Partyflock
 
Forumonderwerp · 1014722
Wat zijn nou goeie automaterialen zaken? Met name die met een webshop.
Halfords en Autostyle ken ik al (;)), maar waar kun je terecht voor de serieuzere dingen?
 
Artiest Hardnoize
Gewoon je auto standaard laten;)

Alleen paar wielen, iets verlagen klaar.
die ludolfs
Uitspraak van verwijderd op donderdag 5 juni 2008 om 22:26:
Gewoon je auto standaard laten;)


Ik bedoel ook gewone onderdelen. Wiellagers, uitlaten, remmen etc.
Dus niet om de auto te tunen.
laatste aanpassing
 
Uuuhhmm ja die ene hoe heet die ook al weer :)
 
Oh op die manier, dacht het omdat je autostyle noemde.
Voor low budget bende moet je naar de brezan gaan.

ik haal voor mijn bedrijf altijd hier mn spullen:

http://www.amc-zeist.nl/

Hun leveren altijd spul van t zelfde merk als wat ook orgineel gemonteerd is, dat is voor mij een vereiste omdat die goedkope bende meestal kwaliteitief gezien een drama is
 
Uitspraak van Chris :rot: op donderdag 5 juni 2008 om 22:19:
Halfords en Autostyle


Uitspraak van Rexel op donderdag 5 juni 2008 om 22:43:
brezan


Daar iig niet
Uitspraak van Rexel op donderdag 5 juni 2008 om 22:43:
goedkope bende


 
neem gewoon de bus 8)


onee, die rijden niet :lol:

:[
Artiest Razer
Uitspraak van Rexel op donderdag 5 juni 2008 om 22:43:
Voor low budget bende moet je naar de brezan gaan


mja maar zelfs dat is te moeilijk.

Een simpele gasveer voor een fiesta mk3 met verzwaarde acherklep ( dus enkele gasveer ) Niet meer te krijgen :S alleen een 200 Nm variant, ik moet 600 versie hebben.

iig al zover dat ze speciaal 1 maken voor mij :P
 
rieger
Artiest DanM
Uitspraak van Chris :rot: op donderdag 5 juni 2008 om 22:28:
Wiellagers


Uitspraak van Chris :rot: op donderdag 5 juni 2008 om 22:28:
remmen etc


Uitspraak van Rexel op donderdag 5 juni 2008 om 22:43:
Voor low budget bende moet je naar de brezan gaan.


LOw-budget is dus niet altijd slecht remblokken/schijven die hun verkopen komen bij ons vandaan en dat is Jurid/Bendix [ zit op veel wagens fabriek-af ] en zo kan ik nog wel ff doorgaan....;)
Wij zijn grossier voor de grossier, wij rebuilden [ zon 15 fabrieken door heel europa..:) ] aandrijfassen, calipers [ klauwen ] , starters en dynamos....gouden handel, en het apparaat is weer gloednieuw..:yes: uiteraard zijn deze onderdelen goedkoper dan het spul dat orgineel uit de fabriek komt rollen [ dus met een 'merkje' erop...]

Anyway, onderdelen mbt automotive koop ik tegen grossiersprijzen rechtstreeks bij een fabrikant..;) eurowerk ipv tientjes of meiers..;)
Billstein bijvoorbeeld...heb al veel mensen geholpen aan leuke sportsetjes..(y)
Uitspraak van Razer.NL op donderdag 5 juni 2008 om 23:21:
iig al zover dat ze speciaal 1 maken voor mij


Dat had ik met een set raceveren/dempers voor een rex van Billstein, die zijn erniet, moeten speciaal op maat gemaakt worden, dure grap..:yes: [ tenzij je een collega hebt die wat regelt (y)]
Uitspraak van DanM op vrijdag 6 juni 2008 om 00:21:
LOw-budget is dus niet altijd slecht remblokken/schijven die hun verkopen komen bij ons vandaan en dat is Jurid/Bendix


Leuk dat je nou uitgerekend dat als voorbeeld noemt. dat is nou namelijk ook precies waar ik op doel. orgineel vw/audi is gewoon allemaal ATE, koop een paar jurid/bendix blokken of schijven en je krijgt geheid gepiep en gekraak, daar staan ze bekend om.
Uitspraak van Rexel op vrijdag 6 juni 2008 om 10:54:
Leuk dat je nou uitgerekend dat als voorbeeld noemt. dat is nou namelijk ook precies waar ik op doel. orgineel vw/audi is gewoon allemaal ATE, koop een paar jurid/bendix blokken of schijven en je krijgt geheid gepiep en gekraak, daar staan ze bekend om.


Gepiep..:yes: maar is dat een probleem? blokken/schijven kán je niet rebuilden, dat is gewoon glloednieuwe waar....gekraak? zou'k een andere beunhaas zoeken..:o
Kijk, ik denk ook in euros, of ik betaal bij 'een dealer' het volle pond, of ik shop in mijn eigen magazijn [ meer dan 100K artikelen op vooraad ] en koop dat voor een fractie van de uiteindelijke winkelprijs, dan maakt mij [ en met mij eidere hollander ] zich niet druk om gepiep...als het goed gemonteerd is hoef je je niet druk te maken om niks..(y)
 
Piet Heijl
Uitspraak van DanM op vrijdag 6 juni 2008 om 12:21:
Gepiep.. maar is dat een probleem? blokken/schijven kán je niet rebuilden, dat is gewoon glloednieuwe waar....gekraak? zou'k een andere beunhaas zoeken..


