Idols zuigt het talent wat die deelnemers dan zogenaamd hebben uit. Ze verdienen er geld aan terijl die arme lui commercieel uitgebuit worden als kleine Aziaatjes op de Wallen om vervolgens inderdaad in vergetelheid verbannen te worden.
Ach ja, dikke schijt aan. Dat inzoemen op negativiteit ook altijd.

Haal gewoon je plezier eruit of kijk het niet, simpel.
Uiteindelijk zijn de producers die met het idool gaan werken maar wat blij als ze een écht talent krijgen om mee te werken en is de eer alleen maar groter als ze zo iemand ook tot een ster kunnen maken. Geld is dan eerder een fijne bijkomstigheid dan het hoofddoel. De platenbazen daarentegen zien zo'n artiest eerder als een product meestal ja. Maargoed, wat maakt het uit eigenlijk? Zo halen alle partijen uiteindelijk hun doelen zullen we maar zeggen.
En als ze dan écht groot worden, dan kunnen ze altijd nog besluiten het meer zelfstandig te gaan doen door bijvoorbeeld het zooitje te ontslaan en zelf een platenlabel om te zetten, of overstappen naar platenlabel waar ze een beter gevoel bij hebben.