Partyflock
 
Forumonderwerp · 1015321
11 volgers · 56759x bekeken
Waarschuw beheerder
+3-2
donateur
AMSTERDAM - Telecombedrijf T-Mobile gaat een nieuwe versie van de iPhone in Nederland verkopen.

Dat meldt persbureau Reuters maandag. Het toestel wordt naar verwachting maandagavond Nederlandse tijd gepresenteerd op een Apple-conferentie in San Francisco.
Volgens de 'betrouwbare bronnen' waarop Reuters zich beroept, zou T-Mobile in Nederland een exclusieve distributiedeal voor de telefoon hebben gesloten.

Nederland was het enige West-Europese land waar nog niets bekend was over de beschikbaarheid van het toestel. In steeds meer andere Europese landen verkoopt Apple de telefoon via verschillende providers.
T-Mobile was niet onmiddellijk bereikbaar voor commentaar.

Bron

Eindelijk.. Alleen jammer van T-mobile, had gehoopt dat KPN de gene was..
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 12 augustus 2008 om 15:52:
iemand al een idee waar ik hem zonder abo kan kopen???


Beverwijk misschien? Of marktplaats..

Uitspraak van verwijderd op woensdag 13 augustus 2008 om 02:06:
antwoord op de vraag


:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van FeestFeestFeest :D op dinsdag 12 augustus 2008 om 22:50:
Weet je wat ze met jeugd zoals jou moeten doen? Stemrecht afpakken en in een heropvoedingskamp stoppen met je grote mond.


Tering gast, dat geldt niet voor jou?

Niemand probeert jou over te halen vriend. :loser:eave please!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 12 augustus 2008 om 23:56:
iPhone inmiddels weer hersteld naar fabrieksinstellingen, jailbreak wacht ik nog even een paar maanden mee..


werkt goed bij mij hoor, via ftd spellen gedowload en het werkt als een tierelier
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kenanus op woensdag 13 augustus 2008 om 11:24:
werkt goed bij mij hoor, via ftd spellen gedowload en het werkt als een tierelier


Heb problemen met cookies en het hele custom firmware gedoe deed het bij mij niet, dus had ik een pre-made van iPhoneclub gedownload.

Ik heb de komende 3 weken geen internet omdat ik vandaag verhuis. :( Ik wil dus qua internet even van mijn iPhone uit kunnen gaan.. :P

Maarre, hoe doe je dat met games en software illegaal op de iPhone zetten? kon er niks van terugvinden in Cydia of Installer.. Zijn wel een hoop Apps die ik hebben wil, maar geen 7,99 voor ga betalen.. ;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Heb me ook maar vast aangemeld op 't iphoneclub forum :)
Moet alleen ff uitvogelen hoe dat zit met me orange abo, aangezien orange door t-mobile is overgenomen.
Waarschuw beheerder
Bezitters al gewend aan het toetsenbord?
Hoe snel maak je een smsje?
Waarschuw beheerder
het toetsenbord was ff wennen, maar nu gaat het echt prima! Ik ben trouwens MEER dan tevreden over het ding. Is lang geleden dat ik zo voldaan was over een gadget ;) En ik heb er heeel wat geloof mij maar!
Waarschuw beheerder
http://www.nu.nl/news/1698453/51/%27iPhone_verantwoordelijk_voor_klachten_dekking%27.html
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van FeestFeestFeest :D op woensdag 13 augustus 2008 om 15:23:


Zullen we onze anti-iPhone trol met zijn allen even negeren? ;)

Verbinding is prima, bij mij dan.GPRS is top, 3G meer dan prima, maar kan beter op sommige plekken.

Tot nu toe nog nooit zo tevreden geweest met een gadget, want dat is het..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 13 augustus 2008 om 11:38:
Maarre, hoe doe je dat met games en software illegaal op de iPhone zetten? kon er niks van terugvinden in Cydia of Installer..


ik heb monkey ball op ftd gedownload en daar zit een nfo bij en daar staat alles in en het werkt goed.
je hebt alleen openssh van cydia nodig en je ip adres van je iphone die je kunt vinden als je je wifi aan zet.

hier de nfo :
"Kopieer de map Monkey Ball.app naar je Iphone naar de volgende locatie doe dat bijvoorbeeld met WinSCP.


/private/var/stash/Applications.


Als alles gekopieerd is rechts klik op de Monkey Ball map ga naar properties en verander de permissions. typ
bij octal 0775 in en vink "Set group, owner and permissions recursively" aan en klik op OK.

