of buitenplant?
ja het waren 3 buiten planten, en ook best wel een aardige omvang, ik schat dat ze zo'n 1,80 hoog waren.
Maar dat daar nu een kilo af komt ??? ja als ze nat zijn misschien
Dus afhankelijk wat je oogst. ik heb begrepen dat een slaapkampertje vol je zo per oogst 9000 op kan leveren. Dat is dus elke 10 weken. dat is dus 900 per week, dus goeie handel zou ik zeggen
waarom niet? zijn zat mensen die van een paar planten een kilo halen,en dat is een stuk meer als 1900
Net geknipt of goed gedroogd
zit allemaal tussen de 1800 en 2300euro
kilo prijs liggen (lagen ) rond de 2250-2500 euro dacht ik.. per plant haal je zo'n 25 gram, elke 3 maanden oogst, iets van 20-25 planten per vierkante meter, dus reken maar uit
kilo prijs liggen (lagen ) rond de 2250-2500 euro dacht ik.. per plant haal je zo'n 25 gram, elke 3 maanden oogst, iets van 20-25 planten per vierkante meter, dus reken maar uit
kilo prijs liggen (lagen ) rond de 2250-2500 euro dacht ik.. per plant haal je zo'n 25 gram, elke 3 maanden oogst, iets van 20-25 planten per vierkante meter, dus reken maar uit
nou ik heb net paar dagen geleden me buitenplant geknipt en gedroogt tog kwam er wel effe 30 gram droog af en deze kwaliteit is echt wel goed hor en zeker te weten lekker stoned
Hmm dus wel de moeite waard om elk jaar 3 planten te zetten dus, en van de verkoop elk jaar, kan je lekker op vakantie
denk dat er weinig mensen zijn die voor goeie buitenwiet 4000 euro neertellen
binnenwiet is ander verhaal
als je het per gram verkoopt kan je voor 1 kilo 5000 euro vangen
dus 1900 euro...kan makkelijk
als je het per gram verkoopt kan je voor 1 kilo 5000 euro vangen
gaap* het vierkante meter verhaal...
Het gaat erom hoeveel gram per watt je pakt,, aangezien je ook 1200 watt boven 1.5m2 kunt hangen.. en dus je m2 opbrengst hoger is.
0.5 / 0.8 gr/w is zo'n beetje het gebruikelijke voor de gemiddelde kweker aangezien dat nogal afhankelijk is van je klimaat etc....................
Ik zou geen eige teelt van iemand voor 5 euro per gram kopen
en je bent er weken mee bezig dan maar wat minder centen en alles in 1x
vang je alsnog een enorme cent...coffeeshops zijn behoorlijk duur...een van de redenen waarom ik voorlopig gestopt ben met blowen...
en waarom denk jij dat hij dit hier vraagt?