zitten hele mooie tussen en die staan dan weer in een buurt wat iets minder goed schijnt te zijn vanwege het allochtonen gehalte en dat vind mn moeder weer wat minder....
en dat vind mn moeder weer wat minder....
heb vandaag een beetje een dubbelgevoel![]()
aan de ene kant ben ik blij omdat ik een goed gesprek heb gehad met mn werk wat voor mn aankoop van mn huis wel gunstig is en aan de andere kant zit ik heel erg met een kut gevoel omdat komende maandag t een jaar geleden is dat mn vader in t ziekenhuis werd opgenomen (en 2,5 week later overleed) maar al die beelden van die ziekenhuisbezoeken komen weer naar boven
Heb mij laten vertellen dat Den Haag gaat winnen(het is idd al bekend)en dat Mangu al de deuren dicht heeft,ik denk dat vanavond Groningen eruit gaat
Atb komt gewoon 3 Agustus naar Zwolle
ligt eraan, als het crimineel gedoe is zou ik er niet graag wonen
vriend van me woonde in breda noord, nou toch wel crimineel leek me dat, maar al die allochtonen daar waren chill
Lieve schat, jij moet daar wonen en niet je moeder
Ga gewoon kijken, soms kun je meer last hebben van de normale mens dan van allochtonen, dus dat zegt helemaal nix
Je moet ook 'n beetje naar je beurs kijken, toch??
Kom hier, krijg je 'n lekkere dikke en
hoe kan dat nou al bekend zijn? finale is toch live met stemmen?
2 Charly: Sterkte meid.
Maar.... er is boven een engeltje druk in de weer om een goed huisje te regelen voor dochterlief
En een hele dikke voor Charly
Heb mij laten vertellen dat Den Haag gaat winnen(het is idd al bekend)en dat Mangu al de deuren dicht heeft,ik denk dat vanavond Groningen eruit gaat
Je hebt helemaal gelijk
Ik heb gewoon iemand op zijn woord geloofd en het is niet zo
1 mei vertrekt voor 5 dagen in de week naar friesland dus dan word die hulp een stuk minder
WAKKER WORDEN
met z'n tweeen sta je zeker sterker, maar 't komt allemaal wel goed, meiske
Ik had net de dvd van Armin Next Level (2005) opstaan en ik krijg me toch 'n partijtje zinnnnnnnnnnnnnnnnn
digitaal
omdat ik een trainingsbroek aanhad
gisteren 8 afstandbedieningen eindelijk van tafel.
goedemorgen allemaal
begin nu meer en meer een flinke dip te krijgen, naast de jetlag, slaat ook mn verdriet steeds meer toe en slaap slecht.
en heb na aanleiding tussen de verschillende e-mails van mij en Maryliz, eigenlijk alleen meer vragen dan dat er echt duidelijkheid is.
we hebben zondag over en weer 'gepraat' in de mail. op een niveau die ik andere stellen niet zo snel zie doen, als ze net uit elkaar zijn.
echt aan de ene kant prachtig natuurlijk, aan de andere kant omdat er nog zoveel vragen zijn en meer vragen zijn bijgekomen na haar laatste 2 1/2 A4-tjes tellende e-mail onderhand. Ik heb niet gelijk gereageerd, omdat ik een paar keer de e-mail aandachtig ga lezen, doe het beetje bij beetje en dan ga ik in stappen, met een paar dagen tijd er tussen, gewoon vragen stellen en misschien dat we over een tijdje gewoon eens aan de telefoon het een en ander bepraten. Ga gewoon vertellen dat ze niet gelijk antwoord hoeft te geven, dat ik haar tijd geeft om erover na te denken en dan antwoord geven.
Ben ook weer wakker..
eej mensen
Er stond niet "Ben ook weer NET wakker
Ja, jij had ook gelijk hoor
het besef was er al, maar nu ik er zoveel over praat en mn emoties en gevoelens toon, ga ik het alleen maar meer beseffen.
is aan de ene kant erg, maar beter nu beseffen dan een jaar later.
komt wel weer goed, heeft gewoon flink wat tijd nodig.
En dat is wederzijds ook
Zal nog even reageren op je pb
![[img width=400 height=400]http://www.partyshop.nl/images/t-shirt%2021%20jaar-l.jpg[/img]](http://www.partyshop.nl/images/t-shirt%2021%20jaar-l.jpg)
@ Jordy: Vind het heel erg dat ik niet naar Armin kan komen om je een flinke grote dikke te geven!!
ik heb 19 april weer flinke afleiding met de meest geweldige mensen om me heen en de meest vette muziek
afleiding
Heeft iemand het nieuwe nummer van armin?
@ Karin: Ik vond Armin Only 2006 DVD stukken beter dan die van 2005, ook het event zelf moet ik zeggen. Ik kijk nu ter voorbereiding 2006 een aantal keren, die van 2005 heb ik sinds de aanschaf nooit meer gekeken.
komt wel weer goed, heeft gewoon flink wat tijd nodig.
ik heb 19 april weer flinke afleiding met de meest geweldige mensen om me heen en de meest vette muziek
Misschien moet iemand namens jou, die wel naar Armin gaat, even die flinke grote dikkegeven
Heb deze 2 heren LIVE aan het werk gezien en het was gewoon smullen geblazen. Carl Cox op vrijdag en Moby op zaterdag, maar die set van Carl Cox op zaterdag is er ook een om te smullen:
(en hopelijk jullie mij ook niet) dus tot snel lieve mensen.
![[img width=844 height=337]http://www.jufanne.nl/21jaar/kaarsjes.jpg[/img]](http://www.jufanne.nl/21jaar/kaarsjes.jpg)
Charley heel veel succes,en zoals Karin al zegt JIJ moet er wonen,Jijj zet de handtekening
@ Charly: ik las net het goede bericht van jou Gefeliciteerd met je woning
En zelfs dan kun je nog ongelooflijk veel lol hebben
Charly in de aussi