Schranz is een woord was Chris Liebing ooit voor zijn "sound" heeft bedacht. Tegenwoordig word het in de "volksmond" gebruikt voor hardtechno ala wittekind, rush etc....
Schranz is een woord was Chris Liebing ooit voor zijn "sound" heeft bedacht. Tegenwoordig word het in de "volksmond" gebruikt voor hardtechno ala wittekind, rush etc....laatste aanpassing
Speciaal voor valentijn,lastig hoor lezen!laatste aanpassing 16 november 2006 15:53
Uitspraak van watnoukneus? op donderdag 16 november 2006 om 15:28:
hardtechno
Je geeft zelf het antwoord al!
Slotje?
Chris Liebing, de vader van de echte schranz
Wat intereseert het mij nou in welk hokje het geplaatst moet worden..Ik wil gewoon raggen en met schranz lukt dat.
Wat intereseert het mij nou in welk hokje het geplaatst moet worden..Ik wil gewoon raggen en met schranz lukt dat.
hij baalt er ook van dat hij het woord in de wereld heeft gebracht! hij had nooit verwacht dat het zo'n inpack had om de scene..
Schranz is een mooi woord omdat het tegenwoordig toch niets meer met techno te maken heeft
De ene noemt het schranz de ander hardtechno.
Wie kan mij nou is vertellebn wat we nu precies onder schranz verstaan!!!
Iedereen kan wel mooi lullen schranz dit schranz dat maar uiteindelijk kom ik tot de conclusie dat als iedereen over schranz aan het lullen is we het hier gewoon over hardtechno hebben,dus wat nou schranz????
Schranz heeft dezelfde kenmerken, maarrrrr kan ook langzaam gaan. Kijk maar naar artiesten als Remus, Amok, Rude Awakenings etc.
Uitspraak van watnoukneus? op donderdag 16 november 2006 om 15:28:
Wie kan mij nou is vertellebn wat we nu precies onder schranz verstaan!!!
Laat ik het zo zeggen: veel van wat nu verkocht wordt als schranz, daar distancieert Chris Liebing, de vader van de echte schranz, zich van.
Zeg het eens Audionysus
Oeps... sos bedoel ik
Ik en nog meer mensen zeiden al dat het ware schranzgeluid van Chris Liebing komt,
is het niet zo dat HC(bijvoorbeeld) vroeger ook heel anders klonk vergeleken met nu en toch komt er nu nog steeds muziek uit die hardcore heet?
dus je hoeft niet te gapen( :gaap)) naar me
...En dat het oude early rave heet. Maar goed, lalala, ik noem het gewoon hardtechno en herrie.
Ik heb niet gegaapt.
Je weet wel wat ik bedoel
My bad... ducktape op je smiley plakken dan...
SHIT! Kan iemand me helpen van deze vier streepjes een hokje te maken?