Partyflock
 
Forumonderwerp · 654726
2 volgers · 11199x bekeken
Waarschuw beheerder
In het Canadese stadje Kitchener bevindt zich in het huis van een vrouw van inmiddels in de 90 een kostbaar voorwerp dat de wereld nu al meer dan 70 jaar fascineert. Het gaat om een anatomisch volmaakt vormgegeven menselijke schedel die gehouwen is uit een enkel stuk kwartskristal, inclusief een afneembare kaak en 32 tanden. De eigenares, Anna Mitchell- Hedges, zegt het kunstvoorwerp te hebben opgedolven uit de ruïne van een Maya- tempel die ze in haar tienerjaren samen met haar vader bezocht toen ze bezig waren met een expeditie naar mogelijke resten van Atlantis.

Wat vooral zo verbijsterend is aan deze schedel is hoe deze is gemaakt. Kwarts- kristal behoort tot de hardste materialen die we kennen, maar desondanks heeft het gereedschap dat voor het maken van de schedel gebruikt moet zijn daar geen enkel spoor op achtergelaten. Vooral wanneer de schedel in het volle zonlicht staat lijkt het wel een echte schedel die als bij toverslag verandert is in glas. Zo mogelijk nog indrukwekkender zijn de als prisma's uitgevoerde ogen, die zo zijn vormgegeven dat ze elk licht dat erop valt bundelen, waardoor de hele schedel griezelig oplicht. Opmerkelijk genoeg hebben deskundigen gezegd dat zelfs met de tegenwoordig beschikbare technieken dit verbluffende staaltje vakmanschap niet is te evenaren.

Dit is echter lang niet het enige raadsel rond "de schedel van Mitchell- Hedges", zoals hij wel wordt genoemd. Dit griezelig aandoende voorwerp zou een overblijfsel moeten zijn van een reeds lang teloorgegane beschaving? Heeft het speciale krachten, zoals door sommigen wel is geopperd? Of is deze schedel- zonder meer de fraaiste van de tien, twaalf die er over de hele wereld zijn- gewoon een knap staaltje bedrog?

Een paar foto's:

[img cacheid=001303f5000df368015b5ae61a0038e13c]http://www.home.zonnet.nl/pollie_37/schedel1.jpg[/img]-
[img cacheid=001303f6000df36946fb20361a0038e13c]http://www.home.zonnet.nl/pollie_37/schedel2.jpg[/img]-
[img cacheid=001303f7000df36a7b9b09861a0038e13c]http://www.home.zonnet.nl/pollie_37/schedel3.jpg[/img]

Wie weet er meer over te vertellen?
Waarschuw beheerder
donateur
Weet je wat mij ook op valt:

In AJK, de disney film Atlantis en in diverse stukken die ik gelezen heb, blijkt dat het volk van Atlantis ofwel diep in de zee leven, ofwel onder de aardkorst.

Ik bedoel zou er toch wel ergens een aanwijzing voor zijn, want wat hebben Atlantis en AJK nou met elkaar te maken?

En toch geven ze allebij aan dat het volk van Atlantis nog onder water leeft.
Waarschuw beheerder
"De Pejaden leven onder de Atlantische oceaan"
Dat schijnt een buitenaards volk te zijn.
Maar Platus had voorspeld dat de pleiaden ergens in 2001 ofzo onder de zee vandaan zouden komen.
Maar ik heb ze nog nie gezien :)
Maby zijn de Plejaden wel overlevenden van Atlantis.
Waarschuw beheerder
donateur
2 909 --> Voor die tijd van de grieken konden ze nog niet schrijven, in ieder geval niet in een taal die de huidige beschaving kan lezen. We kunnen namelijk nogsteeds niet in hieroglieven lezen (oud-Egyptisch), dus wellicht dat daar iets in staat, maar verders is er nog niets bekend.

Dan is het des te vreemder dat een verhaal 9000 jaar goed bewaard blijft...
En het spijkerschrift dan? En de nog oudere tekeningen in grotten e.d.?
Waarschuw beheerder
donateur
Dat is ongeveer hetzelfde als dat ze jou arabisch of russisch laten lezen.

Het is dus tot die tijd waarschijnlijk van woord op woord overgegaan, net zoals er nu ook van die verhalen zijn.
Waarschuw beheerder
Hieroglieven kunnen toch wel al redelijk ontcijferd worden? Teminsten dat had ik met geschiedenis 8 jaar geleden al in de brugklas.
Waarschuw beheerder
donateur
nog niet perfect.

Ze weten voor 75% wat er staat, maar ja in die 25% kan nog veel meer staan.
Waarschuw beheerder
donateur
Het is dus tot die tijd waarschijnlijk van woord op woord overgegaan, net zoals er nu ook van die verhalen zijn.

