Laatste keer dat ik er was , was met mysteryland winter edition..das wel wat jaartjes geleden maar heb zeker wel een top feessie gehad...het geluid was zeker niet slecht..ligt eraan hoe ze die boxen gaan plaatsen...
Hahahahaha,...........de eerste reacties zijn lekker positief hoor! KUT geluid!!!! hahahaha,........en iedereen maar stug volhouden dat het zooooo'n goed feest zou worden!
Mensen,......ga volgend jaar maar lekker weer hoor!
Als je heel eerlijk bent moet je tot de conclusie komen dat de organisatie op veel vlakken(crowd-control) gefaalt heeft...dit heeft dus nix met de lokatie temaken.
thunderdome was gruwlijk.. alleen het geluid stond zekers te zacht,.. mar weer een feestjuh om te onthouden!!!!
donateur
dat wou ik maar net ff zeggen
en op 't einde stond 't geluid trouwens toch redelijk hard of lag da nou aan mij?
Ik wil niet veel zeggen hoor maar iedereen loopt wel zo te k*nkere op thunderdome, maarre wie van al die mensen die iets te klagen hebben erover hebben t nou echt niet naar hun zin gehad?! nou ik denk errug weinig..
kijk eerst is ff of je t naar je zin heb gehad en dan mag je kritiek geven op deorganisatie .. en niet gelijk conclusies trekken dat t een kutfeest was.
zelf heb ik me opperbest vermaakt... ondanks t slechte geluid aan t begin en de wc's *waar je toch niet heel de avond staat!?*
Oohw Bertuz---> Ik ben aan me archief begonnen hoor! speciaal op jouw verzoek!
Maar je moet toe geven dat je er minstens 1 keer aan gedacht hebt toen je daar stond! zo van; "shit hee heeft die Hemk48e strax nog gelijk ook!,.... kutgeluid!" (n) (n) of niet soms??!! ,................ Geintje man!
Maar goed ben uiteindelijk toch wel blij dat ik niet gegaan ben en volgend jaar ook zeker niet van de partij zal zijn! maar dat zullen jullie vast niet erg vinden lijkt me zo!
laatste aanpassing
donateur
Niet bepaald nee.
Ik had 't iig absoluut niet willen missen. Maar misschien ben ik wel gewoon gauw tevreden.
Hoe weet je nou of het geluid en lokatie volgend jaar weer slecht zijn....
Ik heb me ondanks het slechte geluid wel redelijk vermaakt hoor.. Volgens mij is de gemiddelde waardering op PF: Goed
dus dat valt reuze mee
laatste aanpassing
ja geluid was kut en vond de lokatie ook niet zo mooi.Maar vond het wel gezelig en de prijs ja kanker duur geef mij de fun maar maar ben wel blij dat ik er heen ben geweest
Thunderdome was.......BAGGER.
Echt hoor wat een KUT feest!
Ik was na anderhalf uur al weer pleite.
Geluid slecht, mensen niet gezellig en veel te lange rijen voor de wc.
Alleen maar van die terrorgabbers.
Tis niet meer zoals vroeger.
Kga d'r ook NOOIT meer heen.
donateur
Kut, , bagger hoe iedereen het wil noemen vind ik een beetje overdreven!! De muziek was inderdaad slecht.. En ze hadden het ook wel wat beter mogen regelen wat betreft de wc's!!! Had er zelf ook veel meer van verwcht!!
Maar vanaf een uurtje of 4 vond ik het leuk!!!!
Owjah... en heel slecht dat ze geen fruit hadden!! Daar had ik zoo een trek in
Sorry hoor Michelle, Ik vond het gewoon .........BAGGER.
Oh ja en er waren veel te veel kindjes,
Ik sprak een gozer van 16 !!!
Dit was z'n eerste thunderdome! dus hij kon niet beoordelen of hij het goed of slecht vond.
