Partyflock
 
Forumonderwerp · 1003342
20044x bekeken
Waarschuw beheerder
hij is te zien via een link die op de pvv site staat.
maar laat die nou offline zijn :roflol:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Iedereen is welkom :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 30 maart 2008 om 16:25:
''Zwakke geesten als die in Iran grijpen alles aan om zich agressief op te stellen. Maar de film laat feiten zien, laat zien hoe de machthebbers van Iran zich gedragen."


Grappig bericht :D

Uitspraak van Roel63 op zondag 30 maart 2008 om 16:26:
Dus meer aan ontwikkelingshulp doen?


Inderdaad, maar dan meer door het stimuleren van eigen kracht en minder door de centjes uit andermans zakken.

Uitspraak van permanent verbannen op zondag 30 maart 2008 om 17:57:
Weiß in die Nase? hoe kan je in godsnaam denken dat je het ei uit hebt gevonden als je een MBO student bent.


Omdat ik in principe geen mbo'er ben. Maar door een samenloop van omstandigheden en een rebelse pubertijd ben ik het wel geworden.

Uitspraak van permanent verbannen op zondag 30 maart 2008 om 17:57:
Als je toch zo slim bent, ga is Psychologie of iets in die richting studeren, dan wil ik over een half jaartje wel weer je mening aanhoren.....


Ik vind dat wel interessant. Maar mijn mening is al jaren hetzelfde (stemde tijdens de school verkiezingen van groep 6 al op het CD van Jan Maat), alleen iets genuanceerder geworden. Verwacht dus maar niet dat me mening dan anders word.

Uitspraak van Maurits op zondag 30 maart 2008 om 17:20:
Hahah, loser. Zullen we jou even Europa uit gooien, daar worden we nou wél beter van!


Ga huilen :'( pauper. Doe je ogen open.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 19:53:
Omdat ik in principe geen mbo'er ben. Maar door een samenloop van omstandigheden en een rebelse pubertijd ben ik het wel geworden.


Ach het is nog niet te laat, ik ben ook met MAVO begonnen... zelfde verhaal...

Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 19:53:
Verwacht dus maar niet dat me mening dan anders word.


Dat je mening anders wordt? Ik denk dat jij niet door hebt hoe beperkt je praat ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 30 maart 2008 om 20:14:
Dat je mening anders wordt? Ik denk dat jij niet door hebt hoe beperkt je praat


:lol: jij bent wat dat betrefd dan in een grote valkuil gestapt. Ik praat niet beperkt, ik heb genoeg weet van alles om mijn mening te vormen. Ik ben genoeg om gegaan met onze allochtone medemens om tot een conclusie te kunnen komen. Heb ook allochtone vrieden die deze mening weten.

Jij, ben dus overgestapt van mening ofzo? Moet ik dat concluderen? Wat is je 'openbaring' geweest dan, als ik dat mag vragen?

Iedereen is aardig, maar er is niet voor iedereen plaats. Diversiteit is er al genoeg zonder medelanders.
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 50782, 1645, 98523}
Waarschuw beheerder
donateur
Gewelddadige" verzen in de Bijbel


Dat de Koran een aantal verzen over gewapende strijd bevat, is stemt geheel overeen met zowel het joodse als het christelijke deel van de Bijbel, waarin eveneens tal van verzen handelen over gewapende strijd. Meer nog, in een artikel in The Guardian stelt Eerwaarde Giles Fraser:

«Waarom dan, zijn zoveel verslaggevers ervan overtuigd dat de Koran een handboek van haat is? Vergeleken met de joods-christelijke heilige geschriften, is de Koran 'very tame stuff' (zeer flauwe kost).» [26 ]

Inderdaad, de Bijbel - zowel het joodse (Thora) als het christelijke (Evangeliën) gedeelte - bevatten tal van verzen die op het eerste gezicht behoorlijk shockerend zijn. In de Koran Notitie over terrorisme werden een reeks "gewelddadige" verzen uit de Bijbel geciteerd. [27] Een paar voorbeelden:

Uit het joodse gedeelte van de Bijbel:

