Uitspraak van verwijderd op donderdag 7 juni 2007 om 19:57:
Nie waar, ze zat ook al in deel 2..
Ja de zogenaamde persoon die Calypso moest voorstellen zat inderdaad in deel 2. Gaat mij erom dat ze Calypso (god) uit het niks tevoorschijn toverden, je hoorde hier niks over in de voorgaande delen.
En ik kan maar niet snappen dat mensen deze deel zo geweldig vinden. In de bios waar ik zat was er alleen maar geklaag, gegaap en dichtslaande ogen. Deze film had "het" gewoon niet, maar de meeste mensen zien volgens mij alleen Johnny Depp en dan is het een geweldige film.
Hoe je het went of keert dit is gewoon een slechte 3de deel en ze hadden er wel wat leuks van kunnen maken als ze hem niet zo fokkin lang gemaakt hadden. Absoluut totaal geen boeiende dialogen, er zijn qua kwaliteit zoveel betere films die de afgelopen tijd zijn uitgekomen.
Maar goed smaken verschillen.