Ga dan naar de volgende folder op je Iphone,

/private/var/mobile en maak een nieuwe map aan genaamd "Documents" met een hoofdletter D.
zet nu het bestand state.bin in deze map.
rechts klik op de Documents map ga naar properties en verander de permissions. typ
bij octal 0777 in en vink "Set group, owner and permissions recursively" aan en klik op OK.

Sluit nu WinSCP af en schakel de Iphone uit en start hem opnieuw op er staat nu een Monkey Ball icoon op je springboard."

en zo doe je dat met alle spellen die in mapjes zitten.

je hebt ook installer spellen die je ook in je itunes kunt zien dan maar die heb ik niet nodig want ik heb allle leuke spellen al zowat.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Twenty-Eight op woensdag 13 augustus 2008 om 14:02:
het toetsenbord was ff wennen, maar nu gaat het echt prima!


af en toe alleen nog wat langzaam. dan typ je sneller dan ie kan bijhouden
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van FeestFeestFeest :D op woensdag 13 augustus 2008 om 15:23:
http://www.nu.nl/news/1698453/51/%27iPhone_verantw­oordelijk_voor_klachten_dekking%27.html


dekking is bij mij echt goed.
nog geen problemen gehad iig
 
Waarschuw beheerder
Wat nou slechte verbinding.. :D

[img width=320 height=480 cacheid=00000192002c324a072c72131a024e4f51]http://farm4.static.flickr.com/3280/2759608289_b0b618da38.jpg?v=0[/img]

[img width=320 height=480 cacheid=00000192002c324ecd0ec7991a024e4f51]http://farm4.static.flickr.com/3040/2760451416_011223a16e.jpg?v=0[/img]

Vanaf mijn bank getest, in huis dus.. B)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kenanus op woensdag 13 augustus 2008 om 17:24:
ik heb monkey ball op ftd gedownload en daar zit een nfo bij en daar staat alles in en het werkt goed.
je hebt alleen openssh van cydia nodig en je ip adres van je iphone die je kunt vinden als je je wifi aan zet.


idd. appeltje eitje.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 13 augustus 2008 om 18:45:
Vanaf mijn bank getest, in huis dus.. B)


Dat zijn zeker indrukwekkende resultaten!
Waarschuw beheerder
donateur
'Softwareupdate moet bereik iPhone verbeteren'

Uitgegeven: 14 augustus 2008 13:12
Laatst gewijzigd: 14 augustus 2008 13:20

AMSTERDAM - Apple denkt de problemen met de ontvangst van de iPhone 3G op te lossen met een softwareupdate.

Dat zegt Businessweek van betrouwbare bronnen te hebben vernomen. Sinds de introductie van het toestel, in juli, wordt op verschillende internetsites - waaronder het supportforum van Apple - steen en been geklaagd over gebrekkige mobiele internetverbindingen.

Het snelle 3G-netwerk voor breedbandinternet zou vaak niet beschikbaar zijn, ook in gebieden waar wel dekking is. Daardoor kunnen bovendien ook reguliere telefoongesprekken wegvallen. Overigens lijken niet alle gebruikers klachten te hebben.

Chip

Dinsdag meldde een analist van technologiefonds Nomura dat de problemen volgens hem terug te voeren zijn op een chip van fabrikant Infineon, die in het toestel wordt gebruikt. Een anonieme Zweedse wetenschapper meldde later dat de iPhone volgens zijn onderzoek minder gevoelig is voor het 3G-signaal dan andere moderne telefoons.

T-Mobile

T-Mobile, de Nederlandse distributeur van het toestel, liet eerder deze week in een bericht op zijn weblog weten dat het vermoed dat niet het netwerk, maar de iPhone zelf debet is aan de problemen. Het bedrijf benadrukt echter de klachten nog in onderzoek te hebben.

Ook de Australische tak van Vodafone, een van de iPhone-operators in dat land, wees naar het toestel als vermoedelijke bron van de moeilijkheden.

Update

Volgens Businessweek zou Apple de problemen met een softwareupdate willen verhelpen. Volgens een analyse van een Nederlands weblog dat het nieuws rond het toestel volgt, zou de interne software op de chip gemakkelijk te vervangen zijn.

Als dat klopt, zou dat goed nieuws zijn voor Apple, dat nog niet officieel op de problemen heeft gereageerd. Het zou betekenen dat het bedrijf geen grootscheepse terughaalactie hoeft op te zetten.

(Y):)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 13 augustus 2008 om 16:13:
Zullen we onze anti-iPhone trol met zijn allen even negeren?


Haha zegt de Anti-N95 trol...
Waarschuw beheerder
Zo eindelijk heb ik hem ook sinds gisteren.

