Ik ga het zaterdag laten doen. Maar het lijkt me wel pijnlijk
Dat valt reuze mee hoor. Het ligt aan de piercer, aan jouw huid, de plek waar je 'm wilt en wat voor pijngrens je hebt.
Ik heb er 5 en bij alle 5 deed het niet pijn. Ik wil niet zeggen dat het gevoelloos is, maar het is een kwestie van een prik en dan het erin doen van het sieraad. Bij eentje lukte het niet meteen en het bloedde best erg waardoor het niet in een keer goed ging. Maar het dingetje zit er als je bij een goede piercer gaat binnen een minuut of 2 in. Ik heb er twee op de pols en die zaten er binnen 5 minuten in, eentje onder mn nek duurde langer omdat het dus mis ging, maar de 2de ging wel meteen goed en die op mn enkel zat er ook in no time in. Ik moet er wel bij zeggen dat het bij een vriendin niet in 1x lukte en het toen wel pijn begon te doen bij haar, maar dat lag ook weer aan haar huid, want we hebben dezelfde piercer.
Ik heb een tangetje aangeschaft en kan nu zelf de sieraden verwisselen. Bij mijn piercer kosten de discjes 10,- euro p.s. ongeacht of het een grote of kleine is en op het internet zijn ze te koop varierend tussen de 1,- euro en 7,95 (afhankelijk van de site natuurlijk). De piercing zetten kost bij mijn piercer 75,- euro en dat is dan inclusief garantie en schoonmaken na 8 weken. Bij mij was er namelijk een stukje uit het sieraad en dat heb ik gratis kunnen laten vervangen. Ik heb de eerste vorig jaar oktober laten zetten en de laatste afgelopen januari en ze zitten er nog allemaal in
http://www.bodyjewelleryshop.com (moet ik nog testen)
www.alloverpiercings.nl (goede kwaliteit, snelle levering en prima prijs)
www.northsea-professional.nl (zeer goedkoop, snelle levering, maar mindere kwaliteit)
De kans op ontsteken is er altijd, maar dan moet je het even schoonmaken met zoutoplossing en een gaasje. Als het echt enorm gaat ontsteken, kun je beter even teruggaan naar de piercer. Hij kan het schoonmaken voor je of het advies geven naar de huisarts te gaan voor zalf. Ga nooit meteen naar de huisarts want die snijden het er dan gewoon uit. Als het echt eruit moet, kun je dat beter laten doen door de piercer, dan blijft er een litteken over van 3mm.laatste aanpassing 13 augustus 2008 13:30
Je kan er zoveel tegelijk zetten als je zelf wilt, het wordt alleen een stuk prijziger en het is afhankelijk van je pijngrens en huid of 3 tegelijk gaat.
Op je enkel zou ik ze niet zetten. Bedoel je het uitstekende stuk bot? Daar al helemaal niet, want daar stoot je je om de haverklap tegen. Ik zou eerder 3 op het onderbeen laten zetten dan. Ik heb daar gekozen voor 1, maar ik heb nergens last van. Ik moet alleen opletten met het aantrekken van de sok.
ik heb wel 4 tattoos maar dat lijkt me toch een stuk pijner doen...?
ik heb tattoo op me enkels onderrug en schouderblad.. wara ken je de pijn mee vergelijken??
wie dit wete wil die mij dan een prive bericht sturen op me pf..
THX..
ik wil hem heel graag!!
Het doet pijn, erger dan een gewone piercing. Ook omdat het (bij mij dan) niet in 1 keer gebeurd is. Je voelt het een stuk of 3/4 keer. Maar de pijn is te doen. Je krijgt niet het gevoel dat je knockie gaat ofzo.
Vind je?! Ik vind een navelpiercing zetten "pijnlijker" dan een MD en dan vond ik dat al nagenoeg pijnloos. De MD zit er zo in, gaatje prikken, sieraad erin en klaar binnen 2 minuten. Bij de navel wordt eerst die klem erop gezet, dan kijken of beide gaatjes goed zitten, dan de naald erdoor, vervolgens het buisje, dan weer het sieraad en dan pas klaar. Dit duurt tussen de 5 en 10 minuten afhankelijk of het meteen lukt ja of nee.
Vind je?! Ik vind een navelpiercing zetten "pijnlijker" dan een MD en dan vond ik dat al nagenoeg pijnloos. De MD zit er zo in, gaatje prikken, sieraad erin en klaar binnen 2 minuten. Bij de navel wordt eerst die klem erop gezet, dan kijken of beide gaatjes goed zitten, dan de naald erdoor, vervolgens het buisje, dan weer het sieraad en dan pas klaar. Dit duurt tussen de 5 en 10 minuten afhankelijk of het meteen lukt ja of nee.
En nog scheef onder elkaar ook
En ook niet precies in het midden.
Toch nog even afkraken en zeuren (de uitspraak van DrukZ bedoel ik)...zo scheef zaten ze helemaal niet hoor! Het was gewoon jammer dat ze niet op de huid zatenlaatste aanpassing 12 september 2008 12:12
dan ben je die dingen gewoon niet waard
wat ik niet snap waarom mensen een verdoving nemen voor een piercing o.i.d. dan ben je die dingen gewoon niet waard
oo ik vind het zoo vet! heb al 2 keer bijna in de stoel gezeten! maar telkens toch maar niet gedaan.. waarom weet ik niet! misschien toch wel beetje bang voor de pijn!
Binnenkort ga ik toch de knoop maar is doorhakken