don't know... Nog nooit getest
23 ong
Foei!
Denk dat moeilijkere visjes niet voor mijn bakkie bestemd zijn
Naja moeilijk, als je een 26 graden aanhoud in je bak, kunnen daar een boel visjes in leven. En goed kijken welke vissen bij elkaar passen. Afwisselend voeren. Moet niet al te moeilijk zijn toch?
heb gou8dvissen kunnen die ook tegen warm water..als ik er een temperatuurs regelaar in doe..wil een clowns vis er in..NEMO
Het jammere van een aquarium vind ik alleen dat onwijse shoonmaak-karwei
Ik doe er ook nooit een waterverbeteraar bij, heb ik wel gedaan, maar werd ook een beetje duur sinds ik een grotere bak heb
Als je er wat in doet, doe er dan wat in van het merk
"Easy Life" vloeibaar filtermedium
Word je bak ook kraak helder van.
ik denk dat jij je eerst maar eens in de goudvis moet gaan verdiepen
wie verdiept zich nou in een goudvis
Hoezo? ze goudvis zit toch in zoetwater? kan ie zich beter in een vis verdiepen die ie erbij wilt.
Sommige mensen willen gewoon een vis die ze ooit hebben gezien.. maar kijken niet eerst even naar de aspecten die erbij komen kijken (andere bak, andere temperatuur, andere ph) je kunt toch niet zomaar iets bij elkaar gooien.. dus lees eerst een boek of ga informeren bij een aquariumwinkel voordat je onzin uitkraait want dat hebben we allemaal toch eerst gedaan.. voordat we met een bak begonnen.
Tenminste ik wel..
het heeft voor veel mensne ook met het financiele plaatje te maken
niet veel mensen.. maar ze bedoelt denk ik meer.. dat als ie niet eens weet dat een clownvis in het zoutwater hoort dat je,je dan eens een boek moet gaan lezen (of de film nemo eens moet kijken wat in de zee afspeelt ).. ipv van die stomme uitspraken te doen.. dus in een goudvis moet gaan verdiepen in zijn geval
die gast weet er gewoon helemaal niks van af.. anders doe je toch ook geen goudvis bij een maanvis of zie ik dat nou verkeerd ofzo?
Sommige mensen willen gewoon een vis die ze ooit hebben gezien.. maar kijken niet eerst even naar de aspecten die erbij komen kijken (andere bak, andere temperatuur, andere ph) je kunt toch niet zomaar iets bij elkaar gooien.. dus lees eerst een boek of ga informeren bij een aquariumwinkel voordat je onzin uitkraait want dat hebben we allemaal toch eerst gedaan.. voordat we met een bak begonnen.
Tenminste ik wel..
sommige kopen maar lukraak bij de visboer een zooi vissen ze zien er schattig uit maar passen totaal niet bij elkaar lekker slim
een gezelschaps bak ok maar weet dan iig wel goed te combineren
weet je dat niet koop dan maar een cavia ofzo
het gebeurt zoveel een vriendin van mij heeft het ook verschillende uit 1 lopende vissen bij elkaar het is mooi of het goed is voor de vissen????
ze heeft wel kweek dus zal wel goed zijn
goudvis, een clownvis en een maanvis
maar ze weet wel het verschil tussen een goudvis, een clownvis en een maanvis
![[img width=300 height=232]http://www.tmreizen.nl/media/foto/landen/indonesie/duiken/clownsvis_9.jpg[/img]](http://www.tmreizen.nl/media/foto/landen/indonesie/duiken/clownsvis_9.jpg)
![[img width=200 height=170]http://site138.primosite.com/DataRoot/images/Lesprogramma/goudvis200.jpg[/img]](http://site138.primosite.com/DataRoot/images/Lesprogramma/goudvis200.jpg)
![[img width=630 height=638]http://www.desiervis.nl/images/fotos/maanvis.jpg[/img]](http://www.desiervis.nl/images/fotos/maanvis.jpg)
![[img width=275 height=190]http://www.aquavre.dds.nl/images/antennebaarsje.jpg[/img]](http://www.aquavre.dds.nl/images/antennebaarsje.jpg)
![[img width=403 height=302]http://members.lycos.nl/pieter02/hpbimg/cavia%207.jpg[/img]](http://members.lycos.nl/pieter02/hpbimg/cavia%207.jpg)
de cavia
of ga informeren bij een aquariumwinkel
Ik doe er altijd een eeuwigehid over...
ik hou van lekker zacht en pluizig
kun je die ook voor mij bestellen spail??
Al denk ik niet dat ie onderwater nog zo lekker wollig is
Daar heb ik soms ook mijn bedenkingen over, bij sommige zaken kom je ook van een kouwe kermis thuis
Meldt je anders eens aan op een degelijk forum.
Tijd om dat te verbeteren
Kaal en glad
hier zitten dus niet die cavia's in
dit is een degelijk forum
komt dat jij een grote hebt
had het over cavia`s he
daarna eruit halen en met de föhn bewerken
Ik haat die kutbeesten
Tijd om dat te verbeteren
let wel op na 1 uur is ze lucht op dan wel vervisselen anders kunt u de volgende dagw eer terug om een nieuwe diepduik cavia te halen
hier weer ene kort filmpje van me bak
mbuna'
afgelopen 2 weken in een hele grote zoutwateraquarium gesnorkelt genaamd de rode zee