Je snapt zelf wel dat er weinig van een verhaal overblijft als hij 9000 jaar rond gaat? Dat zullen zo'n 45.000 generaties zijn die allemaal hetzelfde verhaal vertellen. Dat is onmogelijk...
Waarschuw beheerder
donateur
bepaalde sprookjes, mythe en vertellingen zijn ook al duizende jaren oud.

Ze wijzigen al ongeveer, maar hoe wil je bewijzen dat het verhaal van Plato ook ECHT het verhaal is?
Waarschuw beheerder
donateur
juist en daarom blijft het helemaal vreemd.
 
Waarschuw beheerder
redelijk offtopic, maar wel heel mooi en bijzonder vind ik deze tempel, uitgehakt uit een rots:

[img width=700]http://www.mailfreeonline.com/uploader/2D86C49D.jpg[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
heb je nog wat details over die mooie tempel, wellicht dat het dan minder offtopic is dan je denkt.
Waarschuw beheerder
dat lijkt me een tempel die na de geboorte van Christus is gemaakt.
 
Waarschuw beheerder
ben hard aan 't zoeken!

zoektermen (wat ook boven de foto staat): Al-Dayr, Petra, Ma'an region, Jordan

(dit plaatje heb ik overigens gejat van een internetsite van ene Yann Arthus-Bertrand, een deen die prachtige foto's maakt van allerlei natuurverschijnselen ed.
en dat is weer naar aanleiding van een tentoonstelling van hem waar ik was, met de naam "The earth from above")
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
oke, dit is wat ik heb gevonden:

Al-Dayr, ancient city Petra
JORDAN

The Nabataeans began carving sandstone out of the cliffs in the seventh century B.C. to build their capital Petra. Petra prospered as a trading center on the caravan routes that connected the Mediterranean and southern Arabia. The city, located 16 miles (26 km) west-northwest of Maan, still has many historical monuments. Al-Dayr, shown here, is one of the most important ones. Petra has been designated as a world heritage site by UNESCO.


bron: http://home.fujifilm.com/efa/photo/164_s.html

2 DemonSquad: "the seventh century B.C." oftewel: de zevende eeuw vóór christus
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zijn er rond het hele gebeuren van atlantis en die piramides van Gizeh en de sphinx ook nederlands talige boeken of alleen engels??

Ben namelijk nie zo'n ster in engels:S
Waarschuw beheerder
7e eeuw V.C.
Die style van bouwen doet me echt aan de romeinen denken.

En ff voor de mensen die niet al te pienter zijn.

http://home.fujifilm­.com/efa/photo/164_l­.html

Als je in die link van die 's' een 'l' maakt dan krijg je het grote plaatje :)
Staan leuke footoos tussen!

[img cacheid=001304e7000e1db809a623d21a003a0ca2]http://home.fujifilm.com/efa/photo/photo_l/151.jpg[/img]

Deze afbeelding is ook ergens in Egypte volgens mij.
Er moet ook nog een afbeelding van een soort vogel zijn.

[img cacheid=001304e8000e1df134c60a621a003a0ca2]http://home.fujifilm.com/efa/photo/photo_l/150.jpg[/img]

Piramide??
[img cacheid=001304e9000e1e329b6586d81a003a0ca2]http://home.fujifilm.com/efa/photo/photo_l/066.jpg[/img]
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
AllesKanVliegen>
http://www.nl.bol.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/nl/-/EUR/BOL_BrowseCatalog-View;sid=Ot_B75wlMIzB4Nw9eO3_2Hz2OPO0iKXQfWw=?Section=BOOK&CategoryContent=fBqR5Kpbov0AAADqM0TBDKer&CategoryLeftpanel=BOOK%2eCATEGORY00000000000&OpenCategory=L9OR5KpbN9wAAADqwUHBDKer&Secondary=YES&Template=BOL_subcat_BOOK_1263
Waarschuw beheerder
Ik zit dit topic lekker op de achtergrond mee te lezen al een paar dagen. Ik vind het allemaal super interessant en heb aardig wat boeken al over alle onderwerpen die jullie noemen verslonden.

Vanuit mijn studie (Nederlands), is er een discussiepunt ontstaan over oertalen. De theorie is namelijk dat er een een oertaal heeft bestaan, het Oer-Indo-Europees. Alle talen die er nu zijn, zijn dus eigenlijk dialecten van die oertaal.

En alle talen op deze wereld zijn terug te herleiden, via vergelijkingen en taalreconstructie, tot die ene oertaal.

Behalve het Baskisch. Deze taal is nergens mee te vergelijken qua klankverschuivingen en overeenkomsten met andere talen.