«De HEER zal u vrijwaren voor elke ziekte, hij zal u alle kwalen die u zich uit Egypte herinnert besparen en ze voor uw vijanden bestemmen. Daarom moet u alle volken die hij aan u uitlevert vernietigen, zonder medelijden te tonen. Dien hun goden niet, want dat zou uw ondergang betekenen.» (Deut. 7:15-16)
« ‘Jij daagt me uit met je zwaard en je lans en je kromzwaard,’ antwoordde David, ‘maar ik daag jou uit in de naam van de HEER van de hemelse machten, de God van de gelederen van Israël, die jij hebt beschimpt. (46) Maar vandaag zal de HEER je aan mij uitleveren: ik zal je verslaan en je hoofd afhouwen, en ik zal de lijken van de Filistijnen aan de aasgieren en de hyena’s ten prooi geven, zodat de hele wereld weet dat Israël een God heeft. »(1 Samuel 17:45-46)
« Van de moederschoot af zijn ze van God vervreemd, van hun geboorte af dwalen die leugenaars. (...) God, sla hun de tanden uit de mond, verbrijzel de kaken van die leeuwen, HEER –(...) » (Psalm 58:4-9)
« Verheugd is de rechtvaardige als hij vergelding ziet, in het bloed van de wettelozen wast hij zijn voeten.» (Psalm 58:4-9)
« Dood nu alle jongens en alle vrouwen die gemeenschap met een man hebben gehad. Alleen de jonge meisjes mogen blijven leven. » (Numeri 31:17-18)
« Wie aan andere goden offers brengt, en niet uitsluitend aan de HEER, moet onder de ban worden geplaatst en gedood worden.» (Exodus 22:18)
« Wie met een man het bed deelt als met een vrouw, begaat een gruweldaad. Beiden moeten ter dood gebracht worden en hebben hun dood aan zichzelf te wijten.» (Leviticus 20:13)
« Als de dochter van een priester zich door hoererij ontwijdt, ontwijdt ze haar vader en moet ze worden verbrand.» (Leviticus 21:9)
Uit het christelijke gedeelte van de Bijbel
« Denk niet dat Ik ben gekomen om vrede op aarde te brengen. Nee, eerder een zwaard. Ik ben gekomen om verdeeldheid te brengen tussen vader en zoon, tussen moeder en dochter, tussen schoonmoeder en schoondochter.» (Matheus 10:34-35).
« Wie veel heeft, krijgt er meer bij. Wie weinig heeft, raakt ook dat beetje nog kwijt. En breng nu mijn vijanden, die in opstand zijn gekomen, hier en dood hen voor mijn ogen!» (Lucas 19:26-27)
« Want God heeft gezegd: “Toon eerbied voor uw vader en moeder,” en ook: “Wie zijn vader of moeder vervloekt, moet ter dood gebracht worden.» (Mattheus 15:4)
« Loop niet in een en hetzelfde span met ongelovigen. Wat is de verwantschap tussen gerechtigheid en wetteloosheid? Wat heeft licht met duisternis te maken? Waarin lijken Christus en Beliar op elkaar? Wat hebben een gelovige en een ongelovige gemeen? Wat heeft de tempel van God met afgoden te maken? Wijzelf zijn de tempel van de levende God, zoals God heeft gezegd: ‘Ik zal bij hen wonen en in hun midden verkeren, ik zal hun God zijn en zij mijn volk. Daarom zegt de Heer: Ga weg bij de ongelovigen, zonder je van hen af en raak niets aan dat onrein is. Dan zal ik jullie aannemen en jullie vader zijn, en jullie mijn zonen en dochters – zegt de almachtige Heer.’» (2 Corinthiërs 14-18)
Uiteraard levert het dusdanig uit hun context citeren van verzen uit de Bijbel geen correct beeld op van het joods of christelijk geloof. Waarom zou dat met de Koran anders zijn?

Men geeft de christenen de kans deze verzen te situeren en uit te leggen, in hun context te plaatsen en met argumenten uit de Bijbel zèlf aan te tonen dat deze verzen hoegenaamd niet aanzetten tot geweld of terreur maar dat de algemene boodschap van de Bijbel er integendeel een is van vredelievendheid en naastenliefde. De Bijbel wordt op grond van dergelijke verzen geen moorddadig, bloeddorstig of fascistisch boek genoemd; wordt niet vergeleken met Mein Kampf; er wordt evenmin gesteld dat de Bijbel christenen aanzet tot het vermoorden van ongelovigen. Men wil de Bijbel niet afschaffen, en christenen moeten zich niet collectief, massaal en herhaaldelijk verontschuldigen voor misdaden die door christenen begaan worden en die in strijd zijn met de christelijke leer, zelfs al beroepen de misdadigers zich op die leer, zoals historisch meermaals gebeurd is - wat recent nog het geval was toen sommige Servische christenen stelden Europa's nieuwe "kruistocht" te voeren.

