k heb het ook gedaan, woog 2 jaar geleden 90 kg,was in 3 maanden superbreed maar was zo opgefokt als een stier, heeft me een relatie gekost, veel huidscheurtjes onder de armen en nu ik gestopt ben met trainen door tijdgebrek niks meer opgeleverd dus.........
Je bent jong en je wilt wat!
DOM DUS!!
wij vinde het nix..
als je gespiert wil zijn doe er dan moeite voor.
en niet zo zielig wille zijn om aan die rotzooi te zitten..
als je van plan ben kinderen te nemen...niet aan beginnen!!!
als je weet wat je doet zal je er niet snel wat aan overhouden...t is vaak de onwetendheid die er voor zorgt dat er ongelukjes gebeuren
Nieuwe rage van tegenwoordig! ANABOLEN SPUITEN! wat vinden jullie ervan?
een Engelse Stafford erbij, en het plaatje is helemaal compleet.
Ik vind het vrij sneu. Ken wel wat mensen die het doen, en dat zijn allemaal van die onzekere mannetjes die breed willen worden en dan stoer in een hempie gaan lopen
Vaak hebben ze nog een tribal om de arm, een Engelse Stafford erbij, en het plaatje is helemaal compleet
onzekere mannetjes die breed willen worden en dan stoer in een hempie gaan lopen. Vaak hebben ze nog een tribal om de arm, een Engelse Stafford erbij, en het plaatje is helemaal compleet.
HOMO
Zie ze eens happen dan
als we naar jouw hond kijken kunnen we jou wel bij het plaatje HOMO neerzetten..
anders enigzins BI...
...En vaak worden bodybuilders afgekraakt door mensen die zelf jaloers zijn maar de moeite niet willen nemen om 6x per dag te vreten en 9uur te slapen en 5-6keer per week te beesten in de gym, om maar te zwijgen van het feit dat ze zich niet verdiepen in de materie en niet eens weten wat er allemaal komt kijken bij een wedstrijd aan voorbereiding (en ja..daar hoort anabolica wel bij ja
misschien die baco-boys/mooi-boys bij jou in de buurt jah!
Voor de echte bodybuilders heb ik ook zeker groot respect, het is niet mijn ding, maar dat het geen sport is maar een levensstijl ben ik wel met je eens
Echter die gasten die ik bedoel zijn er echt niet zo serieus mee bezig als jij nu bedoelt. Spuit in de reet, trainen, hempie aan en beetje stoer doen in Zak ofzo
Echter die gasten die ik bedoel zijn er echt niet zo serieus mee bezig als jij nu bedoelt. Spuit in de reet, trainen, hempie aan en beetje stoer doen in Zak ofzo.
Heb geen zin om het hele topic door te lezen, maar voor wàt zorgen anabolen, naast de snelle 'groei, wat je niet op een natuurlijke manier met trainen kan bereiken?
Just curious.
Heb geen zin om het hele topic door te lezen, maar voor wàt zorgen anabolen, naast de snelle 'groei, wat je niet op een natuurlijke manier met trainen kan bereiken?
Just curious.
wat bedoel je eigenlijk?
remming van de zaadproductie (herstelt zich weer), verkleining van de zaadballen, vergroting van de penis(herstelt niet), langdurige erecties die pijnlijk kunnen zijn, vergroting van de prostaat, versterking van de geslachtsdrift of soms vermindering, agressie, borstvorming etc.
Onwijs relaxed spul
Toch een béétje jammer, zeikt iemand de anabolen eens niet af en is oprecht in de werking geïnteresseerd, krijg je dit.
...En vaak worden bodybuilders afgekraakt door mensen die zelf jaloers zijn maar de moeite niet willen nemen om 6x per dag te vreten en 9uur te slapen en 5-6keer per week te beesten in de gym, om maar te zwijgen van het feit dat ze zich niet verdiepen in de materie en niet eens weten wat er allemaal komt kijken bij een wedstrijd aan voorbereiding (en ja..daar hoort anabolica wel bij ja)
Anabolen is hoe je het went of keert niet echt 100% gezond voor je lichaam... Meeste mensen proberen het goed te praten... Maar ik vind een getraind lichaam naturel het mooist.. Gewoon puur natuur en veel inzet...
Niet dat overdreven gedoe met ritsluitingen.. En zweren onder je armen...
Daarnaast is het gevaarlijk voor nageslacht.. Helaas ken ik dit bij anabole gebruikers die ik ken...
K waag me dr niet aan... En btw.. Mensen als je zo onnatuurlijk lelijk groot wordt van anabolen.. Ga niet zo trots lopen showen @ de gym... Je hebt er geen hol aan gedaan!!!