Beste hardcore remixer?
"Object One - Ping Pong (Dj Isaac remix)" is er een
Tegenwoordig:
Vind ik erg moeilijk. Omdat ik nu het idee heb dat men minder afhankelijk is geworden van remixes van tracks. Omdat de standaard tegenwoordig stukken hoger ligt wat produceren betreft is het (in mijn ogen) vaak onnodig om remixes te maken van hedendaagse Hardcore tracks. Je ziet het tegenwoordig ook lang niet zo veel meer als in de jaren '90. Dus ik kan er moeilijk 1 of meerdere uitkiezen.
Remix ruilen zijn ook altijd erg goed geslaagd, dit doen ze vaak om elkaars label rechten te compenseren. Want een remix van een track heeft evenveel rechten als het origineel dus de opbrengsten van die remix gaan niet naar de remixer, maar naar de producer die het origineel heeft gemaakt.
Idd tegenwoordig is het meer als wederzijdse deal. Ik heb niet het vermoeden dat het nog om dezelfde redenen gebeurd als vroeger.
Neemt niet weg dat er tegenwoordig nog wel geen goede remixen worden gemaakt hoor. Het basis principe is in mijn ogen alleen wat veranderd.
Buzz Fuzz had eind 1998 Braincrackin van Neophyte geremixed die eigenlijk het origineel heeft overtroffen
Wederzijdse deals komen tegenwoordig ook niet alleen voor in remixes, ook in collabs zie je dat weleens gebeuren.
Deze samenwerking is ontstaan toen ze elkaars tracks voor het eerst hadden geremixed
Buzz Fuzz had eind 1998 Braincrackin van Neophyte geremixed die eigenlijk het origineel heeft overtroffen.
Maanden later heeft Neophyte Jealousy Is A M.F. geremixed in 1999 en ook Jeroen heeft het origineel daarmee overtroffen.
Origineel blijft onovertroffen.
Kan ik het ook niet helemaal mee eens zijn. Hij is dermate veranderd dat ik het eerder een goede remake vind dan een remix.
Het origineel van Braincracking blijft vet, maar het is wel zonde dat die te vaak gedraaid wordt waardoor de lol er wat sneller van af is
Het origineel van Jealousy blijft ook meesterlijk, nog steeds een van de beste early hardcore tracks van Buzz Fuzz.
Die kicks na de break zijn echt TE goor!!
Dan heb ik liever 'Dj Paul's Totally Forze Mix'!!!
In de jaren 90 zijn er zelden remix ruilen geweest, Buzz Fuzz had eind 1998 Braincrackin van Neophyte geremixed die eigenlijk het origineel heeft overtroffen. Maanden later heeft Neophyte Jealousy Is A M.F. geremixed in 1999 en ook Jeroen heeft het origineel daarmee overtroffen.
The Stunned Guys hebben ook erg goede remixes gemaakt, hun remix van Jealousy is a MF vind ik dan wel een van hun mindere remixes
daar is promo juist goor de mist mee in gegaan met z'n remix..
begin is wel o.k. maar naar de versnelde break komt zo'n typische Promo kick wat TOTAAL niet past
Die is zeker erg goed, maar het is wel jammer dat die nog veelste weinig wordt gedraaid op feesten. Deze remix heb ik bijna 10 jaar geleden voor het eerst gehoord in de Energiehal tijdens het 5-jarig bestaan van Rotterdam Terror Corps waar Paul hem ook zelf voor het eerst had gedraaid.
al is die wel lekker om je set open te breken en het tempo op te schroeven
hun remix van There is Only One Terror is dan wel weer erg geslaagd