Waarom behandelt men muslims en de Koran anders?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 20:25:
jij bent wat dat betrefd dan in een grote valkuil gestapt.


Ik ben er juist uitgestapt rond mn 16e.....toen ik nog elke dag 2 gram wiet rookte...o o o wat was ik beperkt!

Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 20:25:
D-Forze was het eerst toch


:nee:

Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 20:25:
Diversiteit is er al genoeg zonder medelanders.


Naast het feit dat er allochtonen nodig zijn, zit het land er al vol mee..... hoe ga je dat oplossen dan?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 30 maart 2008 om 20:29:
Ik ben er juist uitgestapt rond mn 16e.....toen ik nog elke dag 2 gram wiet rookte...o o o wat was ik beperkt!


:lol: ik denk dat je je in die tijd nog niet genoeg verdiept had.

Was geen d-forze, kwam door dat 'psychidelische' plaatje op je start pagina. excuse moi.

Uitspraak van permanent verbannen op zondag 30 maart 2008 om 20:29:
Naast het feit dat er allochtonen nodig zijn, zit het land er al vol mee..... hoe ga je dat oplossen dan?


Zwakke instelling, creativiteit. Creativiteit op een menselijke manier.

Uitspraak van SYCORE op zondag 30 maart 2008 om 20:29:
Waarom behandelt men muslims en de Koran anders?


Omdat christenen al veel eerder tot inkeer zijn gekomen dat geweld niet de bedoeling is van geloof. Bovendien is het christen geloof al meer dan 2000 jaar ingeburgerd. Vreemd hé?

Het christen geloof is net zo verwerpelijk als de islam. Urk heeft ook heropvoeding nodig.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 20:25:
maar er is niet voor iedereen plaats.


jawel man genoeg weilanden nog vol te bouwen
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 20:33:
:lol: ik denk dat je je in die tijd nog niet genoeg verdiept had.


Leg het is uit dan?

Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 20:33:
Creativiteit op een menselijke manier.


Ga je Uri Geller om een gunst vragen? Vertel is?
Ik denk namelijk dat het onmogelijk is..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Islam = vrede

:respect:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 maart 2008 om 20:40:
Islam = vrede


juist... :[
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van robv op zondag 30 maart 2008 om 21:47:
Islam = robv


 
Waarschuw beheerder
geloof = kut
 
Waarschuw beheerder
Weg met Wildeeers
Hooliganss (H)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 30 maart 2008 om 20:40:
Islam = vrede


Respect voor jezelf!

Zit wel een grote kern van waarheid in de film...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 28 maart 2008 om 14:48:
Er is wel een heel groot verschil tussen iets willen en iets doen.


En ondertussen moeten nederlandse moslims zich er wel over uitspreken, omdat hier zoveel homo's opgeknoopt worden? :S
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 28 maart 2008 om 14:54:
kom eens in de grote steden


Ja, want iedereen die tegen Wilders is komt uit een dorp zonder moslims. Toch?
Geloof dat het eerder andersom is :D
Waarschuw beheerder
der stond nie veel in wat we nog nie wiste geloof ik..
dat er daar mense zijn die knetter gek zijn,, da wete we hier ook wel.. want die hebbe we hier ook. aleen daar wordt ht gefilmd en uitgezonde..
nie egt een slimme zet van Wilders..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Knoalster op maandag 31 maart 2008 om 10:08:
t van Israel gehoord, iedere dag vindt daar terreur plaats uit vaan van God. Dat is zelfs beleid


bedoel je de onrecht die de palenstijns volk word aangedaan dr zal nooit vrede zijn als israel door blijft gaan met de hitler bezetting

en dan maar afvragen waarom zij zich radicaliseren de hele wereld doet anno het jaar 2000 alsof er niks aan de hand is zelfgemaakte bommen tegen het meest geavenceerde leger dan worden boos als er een zelfmoordaanslag gepleeg tjah wat moeten zij dan zij hebben immers geen tank apache helicopters en dan zijn zij volgens jullie autochtonen de terrosisten
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 10:45:
dan zijn zij volgens jullie autochtonen de terrosisten


me vader is indonesisch, maar wel in NL geboren, ik ben dus gewoon autochtoon, maar vind ze geen terroristen hoor :/

ik baal er wel van dat er in Indonesië zulke rellen tegen de ambassade geweest zijn :( Siswo Pramono had iets heel anders beloofd :(
 
Waarschuw beheerder
Wilders past Fitna aan om procedures te voorkomen

DEN HAAG - PVV-leider Geert Wilders past zijn anti-Koranfilm Fitna op drie punten aan om juridische procedures te voorkomen.
ANP

Zo gaat hij de foto van de Nederlands-Marokkaanse rapper Salah Edin vervangen door een foto van de echte Mohammed B., de moordenaar van Theo van Gogh.

