gehe.. idd hè?! iedereen volhard er op
ik heb mezelf jaaaaaren zonder drugs vermaakt, omdat ik het niet durfde te proberen. was als de dood om verslaafd te raken!! (kan al niet van de sigaretten afblijven

)
een begeven moment gewoon toch maar eens ( een heel klein beetje) bij iemand thuis geprobeerd... en bedacht me dat ik het toch wel leuk vind
ik heb nooit een oordeel over mensen die drugs gebruiken gehad, ik denk dat meer mensen dan je denkt het gebruiken hoor.. ook heel goede vrienden van je , waar je het nooit van verwacht had.. gokje.. 80% van de nederlandse bevolking oid?
nu.. zolang je maar geen drugs gebruikt om de dag erna je beter te voelen.. gaat het toch best?
echt geen verslavingsgevoel ofzo.
en idd.. eerst ga je veel te vaak gebruiken

tot je daarna denkt.. zo ik voel me echt verrot en je er toch wel een beetje bleekjes bij gaat lopen

hahaha
ik vind dat iedereen gewoon lekker zelf moet weten wat die in zijn lichaam stopt.. dus dat het verboden is ed vind ik ook wel jammer daarom

mja.. dat is mijn mening. anders wordt het misschien ook wel te toegankelijk voor iedereen. i dont know. hoewel er minder slechte pillen ed op de markt zouden komen denk ik, en dus ook minder ongelukken.
toevallig de vergelijking met alcohol vanmorgen met iemand getrokken

en alcohol is ook nog eens veel slechter voor je

(denk alleen al aan de kater

)
als drugs echt zo vreselijk gevaarlijk was, lagen elk weekend de ziekenhuizen vol met mensen met een overdosis oid
sowieso zijn dronken mensen vaak veel irritanter dan wausen mensen vind ik.
en waarneer is iemand een meeloper dan?
iedereen probeert het toch uit nieuwsgierigheid? en degene die het bevalt, die gaan er mee door, en de andere niet.. lijkt me zo?
ik vind mezelf geen mietje hoor iig..
ik geniet gewoon van het leven en alles wat het te bieden heeft

je leeft maar 1x toch? beter haal je er uit wat er in zit!
X