De taal-wetenschappers staan voor een raadsel. De verklaring die ze aan dat raadsel hebben gehangen is dat het de taal van Atlantis is, of zelfs van Mu (de beschaving die nog voor Atlantis bestaan heeft, volgens Von Daniken geloof ik).


Een ander opmerkelijk feit zijn de beschrijvingen van de opkomst van het Christelijke geloof in de tijd van Koning Arthur. Een mooie film om daar een beetje mee in thuis te raken is "Mists of Avalon". Daar wordt in beschreven dat Groot Britannie een stuk groter was dan het huidige Groot Britannie. En dat de religie van Avalon (een natuurreligie met als middelpunt moeder aarde, in navolging van de gebruiken en rituelen van de mensen van Atlantis) is verdrongen door het Christendom. Avalon en de gebruiken van de oude beschavong van Atlantis zijn hiermee "in de zee verdwenen".
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
ROMIX (The Old Man)>>
Bedankt! Nu kan ik es wat leesvoer gaan halen:D
Waarschuw beheerder
Best wel een gaaf verhaal over die schedel! ook wel leuk dat ze het niet na kunnen maken... ik ben toch wel benieuwd hoe intelligent de Inca's wel niet waren... volgens mij was dat echt niet voor te stellen.
Ik heb ook eens gezien op discovery hoe ze die tempels gemaakt hebben maar die stenen die waren zo op elkaar gezet dat je er nog niet eens een papieren blaatje tussen kon stoppen (en het waren toch stenen van 50 bij 50 cm) best wel interessant allemaal
Waarschuw beheerder
Ze konden in die tijd heel nauwkeurig werken, maar goed als je nagaat dat ze ook alle tijd van de wekeld hadden.
Die Piramiden in Egypte deed men wel een eeuw of paar eeuwen zelfs over.
Waarschuw beheerder
Ja dat is inderdaad zo
ik heb ook gelezen dat ze over die schedel (het is toch "die" schedel?) van "Mitchell- Hedges" ongeveer 300 jaar hebben gedaan om die te maken
Waarschuw beheerder
Wat is dus niet snap is al die kennis over Astrologie in die tijd.
Er waren geen sterre kijkers en nix natuurlijk.
Iemand die daar nog een interessante link over heeft gevonden?
Waarschuw beheerder
donateur
Ik had een hele leuke link gevonden, maar net toen het nog leuker begon te worden kwam er een fout bij hen in de server (als ut al de server is en niet dat de website verders is opgeheven) dus ben nu aan het kijken op www.discovery.com

en die andere was www.discovery.nl

en dit gaat over een onderwaterwereld waar wetenschappers niets van weten 🇳🇱
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Als je op die vorige link naar geschiedenis gaat bovenin, kan je op een link uitkomen die richting het onderzoek naar het Bijbelverhaal van Babel gaat.

Oftewel, al onze talen zijn dialecten van 1 taal.
Waarschuw beheerder
Bij de Media Markt verkopen ze nu van die Discovery uitzendingen op DVD.
Maar die zijn best wel prijzig, 17.5 euro per DVD meende ik.
Ik zag er 1 over de Maya's liggen en 1 over Egypte.
Als ik binnenkort weer wat meer centen over heb zal ik es 1 van die dvds meenemen.
Waarschuw beheerder
We kunnen beter met een dynamo achtige zaklamp werken, dit kost geen batterijen als we die een paar meenemen dan werkt er altijd wel 1
Bedoel je misschien een knijpkat?? :9
Waarschuw beheerder
donateur
dat is idd zeer aardig om te doen, ik heb er op ut moment het geld er niet voor, dus ik ga nu kijken of ik het op een andere methode beter bij kan houden.

Bijvoorbeeld 1 videoband hiervoor apart houden en het daar opnemen.
Waarschuw beheerder
donateur
WWWWWWWWHHHHHHHHHAAA­AAAAAAAAAAAAAAAAAA Ik kom er net achter dat ons mam het volgende boek gewoon thuis heeft liggen:

Het Pleiadisch Plan: Een nieuwe kosmologie voor het tijdperk van het licht.
Geschreven door Barbara Hand Clow, nou dat ik toch echt ongelooflijk????????­??


Ik ga er zometeen mee beginnen.

*Offtopic: Wat zijn er vandaag weinig mensen hier actief :gaap:*
Waarschuw beheerder
Allemaggies, wat een hoop informatie per dag. En Daantjuh, ik heb een baan en deze info is Mo Than Enuff Fo Me!!! Haha.

Laters!
Waarschuw beheerder
He Daantjuh, als je tijd over hebt, misschien kun je dan even wat programma's vinden die we de komende tijd NIET mogen missen op discovery of ergens anders ?!?...