KOM OP ZEG!
wat zeiken jullie allemaal... maak zelf een goed feest lekker makkelijk he alles afzeiken.. jezus man...
sfeer was goed mensen klapten enzovoort geen vechtpartijen! geen tot weinig irritante klote wazi's geluid na 4 uur was echt wel goed kijk daar nou is naar... minuut stilte was ook mooi... zeik niet alles af kijk ook naar de goeie dingen er was een lekkere grote chill out het was niet zo warm... vince en nossie en neophyte die gewoon een wereldset neergooien
laatste aanpassing
donateur
XSL madness:
Ik ben 17, n dat was ook mijn eerste Thunderdome!! Vorrig jaar ging ik nl nog niet naar feesten!
En dat er veel kindjes liepen (zoals ik), sorry mar dat was wel te verwachten! Vind je zelf ook niets??!!
Als ik het vergelijk met vorig jaar of de jaren er voor was dit echt helemaal niks, gewoon geen leuke sfeer.
Je hebt wel een beetje gelijk, natuurlijk komt er ook jonger publiek naar toe.
Ik vind gewoon dat ID&T de ID plicht veel strenger moet naleven.
Alleen 18+ (sorry michelle )
Als dit je eerste was heb je echt de beste jaren gemist hoor!
The good old days
donateur
Nou als je nadenkt is het onmogelijk om aan iedereen ID te gaan vragen!!
Ik vond de sfeer wel goed! Maar dat zal wel komen omdat ik met gezellig mensen was
Er moet gewoon iets gedaan worden vind ik.
Nu loopt alles en iedereen gewoon maar door.
Maar dat is maar een deel van het probleem.
Ik heb net Irfin van ID&T gesproken, hij is het voor een deel met me eens.
Vooral dat het geluid BAGGER was vind hij ook.
Na 3 uur is het verbeterd zei hij.
Toen was ik al weg.
En aan de mensen met wie ik was lag het niet hoor.
Wij zijn juist meestal als een van de laatste weg.
Maar zaterdag trok ik het echt niet meer!
Wanneer is het volgende oldschool feest? probeer ik dat wel, daar is nog iets van de oude sfeer te vinden.
Geluid was eerst klote maar werd later idd beter. Toch snap ik niet dat ID € T met al hun ervaring niet meteen voor een goed geluid kunnen zorgen.
De sfeer was echter WEL goed.
Verder vind ik het wel grappig dat iedereen over die WC's zit te zeiken (leuke woordspeling he).....bij de Chill-out WC was ik zo binnen en buiten.....
kijk eerst is ff of je t naar je zin heb gehad en dan mag je kritiek geven op deorganisatie .. en niet gelijk conclusies trekken dat t een kutfeest was.
Dit is onzin natuurlijk. Heb het super gezellig gehad maar dat komt door de grote groep mensen waar me mee waren en niet door de organisatie, die maakt het feest voor mij niet gezellig
Het feit is gewoon dat de wc's kut waren(er stonden 3 man tegelijk in een WASBAK te zeiken ) de muziek heeft de helft van de nacht zachtjes gestaan en de decoratie was, in tegenstelling tot andere jaren, echt saai
Daar hadden ze gewoon wat meer aandacht aan moeten besteden, maar ja volgend jaar beter
Juistem! Peer snapt het gewoon lekker met z'n allen en er het beste van maken
(permanent verbannen)
zow thunderdome was ook wel ff stampuh alleen jammah dat die grootuh feestuh zo duur woorduh wand als juh naah een klein feest gaat waar juh 5 euro betaald kan de zelftuh dj staan
heb me ook zeer goed geamuseerd! en over dat gezeik over kleine kinderen en zo voor alles is een eerste keer he, dus boeie of 't nu je eerste of 11e TD is
En als je maar 1,5 uur daar bent geweest (sowieso belachelijk voor dat geld ) kun je niet de rest van de 9-10 of hoelang dan ook afkraken !!