Partyflock
 
Forumonderwerp · 1009978
 
Uitspraak van VanFlip op vrijdag 9 mei 2008 om 19:48:
grappig..


Nou he, ik zit me kapot te lachenG!
Symon! Ik hoop binnenkort tijd te hebben om je track eens goed te beluisteren. Je houdt 'm weer even tegoed.
 
Uitspraak van - Roy - op zaterdag 10 mei 2008 om 09:52:
Symon! Ik hoop binnenkort tijd te hebben om je track eens goed te beluisteren. Je houdt 'm weer even tegoed.


okay dan..

Uitspraak van Frequencerz op zaterdag 10 mei 2008 om 10:27:
lkkr gast! :respect:


thanx!!
Vind het lekker, intro leuk gedaan met die nu-hardstyle kickjes er doorheen (het heeft een naam, maar weet het ff niet meer, naja je weet wel wat ik bedoel :P), en melodie is ook vet. Verder is de main kick lekker!

Enige minpuntje is wel de break, deze duurt me flink te lang en haalt gigantisch de vaart uit de track.
 
thankx mense!
Ik vind hem op het eerste gehoor erg vet klinken!! Ik luister hem straks nog even als ik mijn goeie speakers heb aangesloten, maar tot nu toe vind ik dit zeker bruut!!!
 
Thanx heb alleen t idee dat kicks beetje te hard staan maar ligt misch aan me speakers...
 
Artiest {SHOWLIST artist 48873, 23791}
Lekker hoor! zit echt lekker ritme in:) de kicks staan misschien wat hard, maar ik heb geen overload ofzo
 
Het zit goed in elkaar, vooral de ritmes! Vind zelf wel dat de kickbass iets anders mag, iets meer de sound geven van 2008!
Die qua volume harde en rare snare spreekt me niet aan. Die die er soms heel ff tussen zit :P
Verder ben ik geen fan van je kicks, maar dat is meer smaak :)

Kzou proberen je stijl nog net íets professioneler te maken (Of is dit Low Quality?), kweenie wat het is, maar dat mis ik op één of andere manier, verder issie zeker goed :respect:
Lekkere track hoor, alleen die kick ligt niet echt lekker in de mix, daarnaast vind ik de kick zelf ook niet echt lekker kwa sound. Daar stoor ik me in het begin van je track niet aan, maar wel in de climaks. Ik zou hier kiezen voor zo een echte knal kick met veel distortion en zo een schreeuwende tail die je veel in hardstyle hoorde rond '03/'04.
lekkere track hoe kom je aan die sample als ik vragen mag?
Nette track weer. (Y)
Vanaf begin een lekkere drive. Wel jammer dat de drive enorm afneemt(/verdwijnt) door de lange break, wat niet nodig is. Je geeft het instrument wel erg veel tijd en ruimte. Ik zou de break minstens halveren en een stukje spannender maken.
De melodie is niet slecht, maar zou misschien ook iets spannender kunnen. Of wil je dit gewoon niet?

Ook vind ik de sound tussen de kicks (net na het intro, reversed base?) niet echt lekker. Het is een beetje te windachtig (noise), waardoor het geen pitch meer heeft.

Kickedits, percussie en verdere soundeffects weer nice!
Afmix klinkt naar mijn idee gewoon goed. Al luister ik nu niet op monitoren, heb ik toch het idee dat hier geen probleem zit.

Dat je het kan is wel duidelijk. Probeer die drive te behouden, ook in de break, of zelfs nog verder op te voeren! En persoonlijk zou ik graag een wat spannendere melodie van je horen :).
 
Asteroid, thankx voor je verhaal heb nu weer een paar x geluisterd en klopt wel ja.
Uitspraak van j.v.g. op donderdag 15 mei 2008 om 09:17:
lekkere track hoe kom je aan die sample als ik vragen mag?


zelf make met synthezeisers!
gr symon
vet nummer!!

vind de break eigelijk niet te langdradig, wel dat "breakbeatje" er in maakt het een beetje happy hardcore achtig, vind ik niet echt mooi.

Kick is lekker :respect:
laatste aanpassing
Ben nieuwsgierig, heb 2 tracks van je en die klinken lekker;)

*edit:

Klinkt lekker(Y)
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 49564, 58086}
zeer lekker,, deze style mag zeker terug komen:)
vind de break niet te lang maar had iets meer opgevuld mogen worden.
achtergrond kickjes leuk gedaan.
de beuk zit er zeker in en de melo is simpel maar past perfect in het nummer.

ga zo door!