Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.
is dat zo schrikbarend dan godverdikkedrieteringdubbeltjes laatste aanpassing 9 november 2006 16:38
Schelden met kanker kan wel. Het is iets waar zoveel mensen last van krijgen dat iedereen even veel recht heeft om het woord te gebruiken. Als we allemaal joods waren zouden holocaustmoppen ook stukken acceptabeler zijn.
vloeken met god vind ik prima puur omdat het woord godverdomme lekker van de tong rolt als je het krachtig uit spreekt. Kanker ook trouwens.
us christus wat een gevloek hier godverdomme
is dat zo schrikbarend dan godverdikkedrieteringdubbeltjes
Maar schelden met ziektes doet men ook
al zo lang...
Tyfus
Tering
Pleuris
kan mij godverdomme niks schelen of die lul godverdomme verdrietig word, het is godverdomme een lul godverdomme. godverdomme en ik maak jezus christus zelf wel uit wat ik zeg GODVERDOMME
Goverdomme Je kwetst godverdomme die eikel nu wel heel erg godverdomme, kan tog godverdomme niet? je moet tog godverdomme een beetje repesct voor jezuz christus hebben godverdomme, jezus christus is godverdomme ook voor jouw zonden dood gegaan, godverdomme
Ach mens... ik hoorde je laatst op ''Rainbow Rave'' boven de muziek uit vloeken dus je moet wat beters verzinnen