Partyflock
 
Forumonderwerp · 952911
wie heeft hier allemaal autisme? En wil hier over praten? Ik zelf heb ook autisme en bevind daar soms tot vaak veel problemen mee. En wil meer te leren komen.
laatste aanpassing
 
ik:)
 
laten we een clubje oprichte:)
 
ofniet?
lijkt me opzich geen slecht idee maar laten we het eerst maar eens bij een forum houden maar vertel eens welke vorm en heb je er veel last van?
Collegaatje van mij heeft het ook. Soms best moeilijk om mee om te gaan :nosmile:
ik heb het niet, maar ik geef les aan kinderen met autisme, verschillende soorten en maten.
autisme is een gedragstoornis waar die persoon niks aan kan doen het zit zo mensen met autisme kijken heel anders naar de wereld als die auto zwart is is die zwart en je hebt geen lichte kleuren zwart mensen met autisme denken heel zwart wit
 
ik, maar ik merk er niks van;)
 
en mensen om mij heen krijgen zulke ogen :|:| als ik ze het vertel
 
hoe gaan we het clubje noemen
dus jij word ook niet begrepen
 
nee mensen begrijpen mij niet
verzin maar een naam
 
Au to the thistics
 
de kobbie's ????
maar ik had dit forum geopend om met mensen die autisme hebben te kunnen praten over hun problemen of dingen waar jullie last van hebben bv in relaties
Uitspraak van Beauty op woensdag 6 juni 2007 om 14:05:
mensen met autisme denken heel zwart wit


Dit klopt inderdaad om enige vorm van gripopdeze wereldte krijgen.
Ik hoordeiemand ooit zeggen dat het lineare denkers zijn. Veelmesnen met Autisme zijn actief in de ICT denk ik. Lineare denker daar bedoelen ze mee, iets is een 0 of een 1.

Stel je voor dat je een zonnebril draagt die je niet af kan doen.
Deze zonnebril houdt UV straling (prikkels van buiten af tegen)

Hierdoor ervaren ze problemen in de sociale communicatie.

Zelf heb ik een vorm genaamd PDD-NOS, maar je hebt ook Asperger en bij de dames heb je veel R.E.T.

Ik heb je een uitnodiging gestuurd voor mijn flock. ik za je ookeven een ander, meer geschikt, forum pb'en. Daar zitten mensen die hetzelfde hebben en meer begrip tonen eventueel.
ik zelf heb ook pdd nos maar weet hier nog niet goed mee overweg te gaan ik heb een relatie van 1jaar en bijna 2maanden is knap voor iemand met autisme maar veel ruzie om kleine misverstanden
Uitspraak van Beauty op woensdag 6 juni 2007 om 14:50:
ik heb een relatie van 1jaar en bijna 2maanden


Ik heb nognooit een relatie gehad (ja mensen je mag me uitlachen hoor)

Dus je hebt al meer bereikt dan ik..maarja hoe zit het bij jou met werken?
ik werk op een swp en daar heb ik het totaal niet naar mijn zin vaak ruzie met bazen (gelijk willen halen voor buitenstaanders) dat gaat niet zo makkelijk en dit is ook pas mijn eerste echte vaste relatie
Uitspraak van Beauty op woensdag 6 juni 2007 om 15:05:
ik werk op een swp en daar heb ik het totaal niet naar mijn zin vaak ruzie met bazen (gelijk willen halen voor buitenstaanders) dat gaat niet zo makkelijk en dit is ook pas mijn eerste echte vaste relatie


SPW (Y) Met leren nog problemen gehad?


Uitspraak van Beauty op woensdag 6 juni 2007 om 15:05:
(gelijk willen halen voor buitenstaanders)


Dit herken ik wel, niet dat ik vaak ruzie heb..

