Ben weer terug, veel eerder dan verwacht maar daar zit een lang verhaal aan. Lloret is geweldig. Vooral tropics en st.trop vond ik erg leuk. Ook nog in de tropics geweest dat chuckie er draaide. ge-wel-dig. Veel leuke mensen ontmoet, en gelukkig is 3/4 man daar ofzo Helemaal blij. Mochten de jongens uit eindhoven ook hierop zitten: de tijd was geweldig met jullie!
Het was wel top!
Colossos is een kicke tent alleen bizar dat de drank daar achterlijk duur is! Verder was de party in Discotheek millenium erg geslaagd(Vooral ook de busreis terug) was erg gezellig! Die Busschauffeur werd helemaal gek!
Overigens terug gegaan met t vliegtuig Zag t niet meer zitten om 20uur in de bus te zitten en dat alle drank net zoals op de heenweg al op is in Noordfrankrijk!.
T Appartement was goed te doen(Blau) jammer dat alleen door onze kamer de stroom er af geklapt was en de laatste nacht een of andere wezeloos met zn kop tegen t brand alarm was aangelope waardoor heel t appartement leeg moest
ik ben nou 4 dagen terug en zit nu in mallorca..
zit nog steeds aan lloret et denken hoe vet het daaar wel niet was.
wij waren met 20 man uit kaatsheuvel elke dag zwemmen, strand zuipe uit eten stappen, bij terugkomst appartement slopen haha.
top dj´s geweest zoals furax coone korsakoff darkraver x 2 outblast menthal theo. temptation en bumpers kk relaxt (als er bij bumpers een dj was dan).wel een gevaarlijke stad lloret, hebbe wel een keer met 20 man die ``kettingnegers`` achterna gezeten nadat ze mijn telefoon hadde gejat en een maat van me nep spul hadde verkocht. gelukkig zag de guardi civil ofzo dat niet anders was het wel volop vechte geweest met die rotterdammers erbij wat een gekke huis.
volgend jaar weer als we niet naar kreta gaan, mensen vermaak je nog ! greetssss
goh vreemd, ik dacht, dat dat echt goud was. sorry hoor, maar dat is toch over duidelijk dat dat nep is.
Vanacht twee keer toe gezien dat er wat gepikt was. Een keer een koppeltje op de berg kwam huilend naar beneden, en later zagen we ook eentje rennen. Dit soort bestemmingen trekt buiten veel plezier ook dit soort ratten aan
maar voor mij nog steeds top hier, ammuzeer me er super ondanks dat ik totaal buiten de leeftijds cathegorie val.
Zit er nu 1.5 week en er is genoeg te doen qua feesten hierzo... Zowiezo elke maandag Korsakoff in Temptation, op dinsdag Gizmo en Furax en op woensdag Outblast. Verder op zondag Neophyte en Panic in de Colossos, op dinsdag Jeckyll en Hyde en op dinsdag en vrijdag Darkraver in Bumpers... En morgenavond ook Rob in Colossos.
Alleen Hardcore en die kansloze jump? is er geen Hardstyle? Luna ofzo net als vorig jaar..
Morgen naar Lloret wel zin weet alleen totaal niet wat ik kan verwachten de 1 vind het super de ander vind het niks of de ander maakt klote dingen mee. Naja we zullen het wel zien of merken
Uitspraak van actief op donderdag 26 juli 2007 om 15:26:
Morgen naar Lloret wel zin weet alleen totaal niet wat ik kan verwachten de 1 vind het super de ander vind het niks of de ander maakt klote dingen mee. Naja we zullen het wel zien of merken
maak je nie druk
als je een leuke groep mensen ergens neerzet waar helemaal nix te doen is dan hebben ze het nog meer naar hun zin dan sommige mensen die hierzo dat zeiden
tis hoe je het zelf maakt
Uitspraak van actief op donderdag 26 juli 2007 om 16:07:
Daar geef ik je gelijk in. Maar toch weet je nooit hoe het loop maar ik ga er met een leuke instelling heen dus dat scheelt alweer
donateur
Volgens mij is voor iedereen hier, wel wat te vinden.
Ik vind de grotere chiquere zaken wel aardig prijzig als ik het zo hoor, die werken dan wel met week kaarten. Persoonlijk vind ik het een beetje belachelijk, maar ja ik ben horeca tijger, ik stoor me aan zulk soort dingen.
maar vanavond dan eens de boel keuren. Ben zo ongeveer alleen in de Venga en Temptation geweest.
