Ik hou niet van Bont
ik kan echt niet sparen maar wel heel goed uitgeven en ik geniet ervan ;cheer:
kan morgen wel dood zijn, ik leef nu
(maar wel verantwoord)
gem gezin in Nederland 5000-6000 euro op de spaarrekening heeft staan
je weet maar nooit.
maar er zijn zoveel mensen met schulden tegenwoordig
Die knakker heeft vanaf zijn jeugd tot zijn 28e jaar heel zuinig aan gedaan met geld uitgeven en heeft ondertussen 35.000 euro bij elkaar gespaard!
Geld moet rollen
Zijn hier ook mensen die moeite hebben om geld te verkwisten/uit te geven aan onnodige spullen? Mensen die als doel hebben om bijvoorbeeld een kapitaaltje van 10.000 euro bij elkaar te sparen en dit ook proberen te realiseren?
Als je op je centen blijft zitten en je gezondheid laat het opeens niet meer toe kun je je wel voor je kop slaan.
Goud?? Dat is trouwens serieus aan te raden, want goud verliest zijn waarde niet
Kon ik voor 100 euro maar een broek vinden
Verder spaar ik bijna al mijn 'extra inkomsten' maar dat zet ik om in gears..
Geld moet rollen, je leeft maar 1 x
Nu opzich wel goeie balans gevonden.. niet belachelijk veel uitgeven, gewoon hier en daar soms een leuk aankoopje wat ik graag wil of een feestje, en verder sparen als ik ooit een huisje in amsterdam wil kan ik beter nu wel beginnen met flink sparen lijkt me
Sparen, hoe doe je dat precies??