Gekraak is eigenlijk iets wat er meer in automatisme bijgezet is.

Voor gepiep alleen al zou ik ze laten liggen.


Uitspraak van DanM op vrijdag 6 juni 2008 om 12:23:
Kijk, ik denk ook in euros, of ik betaal bij 'een dealer' het volle pond, of ik shop in mijn eigen magazijn [ meer dan 100K artikelen op vooraad ] en koop dat voor een fractie van de uiteindelijke winkelprijs, dan maakt mij [ en met mij eidere hollander ] zich niet druk om gepiep...als het goed gemonteerd is hoef je je niet druk te maken om niks..


Ik denk dan toch dat ik een andere klanten kring heb, ik weet zeker dat ik er niet mee weg kom als ik piepende remblokken monteer, mijn klanten betalen dan ook graag voor kwaliteits spul.
Nogmaals, wij leveren aan Brezan, de grootste grossier op klein-automaterialen-gebied in NL [ de overkoepelende organistatie..:) ] die zullen geen troepjes verkopen..;)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 5 juni 2008 om 22:30:
Oh op die manier, dacht het omdat je autostyle noemde.


Denk jij bij Autostyle aan tunen dan? :S ;)
je hebt kwaliteit en kwaliteit... de een monteerd graag jurid remblokken op zijn auto voor 30 euro bijvoorbeeld. en de ander wil graag ferodo of beter voor 80 euro of meer.

maar ontopic...

hier kun je onderdelen vinden van verschillende merken voor alle auto's:

www.h-base.nl
www.masterbase.nl
 
Uitspraak van *200SX*Anu op zondag 8 juni 2008 om 00:47:
Denk jij bij Autostyle aan tunen dan?


Nee, ik zelf niet iig.

Maar er zijn van die figuren die hun auto er mee verneuken en dat onder tunen verstaan.
Dacht dat ie er tupperware op wou zetten, dus vandaar.
laatste aanpassing
 
wij bestellen via het werk ook altijd bij Brezan,
maar de spullen en service van TC ( technische centrale automatrialen ) zijn ook altijd prima :)
wat zoek je?? styling?? motor-tuning)?? Japans? of VW groep of Amerikaans? enz. elk heeft ook weer z'n specialiteit...
of gaat het om gewone automaterialen
laatste aanpassing
Uitspraak van DonJuanjo op zondag 8 juni 2008 om 03:41:
of gaat het om gewone automaterialen


Uitspraak van Chris :rot: op donderdag 5 juni 2008 om 22:28:
k bedoel ook gewone onderdelen. Wiellagers, uitlaten, remmen etc.
Dus niet om de auto te tunen.


Gewoon ff naar een zaak/site gaan waar autobedrijven ook hun onderdelen bestellen.
als je iemand kent die in een garage werkt, kan je daar miss iets mee regelen.
ben je vrij goedkoop uit en heb je hetzelfde spul als je normaal krijgt bij een beurt/reparatie.
Uitspraak van verwijderd op zondag 8 juni 2008 om 02:36:
maar de spullen en service van TC ( technische centrale automatrialen ) zijn ook altijd prima


Toevallig is dat óók een klantje van ons...(y) regio Brabant..[ gaan overigens dezelfde spullen heen als naar de brezan..:x ]
 
Uitspraak van DanM op zondag 8 juni 2008 om 12:53:
regio Brabant.


jup Eindhoven ist nie?
Uitspraak van verwijderd op zondag 8 juni 2008 om 13:55:
jup Eindhoven ist nie?


Like i said, regio Brabant..(y) ook kliene kutgehuchten als Bladel voorzien wij..(y)
 
ik haal het meeste bij Lasaulec. idd soort brezan. belangrijke, motorische onderdelen haal ik gewoon orgineel.

www.h-base.nl

dat levert Lasaulec
@ DanM, 2 remschijfjes voor, voor een e36 325 coupe..

kost dat bij jou? :P
 
Uitspraak van Judas :[ op woensdag 11 juni 2008 om 13:45:
@ DanM, 2 remschijfjes voor, voor een e36 325 coupe..

kost dat bij jou?


bij mij slechts 120 euro O:)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 12 juni 2008 om 00:27:
bij mij slechts 120 euro


Jullie kopen bij ons[ Almere? ] [ een aantal vestigingen dan..:9 ] en ik krijg personeels korting op de prijs die jullie betalen bij ons [ zal mij ongeveer de helft kosten, ex btw ]
Probleem is dat ik niet kan gaan 'grossieren' voor iedereen...:) en doe ik dat wel betaal IK ongeveer de helft, de uiteindelijke koper zal uiteraard meer kwijt zijn..(y)