Ook verwijdert Wilders de omstreden tekening van de Deense cartoonist Kurt Westergaard waarop de profeet Mohammed is afgebeeld met een bom in zijn tulband.

Andere cartoon

Wilders wil wel een andere cartoon van de profeet gebruiken, kondigde hij maandag aan. Westergaard was niet gekend in het gebruik van zijn cartoon.

Ook komt hij tegemoet aan de kritiek van programmamaker Robbie Muntz. Die is kwaad op Wilders omdat hij in zijn film een audiofragment van hem heeft gebruikt.

De stem van Muntz is te horen onder beelden van Theo van Gogh. Wilders zal Muntz in de aftiteling van de aangepaste film noemen.

nu.nl

---------

beetje laat he :roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tumult op zondag 30 maart 2008 om 16:13:


wat een onzin zeg
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 10:45:


idd
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 11:01:
Wilders past Fitna aan om procedures te voorkomen


En in mijn ogen is dat de grootste reden waarom de film eraf is gehaald. En dan een makkelijk simpel reden aangeven dat de personeel was/is bedreigd...
 
Waarschuw beheerder
Waarom is het een 'vrijheids van meningsuiting' en het ander 'haatzaaierij'?

Israël heeft net zo veel bloed (of misschien wel meer) aan hun handen als het internationaal terrorisme. Want wat was het +/- 2 weken terug? 1 Israelische soldaat sterft door raketaanvallen van de palastijnen, honderden palastijnen (voornamelijk burgers) sterven door de massa-bombardementen. Dan is de link met het nazisme snel gemaakt. Die geloofden namelijk ook in het moorden van vele door de acties van enkele.
 
Waarschuw beheerder
Waarom is het een 'vrijheids van meningsuiting' en het ander 'haatzaaierij'?

Israël heeft net zo veel bloed (of misschien wel meer) aan hun handen als het internationaal terrorisme. Want wat was het +/- 2 weken terug? 1 Israelische soldaat sterft door raketaanvallen van de palastijnen, honderden palastijnen (voornamelijk burgers) sterven door de massa-bombardementen. Dan is de link met het nazisme snel gemaakt. Die geloofden namelijk ook in het moorden van vele door de acties van enkele.


nog wat over de islam nee want wat Zij doen dagelijk is erger dan die extremisten gesteunt door de
VS en nederland
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SYCORE op maandag 31 maart 2008 om 11:21:
Israël heeft net zo veel bloed (of misschien wel meer) aan hun handen als het internationaal terrorisme


mee eens
juist hun zouden moeten weten hoe het is om systematisch onderdrukt te worden
Waarschuw beheerder
Tegen reactie is al gemaakt en is te zien op youtube via deze link :
http://www.youtube.com/watch?v=Ffh5JZXnp1g


Weg met Wilders!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hass op maandag 31 maart 2008 om 11:38:
Weg met Wilders


zo dacht ik in het begin ook
tot ik de "film" zag en nou denk ik heel anders
als je ziet dat de imaams in ons eigen land de mensen tegen ons opzetten omdat wij niet geloven zoals zij , dat is toch niet normaal
ik vind het goed dat die "film" online is , hoop dat er nu heel veel mensen na gaan denken
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van krissy:cheer: op maandag 31 maart 2008 om 11:58:


zon film kan je over alles wel maken
Waarschuw beheerder
is ook , maar t is precies zoals wilders t laat zien
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 12:02:
zon film kan je over alles wel maken


maar "alles" wilt me niet de keel afsnijden omdat ik niet geloof...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 12:37:
maar "alles" wilt me niet de keel afsnijden omdat ik niet geloof...


en ook niet alle moslims willen dat en wilders wil je dat wel doen geloven. En zo te lezen laten veel mensen hier zich makkelijk manipuleren.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hass op maandag 31 maart 2008 om 11:38:
Tegen reactie is al gemaakt en is te zien op youtube via deze link :
http://www.youtube.com/watch?v=Ffh5JZXnp1g


Weg met Wilders!laatste aanpassing 31 maart 2008 11:39


respect

nu zie je ook de andere kant eens, maar als de mensen hier zo gemakkelijk van mening veranderen hier, krissy, zouden die mensen hier dus ook makkelijk beïnvloed door worden.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 12:39:
En zo te lezen laten veel mensen hier zich makkelijk manipuleren


Veel is nog lang niet genoeg, anders was Geertje al bijna minister president geweest...no worries dus (y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op maandag 31 maart 2008 om 12:53:
Veel is nog lang niet genoeg


klopt, maar toch 29 pagina's veel onzin gelezen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op maandag 31 maart 2008 om 12:53:
Veel is nog lang niet genoeg, anders was Geertje al bijna minister president geweest...no worries dus


ach ja, ben benieuwd welke bevolkingsgroep na de moslims aan de beurt is....
 
Waarschuw beheerder
hij is goed in manipuleren, maar dat er zoveel mensen (ook al zijn het er niet genoeg voor mp) dit voor zoete koek slikken... :O Onbegrijpelijk.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 13:02:
hij is goed in manipuleren, maar dat er zoveel mensen (ook al zijn het er niet genoeg voor mp) dit voor zoete koek slikken


er zijn gewoon veel mensen lui/dom genoeg om er in te trappen
 
Waarschuw beheerder
http://nl.youtube.com/watch?v=tKeDYsmc-lk

wat een heerlijk islamitisch land :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 13:32:
wat een heerlijk islamitisch land


sinds wanneer is kazachstan een islamitisch land?

de verhouding moslim/christen is ongeveer 50/50
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Soul Survivor op maandag 31 maart 2008 om 13:36:
sinds wanneer is kazachstan een islamitisch land?

de verhouding moslim/christen is ongeveer 50/50


gewoon de grootste klaar. niet bijdehand doen en dat filmpje kijken fucking geweldig
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
laat het gewoon lang,s je heen gaan hou je met andere dinge bezich plaats om hier over te denke ...
zijn wel meer belangrijke dingen in het leeve toch :D
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Ik zie de Bijbel, Koran enz. als kookboeken..
De 1 haalt er alles uit wat erin staat en het volgt echt alles op wat erin staat, wat je moet doen enz.
De ander haalt er een beetje uit, maar probeert ook een gedeelte zelf te doen en te zoeken.
En weer een ander haalt er niks uit en probeert het helemaal zelf op z'n eigen houtje en dat werkt ook vaak zat ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sierellûh© op maandag 31 maart 2008 om 13:51:
Ik zie de Bijbel, Koran enz. als kookboeken


lastering! :O
Waarschuw beheerder
donateur
:x, de beste mang Gertje heeft de film aangepast :loser:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van krissy:cheer: op maandag 31 maart 2008 om 11:58:
tot ik de "film" zag en nou denk ik heel anders


:aai:

Toch best triest in een land waar alle informatie vrij toegankelijk is...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DopeyXXL op maandag 31 maart 2008 om 14:05:
de beste mang Gertje heeft de film aangepast


Geert Wilders heeft bekend gemaakt zijn film op drie punten aan te passen. De Deense cartoon zal worden verwijderd, en het portret van Mohammed B. zal gecorrigeerd worden. Ook de naam van Robbie Muntz zal worden vermeld als bronvermelding op de aftiteling. -nieuwnieuws.nl

nou als dat et is..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 31 maart 2008 om 14:41:
Ook de naam van Robbie Muntz zal worden vermeld als bronvermelding op de aftiteling.


Programmamaker Robbie Muntz neemt er geen genoegen mee dat Geert Wilders uit zijn film Fitna een audiofragment van Muntz verwijdert.
"Ik ga voor een schadevergoeding. Hij heeft mij persoonlijk helemaal niets laten weten, hoewel de Nederlandse Vereniging voor Journalistiek en ik daarom hebben gevraagd. " Zegt Muntz maandag.
Het verwijderen van het fragment slaat volgens Muntz nergens op. "Die film is al op honderdduizenden websites gekopieerd en al zeven miljoen keer bekeken. Hij heeft me niets gevraagd over dat fragment, heeft dus geen toestemming en daarom heeft hij nou pech. "

:roflol: