Uitspraak van verwijderd op maandag 3 maart 2008 om 16:20:
Serieuse vraag
Dan krijg je nu een serieus antwoord....
Ik heb je al zéér vaak duidelijk proberen te maken dat ik van mening ben, dat alles en iedereen, van boer tot alien, van monnik tot moslim, van patatbakker tot hersenchirurg zijn of haar plaats in Nederland mag claimen.
Daar heb ik geen enkele moeite mee, sterker nog vind ik alleen maar leuk!
Dus
Uitspraak van verwijderd op maandag 3 maart 2008 om 16:20:
de gematigde, relaxte, vriendelijke, bierdrinkende, niet-hoofddoek dragende, correct Nederlands sprekende moslim ?
past hier in mijn ogen heel goed.
Maar....op het moment dat/vanaf het moment dat hun godsdienst
op welke wijze dan ook óns westerse leven en gedachtengoed in de weg gaat staan dán draai ik 100% om en ben dan een zéér felle anti Islam-er. Ik ben écht voor 100% aanpassing!!!
En dan bedoel ik aanpassing niet qua voedsel, niet qua gewoontes, niet eens qua geloof, niet qua kleding, niet qua wat dan ook........leven en laten leven, respect voor alles en iedereen.
Maar....zodra hun geloof, onze westerse vrijheden gaat dwarsliggen dan ben ik heel hard voor rigoreuse stappen en ben dan écht één van de mensen die het hardst roept: vertrekken uit dit land, vertrekken uit het westen en terug naar waar je vandaan komt,. of je er nou vandaan komt of niet (lees geboren) .
Ik verafschuw alles en iedereen die aan onze westerse mentaliteit komt. En of die mentaliteit nu goed is of slecht, dat is een heel ander discussie punt, maar het is ONZE bevochten mentaliteit, onze leefwijze en onze cultuur. Daar pas je je bij aan of je vertrekt!
Maar echt alles wat er op deze wereld rond loopt is wat mij betreft welkom in dit land, zolang je onze waarden met rust laat.
Dus, een Islamiet/Moslim die hier geboren is, plat Amsterdams spreekt, en alleen maar Hollandse vrienden heeft, en een HBO opleiding afgerond heeft, maar vind dat Moslim meisjes niet in bikini in het zwembad mogen komen (om maar even een dom voorbeeldje te noemen) omdat dit in strijd is met zijn geloof, past hier niet en mag wat mij betreft meteen vertrekken naar elke willekeurige zandbak van zijn keuze.
Maar even zo goed verwelkom ik iedere Islamiet/Moslim die bij wijze van spreken morgen met zijn gezin aankomt in dit land, geen Nederlands spreekt, geen opleiding heeft, geen geld heeft, maar op Nederlandse les gaat, cursussen gaat doen, en inburgert in de breedste zin des woord.
Dus inderdaad (om hetzelfde voorbeeld maar weer te gebruiken voor de duidelijkheid) zegt tegen zijn dochter: meisje, je moet je burkini vanaf nu af aan uit doen, en je bikini aan want dat zijn de gewoontes hier.
We zijn in dit andere land gekomen dus moeten we nu leven volgens hun regels, wetten en gewoonten. Ik zal je uit belang van je voorouders, uit respect voor je afkomst, zodat je dit nooit zult vergeten, nog wel veel leren van onze cultuur en geloof, maar om goed te slagen in dit land moeten we ons conformeren aan hun westerse mentaliteit. Doen we dat niet voor 100% dan zullen we nooit 100% Nederlander zijn.
Die mensen, die moslims, die Islamieten die zó denken zullen wat mij betreft altijd 100% welkom zijn in dit land, in mijn stad, in mijn straat, in mijn huis.....
Maar al conformeer je je maar voor 99% dan conformeer je je niet 100% en hoor je hier niet!
Vind je me daardoor kortzichtig? Dat mag.....ik vind in ieder geval van niet.
Ik verafschuw het feit dat wij, in ons land, in onze westerse cultuur onder druk van agressie en dreigementen groot of klein ons aanpassen aan derden terwijl er maar één richting mogelijk is in mijn optiek en dat is dat derden zich aan passen aan ons.
En mocht het -God verhoedde- ooit leiden tot daadwerkelijke conflicten dan mogen we toch hopen dat we een minister hebben die zegt: hup ... het leger er in en kort slaan die handel ipv zo'n wal-ge-lijk-ke Balkenende die zijn eigen collega én mede Nederlander volledig laat vallen.
Want geloof me, als hij dat bij zijn directe collega doet dan doet hij het ook met het Nederlandse volk en dat is iets wat ik natuurlijk al een tijd lang zie gebeuren. Wij passen ons aan hun aan, en daarom Oxygen, ben ik zo fel.
Ik kan ontploffen van kwaadheid als ik zie dat onze minister als een laffe natte hond op zijn rug gaat liggen nog vóórdat er ook maar iets gebeurd is.
Ik zoek een minister die zegt:
Dit is Nederland,
Dit is het westen en ons gedachtengoed....
Wil jij hier wonen dan ben je zéér welkom maar je doet het 100% volgens onze normen, waarden en gedachtengoed.
Kun je dat niet dan ben je niet welkom in dit land.
Geen consessies, geen ja maar'en.... het is aanpassen of gaan!
Als iemand in ons land vindt dat er een film gemaakt moet worden over wat dan ook, dan kan dat hier. Kun je dat niet hendelen dan begrijp je dus de regels van democratie niet, en ben je dús niet welkom in dit land.
Als iemand een film wil maken over GOD mag dat ook, wil iemand dat over Allah dan mag dat ook. Klaar....
DAT zou de enige boodschap moeten zijn, dát zou het enige signaal moeten zijn naar de volledige Islamitische wereld toe, Dit is Nederland, en dáár staan we voor.