zet af en toe een lekker trance cdtje op, maar mijn voorkeur gaat ook uit naar de hardere stijlen :yes:
 
Is nogal logisch.. Trance is gewoon KLOTE muziek :S
Wat een mensen! :D:D:D
Whahahahaha zo dom!
heerlijk trance feestje. je wordt zo blij van de muziek. week na week hardstyle gaat ook vervelen, ik vindt het leuk om af te wisselen
 
Altijd heerlijk die 1 D|mentionale gabbers met hun opmerkingen die kant nog wal raken.

Maar voor goede trance moet je inderdaad naar erg grote feesten gaan als Dance-Valley, Mysteryland, Trance Energy, Impulz, etc. Verder houdt het inderdaad op. Kleine Trancefeesten zijn er niet echt nee. Misschien moet je UK hardhouse proberen:) elke maand HQ, is ook heerlijke muziek;) Maar geen trance.
Pipo ik dach dat je een lekker wijf was :(

Ik moet eerlijk zeggen dat ik voor elke soort van house wel warm te krijgen ben.
Ik vermaak me op een Trance Energy tijdens een setje van Ferry Corsten net zo goed als op Nightmare tijdens een setje van RTC. Het is gewoon anders, en hardere muziek stijlen zijn wat makkelijker. Dat is het gewoon, je hebt lekker makkelijk het ritme te pakken en het gevoel van DAMN WAT LEKKER overkomt je gewoon wat vaker omdat het je zo overdondert.
Bij Trance heb je dat gevoel wat minder omdat het je maar net moet raken. Maar dat harde zijn mensen over een paar jaar toch wel weer zat, en dan komen er weer wat meer zweverige stijlen "in". Don't Worry.
 
Ik snap zowiezo niet waarom mensen op andere muziekstylen zitten te zeiken :kots: get a life
Ieder zn eigen smaak
 
sneu dat de 'stoere' liefhebbers van muzieksoorten weer geen respect hebben voor andere muziek.......
hm... Trance is niet mijn favoriete stroming.. Ik hou van het wilde en harde omdat ik daar lekker op uit me dak kan gaan en krijg ik kippevel van..

Trance is misschien wel iets wat ik op zou zetten als ik thuis ben voor op de achtergrond.. Heb dit jaar ook wel wat feesten bezocht waarvan ik ook even een kijkje ging nemen bij de Trance djs, maar vind het gewoon niet fantastisch.

Snap echter wel dat je Trance mooi kan vinden en eigenlijk is het dat ook. Het klinkt heel harmonieus, maar Trance doet niet met mij wat ik van muziek verwacht dat het met me doet voordat ik het betreffende genre 'favoriet' noem..
laatste aanpassing
Ik vind trance maar niks.. Maar iedereen z'n eigen smaak.. maar ik ben het er totaal NIET mee EENS..!!!
ik heb laatst trance geluisterd omdat er nix anders was en ik werdt helemaal gek (mede door de 6 red bulltjes)
 
(mede door de 6 red bulltjes)


WTF:| neem dan een herbal ofzo! Morgen naar de tandarts?
Artiest {SHOWLIST artist 48347, 59806, 91185}
Trance is ook mijn favoriete stijl. Helaas komen er steeds meer 'hardere' feesten, omdat dat op het moment commercieel heel interessant is...
Dit betekent wel weer dat de weinige trance feestjes die er zijn, wel van hoge kwaliteit zijn :)

Trance overleeft t wel, de muziek blijft zich continu ontwikkelen :yes:
 
Jah kijk maar naar Duitsland, het trance-land bij uitstek, Nederlanders kennen meestal alleen Tiësto, AvB en Ferry, en dan de commerciële producties uit het buitenland.

Dat is pure onwetendheid van een publiek dat zich niet verder in de muziek verdiept dan wat er op Rhythmnation bij The Box komt.
CJ Stone, SHOKK, Flutlicht, Russenmafia, DJ Wag, Megara vs. DJ Lee, dás pas goeie trance, want laten we wel wezen, hardtrance is tenslotte ook trance......
laatste aanpassing