Mijn vader leerde me o.a. dat Als iemand zegt van;die appel is geel!
Dat je dan beter niet in discussie kan gaan, hier bedoelde hij mee dat alsiets volstrekt onbelangrijk is dan moet je er niks over zeggen.

verder zijn er in een discussi 3 dingen; jou mening, die van hun, en de waarheid. De waarheid ligt in het midden. Je vind allebij dat je gelijk hebt. Wij hebben moeite met een situatie vanuti een ander te zien. Dus zien we alleen onze kant en denken we dus dat we gelijk hebben. Tja en met bazen moet je zeker niet in discussie gaan.
klinkt me bekend in de oren ja en ik ben dan ook nog zo eentje die het laatste woord zal hebben en ben stront eigenwijs dus :-)
swp is sociale werkplaats :( ja veel problemen gehad met leren vooral met rekenen taal ben ik kei goed in en met computers veel gepest jij?
ik heb er mee gewerkt
 
Ikke,Syndroom van Asperger. Het neemt inderdaad het nodige gelazer met zich mee.Vooral omdat er maar weinig mensen zijn die het daadwerkelijk begrijpen en het niet als onzin afdoen.
ik had een klasgenoottje met Asperge ikzelf heb pdd nos wat voor problemen heb je ondervonden?
Uitspraak van Beauty op woensdag 6 juni 2007 om 15:22:
swp is sociale werkplaats


haha sorry ik draaidede letters om :$

Wat doe je voor werk? Ik doenuveel vrijwilligerswerk.

goed met computers, website gemaakt check me profiel masr.

Heeel veel gepest..ik hd me uiterlijk ook tegen vroeger, meer dan nu althans.
laatste aanpassing
ik maak operatiedoeken voor het ziekenhuis ed ik had je profiel al bekeken maar is bekend dat mensen met autisme goed zijn met computers
Uitspraak van Beauty op woensdag 6 juni 2007 om 16:07:
ik maak operatiedoeken voor het ziekenhuis ed ik had je profiel al bekeken maar is bekend dat mensen met autisme goed zijn met computers


zit je dan achter een naaimachine? Ik heb 2 linker handen wat dat betreft.. ach ik zag die ':(' maar schaam je niet want je maakt die ziekehuize echt blij met het werk wat jij doet. En wat computers betreft, wat kan je goed? wie weetooit voor jezelf beginnen,website bouwen of webrumte verhuren..leverd heus wel iets op.
ik heb mijn eigen weblogs werk met powerpoint vind ik leuk pps jes maken downloaden video's bewerken etc.
ik ken iemand die autistisch is en die is vroeger erg gepest.hij was heel erg in zichzelf gekeert.en daardoor een gemakkelijk slachtoffer.
het lijkt me zeker niet fijn om te hebben.
laatste aanpassing
 
Genoeg om niet vrolijk van te worden.Komt mn ADHD ook nog bij kijken.En niet alle autisten zijn goed met computers :P Ikzelf wel :)
ja bram ik weet hoe je je voelt want ik heb ook nog eens epilepsie erbij das een leuke combi maar niet heus :(
Wil je nou een Knuffel van me.
goede s'middags iedereen goed wakker? Ja dan kunnen de vragen en antwoorden weer los! :cheer:
laatste aanpassing
hee mensen jullie mogen weer.
ik ben dr klaar voor! :lol:

groetjes tijgertje (k)
laatste aanpassing
 
er is veel te vinden over autisme op het internet..
heel veel spreekt elkaar ook echt tegen.
het boek brein bedriegt is een heel mooi en goed informatief boek.
van een andere planeet is ook erg mooi.
maar vind die zelf nogal verwarrend, het is door iemand geschreven die autisme heeft en ze springt dus ook lekker van het ene onderwerp naar het andere onderwerp om vervolgens weer terug te komen...
 
ik heb autisme

PDD-nos in combinatie met ADD
 
hee hallo ik heb dus ook een autisme, pdd-nos en voel me er zwaar klote onder, voel me vaak niet geaccepteerd in de media enzo...
daarom ben ik ook haast niet hier online omdat de meetste er toch niks van snappen wat het presies inhoud enzo...
 