Zat te twijffelen tussen de Iphone en de N95. Vond ze beide erg mooi maar na lang wikken en wegen toch besloten om voor de Iphone te gaan. Ben er helemaal blij mee.

Ontvangst 3g is hier prima maar ja....ik woon echt letterlijk tegenover een hotspot. 8)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dennisje76 op donderdag 14 augustus 2008 om 20:16:
Haha zegt de Anti-N95 trol...


Mij ook gewoon negeren dus.. B)
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1601, 2607}
Artiest Canta
Waarschuw beheerder
ik wacht nog een maandje of 2 en dan haal ik d'r ook 1 :)
Waarschuw beheerder
Ik wil die fucking telefoon hebben maar moet wachten tot me abbo afloopt!
Pff :dood:

Mobieltjes vind ik eigelijk maar een vage creatie, 9 van de 10x gaat er wel wat kapot aan of wat dan ook.
Ik heb nu me oude samsung D500 omdat me nokia n73 van die fuck kuren heeft :vaag:
Terug brengen? Wat heb t voor zin. Ze laten m maken en hij gaat weer kapot.
Artiest AXN
Waarschuw beheerder
donateur
"The Leaf Theme" :lief: .... een van de beste themes voor de iphone, zou ik zeggen.

Heb er ook wat icons voor ontworpen: http://leaftheme.wordpress.com/
Waarschuw beheerder
donateur
:respect:Elevens:respect:
Waarschuw beheerder
Kwam een handige tutorial tegen om je iphone zelf te unlocken:

http://clnet.nl/blog/2008/07/hack-the-iphone-full-iphone-software-unlock-tutorial/
 
Waarschuw beheerder
Vraagje:

Hebben jullie de iphone met een t-mobile abonnement genomen? Hoe is t-mobile eigenlijk??.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 augustus 2008 om 12:24:
Hoe is t-mobile eigenlijk??.


ik zit er al bij toen het nog Ben was en ik heb nooit echt problemen gehad.
en nu met de iphone ook niet, bijna altijd vol bereik en de 3g werkt ook gewoon goed bij mij.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van KaiserSoze op dinsdag 19 augustus 2008 om 11:29:
Kwam een handige tutorial tegen om je iphone zelf te unlocken:


Geldt alleen voor de eerste iPhone.. ;)
Waarschuw beheerder
donateur
zo heb ik het gedaan en het werkt.
je bent een kwartier bezig met dit te doen en dan 3 uur met herstellen van je oude gegevens haha
iemand al de update 2.0.2. gedaan ?
kun je hem dan weer op dezelfde manier breaken ?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kenanus op dinsdag 19 augustus 2008 om 15:54:
iemand al de update 2.0.2. gedaan ?
kun je hem dan weer op dezelfde manier breaken ?


Nope, ik wacht ook met Jailbreaken tot de firmware update 2.1 uit is en alle echte bugs(jes) uit de 3G zijn. Anders blijf je bezig met restoren, gegevens overzetten, 14 GB aan muziek terugzetten etc. ik wordt er moe van.. ;)

Heb 2.0.2 al gedownload, 3G ontvangst een inie minie beetje beter maar alle apps en native programs starten sneller op en de AppStore chrashet niet meer. Geen lag meer met typen en contacts gaan nu als een trein.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kenanus op dinsdag 19 augustus 2008 om 15:54:
iemand al de update 2.0.2. gedaan ?
kun je hem dan weer op dezelfde manier breaken ?


Nee, beter nog even bij 2.0.1 houden, sowieso heb je anders geen Cydia en Installer meer. Terminal en OpenSSH is voor mij onmisbaar.
Waarschuw beheerder
Vandaag heb ik het idee, dat ik m`n iPhone niet meer weg wil doen :D
De eerste week wilde ik dat ding het raam uitgooien. Nu ben ik er aardig aan gewend en Handle ik hem zoals al m`n andere telefoons die ik heb gehad.
Nu hoort die er gewoon bij zeg maar :D
Waarschuw beheerder
alweer achterhaald
Waarschuw beheerder
http://www.nu.nl/news/1710455/50/Rechtszaak_om_gebrekkig_bereik_iPhone.html
 
Werkzaam bij SEKOIA
Waarschuw beheerder
je zit er verdacht dik op mevrouwtje..
vanwaar deze oneindige interesse?


overigens interesseert me dat hele artikel geen meter.. we hebben het over amerika


heb net mijn t-mobile simkaart even in mijn oude telefoon gedaan waar ik met (HI) altijd superbereik had... en heb ik net zo goed geen netwerk-coverage.. (net als met de iphone)..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op donderdag 21 augustus 2008 om 22:16:
heb net mijn t-mobile simkaart even in mijn oude telefoon gedaan waar ik met (HI) altijd superbereik had... en heb ik net zo goed geen netwerk-coverage.. (net als met de iphone)..


