Uitspraak van verwijderd op zondag 30 maart 2008 om 17:57:
ben ik het niet mee eens,maar dat zullen we nooit weten helaas..aangezien de toppers van toen nu allemaal te oud zijn
Ik denk wel dat je het met mij eens zult zijn na mijn uitleg.
Het is een feit dat elke sport vooruit gaat, records worden gebroken, elk jaar weer. Mensen kunnen steeds "dieper" gaan en door onderzoek en trainings methodes zijn mensen nu ook veel vaker in staat om 100m onder de 10sec te sprinten, meer dan 300 kilo tillen, en ga zo maar door.
De toppers van toen hadden niet de luxe van onbezorgd trainen, en de kennis over voeding en supplementen van nu.
Daarintegen zouden ze NU dezelfde leeftijd hebben, en de training van nu, en voeding, dan zou het een ander verhaal zijn.
Ik ben ook van mening dat het elftal van 88 ht niet gaat redden tegen het huidige Oranje, en dat Tyson (mijn held) zeker zal verliezen van een Klitschko
Vechters van toen zijn simpelweg in de verkeerde tijd geboren
