| Betreft: | evenement: Pandemonium, zaterdag 12 mei 2007 om 21:00 |
m.a.w. je hebt helemaal geen bewijs dat er wat in je drinken zat. 'raar smaakje' is nogal een karig feitje om zoiets te veronderstellen.
Uitspraak van MyQué op zondag 13 mei 2007 om 19:49:
Kan me wel herinneren dat ik een slok van een vrienin nam en dat die cola heeeel raar smaakte Maar ja, wat is hun belang daarbij?
Maar om nu meteen aan vergiftiging te denken als iets niet goed smaakt...
beetje paranoïde, niet?
Ik denk helemaal niet aan vergiftiging, zeg alleen dat die cola idd raar smaakte
er waren anders wel 8 gevallen, waarvan ik weet, en zelf heb gehoord in t ziekenhuis van een arts , die dus wel degeijk waren vergiftigd!! is da paranoide??? je had t eens moeten zien!!
Sorry, maar ik ben wel klaar met deze discussie, draai wat dat betreft al iets te lang mee om zulke verhalen maar klakkeloos te geloven. Excuses voor mijn wellicht felle reactie.
Het is dat ik niet para ben van het weekend maar zou anders bijna nog gaandenken dat jullie infiltranten van Monumental zijn die dit soort verhalen de wereld in moeten gooien om het Cyndium zo moeilijk te maken
en mensen achter de bar ik denk niet dat ze dat zullen doen.
die hebben daar toch helemaal geen tijd voor?
en je ziet toch dat ze je drinken inschenken?
Niet waar dus!!!
Er zijn na ieder feest ook wel weer mensen overleden namelijk Dat hoor en lees ik ook al 13 jaar. Mensen praten elkaar veel te makkelijk na. En yep, ik geloof zoiets pas als ik het bewezen zie. Hoe vaak ik zelf niet op de EHBO gezeten heb zonder dat er drugs aan te pas waren gekomen...vermoeidheid, lichten, drank of noem het maar op doen ook een hoop met je.
Ook kan je gewoon zwart zien terwijl daar helemaal geen verklaarbare rede voor te bedenken is. Dat heeft mijn vriend namelijk meegemaakt.
maar het wordt gewoon te snel gegooid op "iemand heeft iets in m'n drinken gegooid" terwijl dit volgens mij echt vrijwel nooit voorkomt.
Ook kan je gewoon zwart zien terwijl daar helemaal geen verklaarbare rede voor te bedenken is. Dat heeft mijn vriend namelijk meegemaakt.
Dit is niet verkeerd bedoeld, maar door dit (weer) te herhalen zet je een geslaagd feest in een kwaad daglicht dat het niet verdient. Pandemonium is niet meer dan een lijdend voorwerp, dit had overal kunnen gebeuren.
Of je staat te snel op.
genoeg eten en drinken
Cyndium de schuld geef van die bende in me drinke..
Zelf ook meerdere malen bij de EHBO gezeten, nooit was drugs de reden
Al hoewel ik het wel makkelijk steeds daar op zou kunnen gooien
Maar zwakke excusen doen we niet aan
dus zelf helemaal NIETS gebruikt die nacht
valt alcohol niet onder drugs?
valt alcohol niet onder drugs?
voor sommige ghb ook niet
ik hou altijd me hand boven me glas\beker drinken.
de arts bevestigde zelf dat het harddrugs was...en niet zomaar alcoholvergiftiging was ofzo..dus.. dat was zeker nie de reden nee!!
de arts bevestigde zelf dat het harddrugs was...en niet zomaar alcoholvergiftiging was ofzo..dus.. dat was zeker nie de reden nee
En dan zou er dus ook op papier moeten staan welke drugs er precies gevonden is.
wil je beweren dan dat dat van mij een zwak excuus is?
tuurlijk jij bent altijd nuchter he
wat was wel de rede dat je daar zat dan?
je moet niet gaan roepen dat mensen zwakke excuses gebruiken als je verder van nix weet...
Als ze het niet weten en horen dat je op een houseparty bent geweest dan is de diagnose: drugs!
hij dacht dat het om iets nieuws ging...het was geen ghb zei hij
Toen ik na Impulz naar het ziekenhuis toemoest omdat ik dus ook steeds omviel en echt ziek was. Die kwam uiteindelijk aan met Bella Donna, een of ander plantje dat blijkbaar langs de snelweg groeit.
Bij mij wordt er altijd wat in mijn drinken gegooid, elk feest weer, klootzakken zijn het!
En idd, hoeveel mensen gebruiken er zelf maar durven dat niet toe te geven uit angst voor de consequenties?
Wat die vent alleen maar doet is zeggen wat de techno scene graag hoort.
Maar wat ik nog het ergste vind van deze hele kwestie is dat er meteen gewezen wordt naar het barpersoneel. Zonder gegronde feiten worden mensen hier dus beschuldigd, want niemand heeft het ze zien doen.