Tja, thuis heerst het..
Mijn moeder en mijn beide broers hebben het, nu merk ik er niks meer van.
laatste aanpassing
 
het is geen ziekte hoor, het is iets wat je bij je geboorte meekrijgt, vaak voor de geboorte gaat er al iets mis in de hersenen dat er voor zorgt dat je niet volledig normaal kan funcioneren in de gewone maatschappij... tis iets wat nooit over zal gaan helaas :-(

tis een handycap waar je mee moet leren leven helaas, alleen gaat dat helaas niet altijd omdat de gewone maatschappij(wat ik dan meemaak) het niet begrijpt en er dus heel raar tegenop kijkt omdat je ''anders'' ben dan anderen...

ben daarom ook vaak gepest en buitengesloten enzo...
Ik werk met autisten, die oa ook epilepsie hebben
Lastig soms
hee mensen ik ben een tijdje weg geweest ik ben een boek aan het lezen over autisme en kwam daar idd ook te weten dat het al vroeg begint en een begrip stoornis is.

Ik heb zelf ook heel vaak het gevoel dat ik niet begrepen word ik heb nu ook al vernomen dat ik niet de enige ben. Zijn er groepen waar je terecht kan? Hebben jullie het ook op je werk en hoe gaan jullie hier mee om? (k) tijgertje
 
mijn neefje (8jaar ofzo) heeft ook autisme :o
lijkt me best wel sneu voor um, hij kan ook
niet (goed) schrijven, maar daar in tegen
leert hij andere dinge wel weer heeel goed
kzie um nie zo vaak aangezien hij in zuid-holland
woont en ik in overijssel, weet er verder nie veel van:P
 
ik ben juist blij met alle bijzondere mensen om mij heen!!
ze geven je een kijk op het leven die waar ik nooit bij stil gestaan zou hebben ;)
Ik heb zelf niets bijzonders...behalve dan paniekaanvallen als ik met mijn kinderen een mensenmassa in moet ( markten...op zaterdag de supermarkt in...dat soort dingen.. ik kijk dus al enorm uit naar het feit dat hier vanmiddag de kermis begint :( )
mijn zoon heeft ODD en ADHD.. een stoornis die gedeeltelijk aangeboren is, en zich gedeeltelijk heeft ontwikkeld doordat hij verkeerde ( lees: geen) hulp kreeg.

Mensen met een bijzondere gebruiksaanwijzing maken het leven juist interessant!! Stel je voor dat iedereen 'normaal' zou zijn...saai hoor!!

en trouwens...wie bepaald wat 'normaal' is ... :flower:
Uitspraak van verwijderd op zondag 19 augustus 2007 om 10:40:
Mensen met een bijzondere gebruiksaanwijzing maken het leven juist interessant


Zo had ik er nog niet naar gekeken. Maar weet u ook wat het is en tegen wat voor dingen je oploopt?

En ik had nog een vraag wat betekend odd?

Maar vooralsnog wil ik meer te weten komen over autisme (k)
laatste aanpassing
 
u????


je mag jij zeggen hoor ;)

ODD is een agressieve gedragsstoornis. mijn zoontje kan geen emoties of gevoelens bij anderen herkennen en weet ook niet hoe daarmee om te gaan. Hij staat je dus letterlijk in je gezicht uit te lachen op moment dat hij je het bloed onder de nagels vandaan gehaald heeft door bijv. de auto te poetsen met een steen :rot:
kijk anders hier eens:
http://www.balansdigitaal.nl/sitemanager.asp?pid=233
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 juni 2007 om 15:41:
Syndroom van Asperger


dit in combinatie met erg hoog IQ een erg verlegen en stilkarakter.
Dit wekt vaak allerlei ergernissen op in mijn omgeving... maar ik heb nu niet echt de behoefte om dat allemaal specifiek uit te leggen