Zaterdag LLoret de Mar 11 dagen de boel terroriseren hotel gran garbi
laatste aanpassing
Uitspraak van actief op donderdag 26 juli 2007 om 16:12:
lloret was super alleen een klote hotel om 10 uur gingen alle lampen uit en als je dan ook maar 1 ding zy kwam der gelyk iemand janken dus hotel festa brava is geen aanrader.... en het eten in dat hotel was ook echt niet te vreten alles was gefrituurd het vlees dat er lag was net plastic en de groente en sla waren verrot dus
weet iemand wat voor dj's er vanaf maandag zoal draaien in Lloret
Op maandag heb je Marco V(Geloof in tropics), en in Temptation Korsakoff
Dinsdag heb je Jackel&Hyde in Colossos Daarna Ruthless
Woensdag Outblast in temptation
Donderdag Darkraver.
Vrijdag(Coktail Party is een aanrader!!!) 40 euro onberperkt zuipen met een bus heen en terug!
Op zondag hadden wij: Panic en Neophyte in Colossos
vanacht vertrekken!! morgen in de zon chille en dan s avonds gas erop
donateur
zo gisteren maar twee andere zaken gehad, oranje café en Colossos. Oranje Café was leuk, lekker iets tussen temptation en Venga in. Ik kan niet echt veel zeggen over Oranje café want ja het is maar klein geen artiesten, maar het is gewoon gezellig ziet er goed uit, vriendelijk personeel dus gewoon goed geen gezeik.
Na het volgende denk je waarschijn lijk dat ik zeik zijn heb, nee, heb ik niet, er zijn een paar dingen geweest die ik minder vind, maar ik moet het er gewoon ff uit flappen. Ik bedoel het niet kwaad, dat betekend niet dat hier door mijn verblijf in Lloret ver kloot is, maar gewoon dit zijn voor minder.
Colossos, ik weet niet wat de entree is, maar ik vond de zaak niet schokkend, als ik er van uit ga dat het zo’n € 20 zou zijn geweest. Erg groot, maar mij kom het niet echt boeien. Het lijkt een grote sporthal met wat lampen er in, en bar, zou ik bijna respectloos zeggen, maar dan overdrijf ik. Op zich is de zaak best dik in orde van hoe het er uit ziet enzo maar toch als de entree € 20 zou zijn, vind ik het een beetje over done. En niet echt druk. nu schijnt het gisteren algemeen niet erg druk te zijn geweest in de grotere zaken, dat alles in de kleinere zaken zat. Dus zou een moment opname zijn geweest.
Tropics ben ik niet naar toe geweest, € 25 euro entree, dan moet men mij al sex aan het einde van de avond garanderen, maar zo’n bedrag betaal ik niet voor een disco punt uit, ook niet als er party squad draait of wie dan ook. Soms vind ik dat het publiek eens een gebaar moet maken tegen een gelegenheid “we pikken het niet meer” Nu denk ik dat meneer tropic niet echt slecht heeft geslapen omdat ik er niet was, maar toch, ik vind het belachelijk om ouderwets 55 gulden te betalen voor zowat.
Wat me hier enorm stoort is de eet horeca, in ieder geval de Nederlandse zaken, er is maar een goede eetschuur waar je typische Spaanse gerechten kan krijgen als kroketten, frikadellen, tournedos en biefstuk met frietjes. En dat is Hof van Holland. Alleen jammer dat zij pas om 5 uur open gaan.
Dus ontbijten om 14 uur is altijd een probleem, ik heb alleen Café Olé gevonden waar je wat te eten kan krijgen om die tijd, maar op de eerste plaats het personeel is zo uhm , ja hoe zeg ik het, ik wil niemand tegen de schenen schoppen, maar toch je glas kan vacuüm gezogen zijn, en nog moet je een serveerster vastbinden aan je tafel om als je blieft een vol glaasje te krijgen, wat dan 10 min later komt. En dan nog de kaart, op zich best uitgebreid. Maar ik heb graag een lekker omeletje als ontbijt dit is dus gewoon onmogelijk om dat te maken. Ondanks dat er de meest exotische ei varianten te krijgen zijn. ‘T is me totaal niet duidelijk, maar ik kan me er nog boos om maken, dus ff verder. Zelfde gezeik met gewoon een koffie, je kan een cappucino, coffe amercan een coffe noire coffe anale krijgen, maar ik wil godverdomme gewoon een goudvissen kom koffie, is dat zo moeilijk? Echt waar het is de enigste zaak die om die tijd open is.
Bijna helfde verhaaltje is het met Somers, alhoewel ze wel wat flexibeler zijn, maar van de snelste en attenste zijn ze niet. Ik weet niet, ik weet ik ben een zeikbeer, 8 jaar zelf in de horeca gewerkt, misschien dat ik teveel van anderen verwacht, van zoals ik zelf vind dat ik met klanten moet omgaan. Maar in Hof van Holland doen ze dit wel, goeie attente vriendelijke en vrolijke bediening, gewoon geen gezeik kaart, en wil je effe wat anders, dan kan dat.
weet iemand wat voor dj's er vanaf maandag zoal draaien in Lloret (A) wnt hier op partyflock is niks te vinden
zo even uit het hoofd, ik zal straks ff wat proppers over vallen.