Ja jij misschien...ik igv niet. Nokia heeft zowieso de betere antenne's in hun telefoons. Heb met de iPhone 3G slecht tot geen bereik in mijn woning, met mijn HTC's gemiddeld en met mijn Nokia's bijna tot volledig vol bereik (T-Mobile). Met KPN en Vodafone heb ik over het algemeen beter bereik thuis. Ga mijn iPhone maar eens ff unlocken en een KPN SIM erin stoppen.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Hammertime op zaterdag 23 augustus 2008 om 20:10:
Iphone :gaap:


Maar als kpn een contract met apple had ipv T-Mobile had je anders gepiept hé, kpn'er :aai:
Ik heb 'em vandaag besteld, 16 gb zwart :)
Oh en ik ben ook een primafoon medewerker :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 23 augustus 2008 om 20:12:
Maar als kpn een contract met apple had ipv T-Mobile had je anders gepiept hé, kpn'er


:gaap:

om muziek te luisteren, doe ik mn gewone mp3 speler wel in.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Hammertime op zaterdag 23 augustus 2008 om 20:15:
om muziek te luisteren, doe ik mn gewone mp3 speler wel in.


:aai: Arme jij :aai:
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb helemaal geen muziek er op staan.
ga ik ook niet doen ook.
vind de spellen wel vet.
Waarschuw beheerder
donateur
beetje dood forum aan het worden zeg !!
 
Waarschuw beheerder
IK WORD HELEMAAL GEK!!! :frusty:


heb ik eindelijk de iphone krijg ik niet eens itunes aan de praat :[
krijg de melding "kan geen verbinding maken met itunes store :/

hebben meer mensen dit probleem gehad?
Waarschuw beheerder
donateur
Nope maar kijk eens hier : http://www.iphoneclub.nl/forum/

en misschien is dit het : http://www.iphoneclub.nl/forum/f8/applicaties/f13/itunes/19087-itunes-herkent-iphone-niet.html
 
Waarschuw beheerder
trouwens al weer 2 wetenschappelijke onderzoekjes uit waaruit blijkt dat het kut-bereik van ' de iphone ' totaal niet met de iphone te maken heeft maar met de provider



Uitspraak van FeestFeestFeest :D op donderdag 21 augustus 2008 om 13:45:


[img width=28 height=15]http://www.q-dance.nl/images/smileys/bye.gif[/img]
Waarschuw beheerder
T-Mobile Sim uit de iphone in een van mijn nokia's levert hier een veel betere ontvangst op, dat is met 3G en GSM/GPRS. De oude iPhone had hier ook veel last van. In het buitenland klagen ze ook over de slechte ontvangst. Ik heb het dus niet zo op die "wetenschappelijke onderzoekjes". Blijft gewoon een slechte combinatie : Brakke netwerk dekking en een PC producent die zich op de Mobieltjes markt stort...en ja ik heb ook een iPhone 3g.
Waarschuw beheerder
donateur
Heb de mijne sinds vrijdag, ben er wel content mee :D
Alleen nog ff jailbreaken etc.. :nosmile:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 29 augustus 2008 om 22:29:
IK WORD HELEMAAL GEK!!! :frusty:


heb ik eindelijk de iphone krijg ik niet eens itunes aan de praat :[
krijg de melding "kan geen verbinding maken met itunes store :/


heb ik ook gehad!

totdat k het kabeltje tussen iphone en laptop had gelegd :$
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Richard op zondag 31 augustus 2008 om 21:59:
Alleen nog ff jailbreaken etc..


stelt niks voor en is zo gedaan (het breaken zelf dan)
Het restoren kan wel 2.5 uur duren maar daar hoef je niet te zijn.
Wel tijdens het restoren je sim losmaken want als je gebelt wordt tijdens het resetten kun je opnieuw beginnen.
En dat is wel lullig als ie net 2 uur bezig is geweest.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kenanus op zondag 31 augustus 2008 om 22:02:
stelt niks voor en is zo gedaan (het breaken zelf dan)
Het restoren kan wel 2.5 uur duren maar daar hoef je niet te zijn.


Als ik 'em ga jailbreaken, ben ik dan bv me texas hold'm kwijt die ik er op heb staan? En eventueel me telefoon nummers?
Nah, ik zal nie gebeld worden, want me abo word 8 september omgezet in t-mobile..
 
Waarschuw beheerder
probleem opgelost gelukkig!!! Ben helemaal gelukkig met m'n phone!! :cheer: