meende dat ergens ook zoiets heeft gestaan dat het fictief was.. of zoiets... ik weet niemeer
meende dat ergens ook zoiets heeft gestaan dat het uit was
WTF, daar meen je niks van.
We zitten hier met tranen in de ogen van het lachen, ben jij dat echt, 9e foto van onder op je profiel.
nu snap ik nog minder van jou reacties.
zit elke keer wel stoer te doen haar de grond in trappen etc... dat ze aan komt etc... nu snap ik dus waarom geen foto's van haar op je PF echt sneu.... je schaamd je voor je eigen vriendin!!!..... ze verdient veel beter als jou... als ik haar was zou ik jou dumpen en trost zijn ook nog! als ze teminste nog een beetje zelf respect heeft want met jou leven is totaal geen pretje als ik jou zo lees... ze kan niet eens haar zelf zijn, en genieten van het leven ze moet jou ideaal plaatje blijven... misschien een honden riem wat voor jou??? zo dat je haar NOG strakker kan houden???
waarom ben ik dan zo moeilijk te vinden???
het fictief was
whhaha krijg je hier ook een award voor het langst durende topic van pf met de meest belachelijke antwoorden???
dat je dr nog kracht voor hebt dave
Als je vriendin te dik is of gaat worden, dan kan je dat toch gewoon zeggen?! En als je 2 of 3x in de maand samen uit eten gaat, dan is het toch niet gek dat je dat stopt omdat ze te dik gaat worden. Ik zie het al helemaal voor me dat ze straks 80 kilo is, dan is het te laat.
Gaat gezellig hiero
Ik zie het al helemaal voor me dat ze straks 80 kilo is, dan is het te laat.
Dus met 80 kilo hoeft niks mis te zijn !!
Dikkerds vinden alles onder de 65kilo dun
Ik zie mezelf wel wat als een 'dikkert'(niet extreem maar wel wat TE) maar daarom wil niet zeggen dat ik meiden die 65 of lichter zijn dun vind nee hangt er idd vanaf hoe lang ze dan zijn
En idd ik heb ook last van dat hogere vet percentage, maar een slap lichaam heb ik dus weer niet ( zo goed ik weet kan wel aardig wat hebben, maja weet niet precies wate je echt bedoeld met slap lichaam)
Maja dat hogeren vet percentage komt puur door dat ik erfelijk belast ben ( heb ik ook niet om gevraagd maja tis al zo, en slik de rest van men leven medicijnen daartegen)
Ik zie mezelf wel wat als een 'dikkert'
wel wat TE
wat je overigens goed kunt compenseren met sport en gezonde voeding.
En TADAAAAAAAAAAAAAA.... Dave verrast ons voor de zoveelste keer met weer een lekker volwassen antwoord voor jou, je bent bij deze uitgeroepen tot meest kinderachtige 27 jarige
Je bent net nieuw in dit topic, helaas hebben sommige mensen een aandoening/kwaal waardoor ze meer aanleg hebben om aan te komen, wat je overigens goed kunt compenseren met sport en gezonde voeding.
en gaan meteen dreigen
Wat een onzin lul jij, daar in tegen voor Ron.
Je bent net nieuw in dit topic
dacht even een respectvolle en serieuze andwoord te lezen
grapjas jij
maar als een kerel tegen mij zou zeggen jij MOET afvallen van mij, wat ben ik dan voor hem ??
Hij houd toch mij zoals ik ben of niet dan ??
Of mogen er alleen nog maar maatjes 38 rondhuppelen ...?
opvoeding
jah joh ik was bijna verbaast toen las ik het einde... en toe WOPA! het kan ook niet anders.... kwam het ware aard weer boven
maar als een kerel tegen mij zou zeggen jij MOET afvallen van mij, wat ben ik dan voor hem ??
Hij houd toch mij zoals ik ben of niet dan ??
Of mogen er alleen nog maar maatjes 38 rondhuppelen ...?
en zo is het en niet anders!
boort ie gewoon genadeloos de grond in
Ik ben ook wat aan de forse kant,
Hij moet meer OP hebben niet voeding word je dik van
Hij moet meer OP hebben niet voeding word je dik van
ik haal ze er dan wel uit
ben ik ook nog handig voor de samenleving
Ik ben ook wat aan de forse kant, Maar als m'n vriend me niet zou accepteren rot ie maar lekker op
ohja en dat kan hij natuurlijk niet hebben
van leren
volslanke meiden
elk pondje...
Mag volgens Dalgliesh niet door je mondje
Oh jawel hoor, genoeg vrouwen die een goede eetlust hebben.
Maar er is verschil tussen een pond chips en een pond fruitsalade.
Ik heb het gehad over slechte voeding.
Maar als jij je vriendin te dik vind schat moet je met haar over hebben niet met ons toch ??
het gaat erom dat je elkaar lief hbet en van elkaar houd niet ?? niet omdat ze slank moet zijn blleeeehhh
Stel je voor:
Vrijdag avond samen met je lief op de bank, mooie dvd op de buis..
je meissie komt met een goed idee, zullen wat te knabbelen erbij pakken. en krijpt lekker dicht tegen je aan.
jij: Goed idee.. wacht ik haal het wel.
en komt terug met een zak chips en een bak fruit.
je gaat je zitten, je meid lekker bij je, en je duwt haar de bak met fruit in de handen...
smul ervan schat.. is lekker EN GEZOND voor je, want anders word je te dik en dan slaap je maar thuis..
ZEEEEER romantisch
Ik wil absoluut geen volgevreten vriendin, is niet mijn smaak. En zo kwam ik er op, wat te doen als ze WEL dik zou worden, door snoep koek en alcohol.
Ik wil absoluut geen volgevreten vriendin, is niet mijn smaak. En zo kwam ik er op, wat te doen als ze WEL dik zou worden, door snoep koek en alcohol.
paar foto's van mijn rotkop volgens Dalgliesh
Dus je bent stapelgek met een slank meisje, dat meisje krijgt een ziekte en word dik.
Maar je houd echt ontiegelijk veel van der, dan zou jij dus een einde maken aan die relatie omdat ze dik is geworden ???
Wees blij meid et wie en hoe je bent
houd van
uiterlijk
zie je wel als je het topic door leest
is die gast permanent stoned, dronken en high tegelijk ofzo??
is toch verder nix raars mee?
nOu ik vind jou een lkkr wijf, met een mooie kop
Jij straalt kracht uit !!
( daarmee wil k niet zeggen dat SLANKE meiden dat niet hebben hoor )
Maar vind je straalt wat cools uit en je hebt kei mooie ogen
Wees blij meid et wie en hoe je bent
ik wil die zonnebril