Hakken:
Temptation: Korsakov, Outblast en Mental Theo en af en toe ene op de Hollandparty op vrijdag
Bumpers; Darkraver
anders:
Tropics: Billy the Klit
Colossos: Jeroen Nieuwenhuis
zo even uit het hoofd, ik zal straks ff wat proppers over vallen.
Hakken:
Temptation: Korsakov, Outblast en Mental Theo en af en toe ene op de Hollandparty op vrijdag
Bumpers; Darkraver
anders:
Tropics: Billy the Klit
Colossos: Jeroen Nieuwenhuis
Bedankt voor de info.. en ook de "negatieve kanten" dan weet ik een btj waar ik op moet letten Kgaat vanacht naar Lloret..
donateur
ik heb vandaag trouwens nog wat gebabbelt met een chickie van een andere zaak. zouden daar ook gewoon lekker hollandse kost hebben, morgen nog even testen voor ik weg ga.
ik ben alleen vergeten proppers te overvallen
iig van de posters herinner ik me nog :
Bumpers : Darkraver
Colossos : Dana
ohja en nog een negatieve kant, er loopt 's morgens een zatte mongool met een video kamera op het strand.
Als ik al die posts zie hier over Lloret begin ik t nu toch echt wel te missen na 4 jaar achtereen knallen. Misschien volgend jaar ff weer kijkje nemen
Vanavond Lloret
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 28 juli 2007 om 06:04:
ohja en nog een negatieve kant, er loopt 's morgens een zatte mongool met een video kamera op het strand.
Wtf doet die dan?
*filmen*
maar waarvoor
laatste aanpassing
donateur
nog een fijne eet tent gevonden, "Oud Brabant" ligt best uit de slag helemaal aan de andere kant van de boulevard, als je van uit de opstap plaats kijkt van de suffe trijntjes.
ook goed te ontbijten, lekker chill, alleen niet echt puur een jongeren kroeg maar boeien, ze zijn er vriendelijk eten is goed etc.
In bumbers draaid elke week wel keertje darkraver coone massiv
Collosos draaien ook elke week wel paar nederlandse dj`s
in Temptation is het dinsdags korsakoff & woensdags outblast maar geluid is daar super slecht & kittig aan de temperatuur
Voor foto's van lloret én blanes zie mijn hyves shalane1.hyves.nl (mocht je trouwens een keer vrij vroeg je bed uit gaan moet je zekers een keertje door de bergen gaan lopen, is echt super gaaf!) Asterik vond ik trouwens ook wel leuk, daar gingen we altijd indrinken. Catroon is echt après ski, en opzich ook best gezellig. Vooral de laatste twee weken was het daar super druk binnen.
Echt super relaxed hier.. overdag chillen op het strand en ´s avonds lekker stappen.. Outblast gezien in Temptation.. Was vet St. Strop is ook goed te doen, verder nog geen tenten gezien.. vanavond maar weer eens verder kijken
Zo ben ook weer terug, heb echt een super vakantie gehad volgend jaar duidelijk weer naar Lloret
Ik ook , ik had eigenlijk verwacht dat ik het na 4 dagen wel gezien had, maar nu baal ik er van dat ik na het omtbijt van 3 uur de palmbomen achter me moet laten.
Helaas heb ik het gevoel dat mijn reis genoot zich niet zo geammuzeerd heeft.
ben ook sinds vrijdagavond weer terug.. heb me prima vermaakt, maar zal niet snel nog een keer gaan (komt misschien toch door m'n leeftijd). wel tof dat Marco V ook in de Moef GaGa draaide en Jeroen Nieuwenhuize draaide fijne club in de Colossos.
daarnaast nog weekend in Salou geweest en naar Pacha la Pineda geweest met Chuckie, vette tent!
qua eten gingen wij of naar Pizzeria Rosanna op de hoek bij het strand, of Café Ole (prima pastaatjes daar ) en anders liepen we een stukje langs het strand bij het gemeentehuis (Restaurant Marsol), was net iets minder hectisch en dat is als je een hapje gaat eten toch wel lekker
Ik heb toch bijna elke dag ontbeten met een broodje omelet hoor. Op het hoekje bij St. Trop zat een tentje waar ze hele lekkere maakten
daar kom je nu mee.. dat is hier om de hoek van het appartement..... net nu ik mijn koffers zit te pakken.
Maar dadelijk, nog ff een lekker omeletje met een MOK koffie ontbijten bij oud Brabant. en dan ga ik Lloret verlossen van me zelf, dus sex is weer mogelijk op het strand, zonder dat je geïntervieuwd wordt.