Partyflock
 
Forumonderwerp · 1044972
Sony: Killzone 2 komt 25 februari in Europa
donderdag, 08 januari 2009 16:33 Sami Chouchane
Helaas. Killzone 2 wordt in Europa de 25ste van februari gereleased. Eerder konden we jullie een release lijst laten zien van E-Plaza waar op stond dat Killzone 2 op 6 februari zou uitkomen. Samen met meerdere speculaties en geruchten leek het dat we toch echt 6 februari van deze game zouden kunnen genieten. Maar helaas, Sony gooit nu roet in het eten.


Echter is er wel een + puntje want Killzone 2 zal wel 2 dagen eerder in Europa gereleased worden dan in Amerika. Maar dat is natuurlijk wel wat anders dan een release op 6 februari.

Gelukkig is er eindelijk wat duidelijkheid in de release rondom Killzone 2 gekomen, want de Europese release datum liet lang op zich wachten.

Bron: Videogaming247



Gamekings preview.
http://www.gamekings.tv/index/videos/preview-killzone-2/

Ik denk een van de beste games die dit jaar gaat uitkomen :)
het duurde ongeveer 4 jaar ja, maar dan heb je het wel het bedenken van een concept of storyline enzo...het echte maken begint een stukje later...na killzone was er eerst begonnen met een deel 2 voor de ps2, maar dat is gestopt na een paar maanden...daarna zijn ze begonnen met killzone 2 voor de ps3...
volgens mij ben je zo de hoogste rang, ben al op de helft na paar potten spelen. tenminste als die 4 sterren de hoogste rang is?
Artiest SMR
geniaal spel. ben al hoogste rang na minder dan 20 uurtjes.
ook heerlijkd at je je eigen game kan createn en clanbase werkt puik :D
alleen zonde dat sommige mensen hun muil maar niet kunnen houden als je ze neerschiet of als t dr een grote shootout is allemaal muten duurt zo lang, headset op de grond = win :D.
add me om potje te spelen PSN : FreakySmurf
whoa log net in kreeg allemaal trophys en shit ingame omdat ik bij top 3% zit :D
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 28 februari 2009 om 17:42:
ben 'n SP fan


same here....

hoe lang duurt die singel player trouwens ongeveer ?

wel die vet die geniale AI, op een open veld zie je een groep enemy's zich splitten en jou flanken, echt nice
ik heb er 7 uur en 23 min over gedaan, gewoon op normal.
 
Artiest Balbasaur
Verzonden :D

Over 5 werkdagen thuis :)
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 2 maart 2009 om 15:11:
Over 5 werkdagen thuis


oei.. dan staat RE5 inmiddels zu springen :p
 
Ben toch eerst nog druk bezig met SF4, ik heb geen haast :9
 
Eindelijk ff tijd om te kunnen spelen. Moet zeggen best vet :D
Strakker dan strak, Wreder dan wreed, Vetter dan vet KILLZONEEE!!!
 
Vooral geile graphics met mijn full hd (Y)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 4 maart 2009 om 16:50:
met mijn full hd


terwijl de PS3 720p uitstuurt.. :/
 
ow kan wel, het ziet er iig gelikt uit!
moet ook een nieuwe tv hebben joh... ik game nog op een oude Aristona uit 1992 8)
 
Uitspraak van Soon. op woensdag 4 maart 2009 om 17:30:
ik game nog op een oude Aristona uit 1992


damn :|
Uitspraak van verwijderd op woensdag 4 maart 2009 om 17:31:
damn


whehe, nja of het echt 1992 is weet ik niet, maar het is wel een hele oude!

laatst mijn ps3 bij een maatje aangesloten, die heeft hd ready tv bla bla... het beeld zag er niet uit! vet wazig en onduidelijk! heb op mijn oude aristona veel scherper beeld... tis alleen wel beetje klein, maar gaat prima (y)
 
Uitspraak van Soon. op woensdag 4 maart 2009 om 17:55:
laatst mijn ps3 bij een maatje aangesloten, die heeft hd ready tv bla bla... het beeld zag er niet uit! vet wazig en onduidelijk! heb op mijn oude aristona veel scherper beeld... tis alleen wel beetje klein, maar gaat prima


HDMI kabel gebruiken!!
ja, die heb ik al wel die kabel... nu nog een goede tv! even wachten op de belastingcentjes :)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 4 maart 2009 om 17:10:
terwijl de PS3 720p uitstuurt..


Ja, maar dan ligt het er nog altijd aan wat voor soort / formaat scherm je zelf hebt :aai:, games afkomstig van een ps3, of het nou 7.. of 10.. p is worden boven de 40" of 42" altijd beter weergeven op een full HD (want 1,5 pixel, ipv 1.0/1.1 is dan beter zichtbaar zeg maar). En daarbij verschilt dat nog per merk, samsung en JVC volgens mij het minst zichtbaar / te verwaarlozen.
laatste aanpassing
 
helaas kerel ;)
 
?
 
Full HD voegt niets toe wanneer de bron 720p uitstuurt ;)
Artiest DanM
Toch zie ik duidelijk verschil met mijn 40"fullhd Sony en mijn zelfde maat hdready op de slaapkamer..:yes: full hd = vet scherper (y)
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 4 maart 2009 om 22:02:
Full HD voegt niets toe wanneer de bron 720p uitstuurt


De PS3 staat fabrieks-af op 1080p ingesteld ofwel full-hd, ongeacht of de game dus 720p is. Het apparaat, de bron in deze, scaled het beeld dus up, en daar kan vervolgens een full-HD beter mee handlen dan een HD-ready tv (moet je uiteraard wel firmware 1.8 hebbeng), dat is althans wat ik zelf merk, en met name (wat ik reeds zei) boven de 40", dan is het wel beter zichtbaar dan bijvoorbeeld een 32" samsung.
laatste aanpassing
 
*verder weet ik het ook niet

ben geen specialist, vraag het de mediamarkt-medewerker als je meer wilt weten hierover, die zijn hier heeeel goed in :lol:
 
nope.. de scaler van het scherm zelf scaled 't beeld op ;) uiteindelijk heb je te maken met verschil in formaat en/of beeldprocessor wat het betere beeld verklaart... en niet de resolutie. ..mijn ervaring is dat in sommige gevallen 'n (last gen) HD Ready paneel 't 720p signaal zelfs beter weet weer te geven... maar dan praat ik wel over Plasma B)
 
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 4 maart 2009 om 22:23:
de mediamarkt-medewerker


:x
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 4 maart 2009 om 22:25:
de scaler van het scherm zelf scaled 't beeld op


De PS3 heeft inderdaad geen full-HD hardware scaler chip ofzo, maar wel een software (horizontale) upscaling toch? :vaag: Dacht ik namelijk! ;)
laatste aanpassing
 
uhm ja.. daar zeg je me wat... sommige Native 720p games wil die nog wel 'ns upscalen... DVD's doet ie wel gwn in 1080p :)
 
:)

(+ dat mijn versie, die 60GB, ook de ps2 games upscaled naar 1080p)
 
nog niet geprobeerd.. GoWII maar weer 'n keer doen :9
laatste aanpassing
 
Whehe ja :P

Zit nu nog even gekluisterd aan Killzone :lol:, :respect:
 
weeeeeeeh singelplayer uitgespeeld. Lekkere irritante klote eindbaas :lol: had echt zin om af en toe met de controller te gaan gooienG
 
..ga je nu multi-kutten dan? :)
 
ja. doe meestal eerst singleplayer, jwt beetje oefenen anders word ik helemaal ingemaakt :lol:
 
Uitspraak van verwijderd op woensdag 4 maart 2009 om 23:36:
jwt beetje oefenen anders word ik helemaal ingemaakt


mwhoaa vind dat je juist bij MP meer leert enzo :lol:

En, hoe sneller je kills maakt, des te sneller heb je betere guns JWT
 
Al headset gehaald ?
 
Ja, bij de dixons, 2 VVV bonneng ingeleverd, die logitech van 50 euri gehaald, want die fatality werkt sowieso al niet, aangesloten die hap, werkt het niet. Alleen microfoon gedeelte werk, muziek/sound-output wordt niet doorgegeven aan 'usb-device'. Teruggebracht net, krijg ik gewoon weer 2 fucking dixons-bonnen terug, zeg: 'wat moet ik hiermee..?' - ja sorry, U betaalde ook met bonnen, dus krijgt U het gewoon terug. 'Ok, sterf'.....

Dus nu maar even sparen voor die sharkoon x-tactic (digital) JWT
dan nog maar even bleren tegen de PS3 i.p.v. door me mic :S:lol:
 
Speel ook eerst SP, eerst ff rustig de controls eigen maken etc :)
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 5 maart 2009 om 11:52:
dan nog maar even bleren tegen de PS3 i.p.v. door me mic


gewoon die van playstation halen ;) werkt goed
 
is maar met 1 oortje, dat vind ik niet zo nice :D
 
net ff uurtje online geknald. Moet zeggen werkt allemaal fijn. Vooral elke keer andere opdachten is wel tof en houd een snelle gameplay erin.
 
Uitspraak van " Tbs'r op verlof " op donderdag 5 maart 2009 om 14:20:
gewoon die van playstation halen werkt goed


Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 5 maart 2009 om 14:22:
is maar met 1 oortje, dat vind ik niet zo nice


Dan hoor je toch niet van welke kant ze komen?

2 is idd beter
 
je hoort toch geluid via tv of dobly :P en dat oortje (in mijn geval standaard nokia dingetje) is voor het ouwehoeren
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 5 maart 2009 om 14:38:
dobly


 
:roflol:
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 5 maart 2009 om 14:38:
je hoort toch geluid via tv of dobly


Ik niet, beetje rekening houden met de buren, heb hier een dope set staan (home cinema), maar dat is alleen voor de vooraf aangekondigde avondjes bier zuipen en films kijken (aangegeven bij me buren), ze hebben 2 hele kleine kindjes, dus beetje rekening mee houden :D.

Daarom gewoon die sharkoon, wireless (Y), aansluiten via optical (Y), dolby (Y), horen waar ze echt vandaan komen (Y) en microfoon + sounds tegelijk mogelijk (Y).
 
Uitspraak van verwijderd op donderdag 5 maart 2009 om 14:32:
Moet zeggen werkt allemaal fijn. Vooral elke keer andere opdachten is wel tof en houd een snelle gameplay erin.


Misschien tipje:

Als je toch eest even wilt oefenen, alleen even voor assasination of body count kiezen, beetje ervaring opdoen, leren hoe je moet shooten, alvorens je s&d gaat doen 8).