Uitspraak van verwijderd op donderdag 17 januari 2008 om 21:22:
Het sfeerteam van VVV heeft aangegeven voorafgaand aan de wedstrijd van zondag tegen PSV de grootste sfeeractie te organiseren die er ooit in Venlo heeft plaatsgevonden.
Groot alarm in Venlo na vondst raket
In het Venlose stadsdeel Blerick is groot alarm geslagen na de vondst van een Duitse raket uit de Tweede Wereldoorlog.
Bouwterrein
De raket ligt op zeven meter diepte op een bouwterrein aan de Pepijnstraat. Het oorlogstuig werd in de namiddag gevonden tijdens werkzaamheden op het bouwterrein. De plek is afgezet.
Geëvacueerd
Uit onderzoek van het Explosieven Opruimingscommando EOC blijkt dat de ontsteking nog in de raket zit, die daardoor spontaan kan ontploffen. Tientallen gezinnen in een straal van 100 meter rond de vindplaats zijn geëvacueerd.
Industrieterrein
De raket is naar industrieterrein Trade Port gebracht. Naar verwachting zal het explosief daar vandaag tot ontploffing worden gebracht. De ongeveer 150 buurtbewoners konden na het transport terug naar hun huizen.
© RTLNieuws.nl