Alvast bedankt!
Waarschuw beheerder
Ik zal es ff een Request doen op een paar private ftp's
Misschien kan ik zo wat documantaires bemachtigen.
 
Waarschuw beheerder
Zooooo Heeee.....mooi hoor (y)(y)
Waarschuw beheerder
donateur
Tjah kijk ik heb deze week en volgende week toetsweek en heb welgeteld 1 toets.

Van maatschappijleer, waar ik dus verders doordat het me zwaar boeit niets hoef te leren.

Ik ga dus komende week ook wat meer werken.
Ik ga wel ff kijken wat we niet mogen missen op Discovery en National Geographic.

En ik ga uiteraard in me boek beginnen.
Waarschuw beheerder
Vaag ding, wel mooi. Ziet er niet echt uit als een maya object. Vooral omdat ze veel primitiever waren. Atlantis lijkt ook onwaarschijnlijk omdat het wetenschappelijk bewezen is dat atlantis niet bestaat. bla bla bla
tis gewoon een mooi ding
 
Waarschuw beheerder
nou (y) dat lijkt me echt een nuttige toevoeging aan de discussie!






:/
Waarschuw beheerder
Dit topic is veruit het interessantste topic dat ik ooit heb gelezen op partyflock.

Ik denk dat ik me ook maar eens in dit soort dingen ga verdiepen. Ik vind dit echt prachtig.


Ik kan me trouwens nog wel herinneren dat de hoofden van de sphinxen waarschijnlijk later door de Egyptenaren zijn bewerkt.
Die theorie hier achter is dat de hoofden in vergelijking tot de lichamen te klein zijn.
Die dingen zijn dus door een ander volk gebouwd.
 
Waarschuw beheerder
donateur
:yes:
Maar 't fasinerende vind ik nog steeds hoe ze in hemelsnaam zoveel verstand van de sterren konden hebben zonder al die rare telescopen die we nu hebben.
En ook hoe ze die piramiden van Gizeh gebouwd hebben de zijden zijn op 0,01% evenlang en da is met onze techniek nu bijna onmogelijk laat staan om schachten te maken die presies op een ster wijzen enz. enz.
Er zit echt wel meer achter maar wat..........
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Hier alvast het programma voor komend weekend:

Datum Tijd Wat
30-01-04 10.00 Animal mummy’s creatures of God
13.00 Ancient Clues, Huaca De La Luna
13.30 Conspiracies, Satanic Panic

15.00 Mystery of the Alaskan mummies
31-01-4 9.30 Mystery Hunters, King Tut
11.00 Time team, Elveden
17.00 Planet Stars
Waarschuw beheerder
donateur
2 catscanner -->
Vooral omdat ze veel primitiever waren


Hoe verklaar je dan dat die tempels er gebouwd zijn?????

atlantis lijkt ook onwaarschijnlijk omdat het wetenschappelijk bewezen is dat atlantis niet bestaat.


Mag ik een link waarin dat staat? Liefst meerdere.

bla bla bla


wij doen op dit forum onderwerp een helehoop, behalve bla bla bla.

2alles kan vliegen -->
Die theorie hier achter is dat de hoofden in vergelijking tot de lichamen te klein zijn.
Die dingen zijn dus door een ander volk gebouwd


Daar gaat een link een paar berichten terug over.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Had ik al gelezen ja ik reageerde ook op SABER:)

Het is bewezen dat de sphinx ouder is als de piramiden van Gizeh omdat de sphinx slijtage had van zware regenval en de tijd dat het zo veel geregend heeft in egypte is mistens 6000 jaar voor Cr. dus kan het nooit door de egyptenaren gebouwd zijn maar door wie dan wel........
Waarschuw beheerder
donateur
Maar ja het zijn daar allemaal moslims en die moslims kennen helaas niet zoiets als X jaar voor Mohammed. :(

Anders mocht het wel voortgezet worden, misschien dat we toch egypte een keer moeten gaan bezetten of we gaan ons storten op Mexico.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Ja de maya's en de inka's ik denk dat ik daar de komende dagen es wa info over ga zoeken maar nu ga ik pitten morgen 1ste uur proefwerk :S
Waarschuw beheerder
zullen we met zen allen naar discovery mailen en vragen of ze plz dingen over atlantis enzo gaan uitzenden??
Waarschuw beheerder
donateur
Gewoon vragen om "Search of the lost civilisation" van Graham Hancock. Echt een fantastische documentaire reeks die doorgaat op de theorieën van o.a. Von Daniker en Flam-Ath.

Hier zie je dus langzamerhand de verbanden opgebouwd worden tussen diverse antieke beschavingen en hun contacten in de oudheid.
Waarschuw beheerder
Weer een hele interessante link over een rij beschavingen beginnend met de "MU"
laatste aanpassing