Partyflock
 
Forumonderwerp · 906613
Een bekende van me had 3 planten, en zegt daar 1900 euro voor te hebben gehad?
Is dit mogelijk?
Ik weet niet welk soort dat het was?
 
Uitspraak van BadMotherFocker op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:44:
bijna n kilo


Uitspraak van t@rbo op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:42:
1900 euro


Jij hebt er geen verstand van :no: :flower:
 
Hey "douchepoeper" volgens mij sta jij in mijn vriendjeslijst. Nog steeds gelukkig met de CD?
Uitspraak van BadMotherFocker op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:44:
of buitenplant?


ja het waren 3 buiten planten, en ook best wel een aardige omvang, ik schat dat ze zo'n 1,80 hoog waren.
Maar dat daar nu een kilo af komt ??? ja als ze nat zijn misschien :-)
 
Uitspraak van t@rbo op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:42:
Een bekende van me had 3 planten, en zegt daar 1900 euro voor te hebben gehad?
Is dit mogelijk?


Dat zou betekenen dat er meer dan 200 gram per plant aan zat. Dikke lul, 3 bier. Volgens mij onmogelijk.
 
Uitspraak van t@rbo op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:50:
ja het waren 3 buiten planten, en ook best wel een aardige omvang, ik schat dat ze zo'n 1,80 hoog waren.
Maar dat daar nu een kilo af komt ??? ja als ze nat zijn misschien


Vraag voor mij even het adres dan waar je 1900 euro voor een kilo nat krijgt. Dan weet ik er nog wel een paar.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:54:
Volgens mij onmogelijk.


Buiten kan dat wel hoor :yes:
 
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:55:
Buiten kan dat wel hoor


Dat zeg ik ook. Alleen heb je dan geen 1900 euro met 3 planten.
ik heb gehoord dat je voor een kilo 4000 euro kan vangen minimaal
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:57:
Dat zeg ik ook. Alleen heb je dan geen 1900 euro met 3 planten.


Koekkie de kiloprijs ligt rond de 4000 per kilo, dus ff opletten he (y)
 
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:59:
Koekkie de kiloprijs ligt rond de 4000 per kilo, dus ff opletten he


Idd, Binnenweed, gedroogd.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 13:00:
Idd, Binnenweed, gedroogd.


Als het goede buiten is maakt het geen reet uit en binnenwiet moet je ook drogen (y)
 
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 13 oktober 2006 om 13:04:
en binnenwiet moet je ook drogen


Tegenwoordig hoor ik niks anders meer dan dat iedereen het nat al wegbrengt.
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 13:05:
Tegenwoordig hoor ik niks anders meer dan dat iedereen het nat al wegbrengt.


Klopt, krijg je 1/5e
80 cent de gram..
 
Goede kwaliteit, 4000 euro
 
haha grappig 19 hondert voor kilo breng mij er ook even 10 kilo
hahahahha
je krijg 4000 euro voor goeien wiet en je ken nog wel wat meer krijgen maar dan moet het echt goede zijn
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 13:18:
je krijg 4000 euro voor goeien wiet


ben ik dus ff flink genaaid :/

dankje :bloem:

:devil: :[
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 13:18:
je krijg 4000 euro voor goeien wiet en je ken nog wel wat meer krijgen maar dan moet het echt goede zijn


denk dat er weinig mensen zijn die voor goeie buitenwiet 4000 euro neertellen :/
binnenwiet is ander verhaal
Uitspraak van t@rbo op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:42:
Een bekende van me had 3 planten, en zegt daar 1900 euro voor te hebben gehad?


volgens mij moet je daar ff een 0-tje van af halen whahaha :roflol:
Uitspraak van t@rbo op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:42:
Een bekende van me had 3 planten, en zegt daar 1900 euro voor te hebben gehad?
Is dit mogelijk?
Ik weet niet welk soort dat het was?


Geloof dr niks van
 
waarom niet? zijn zat mensen die van een paar planten een kilo halen,en dat is een stuk meer als 1900 :9
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:47:
Dus afhankelijk wat je oogst. ik heb begrepen dat een slaapkampertje vol je zo per oogst 9000 op kan leveren. Dat is dus elke 10 weken. dat is dus 900 per week, dus goeie handel zou ik zeggen


Is nog altijd helemaal afhankelijk van hoeveel watt je hebt hangen :)

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 15:16:
waarom niet? zijn zat mensen die van een paar planten een kilo halen,en dat is een stuk meer als 1900


Net geknipt of goed gedroogd?
 
4000euro voor een Kilo :/
ik hoor hier in Denhaag Hele andere Prijsen
zit allemaal tussen de 1800 en 2300euro

denk dat als je ,t aan een shop wil verkopen dat die dan weinig winst maak als je hem voor 4000euro een kilo wil verkopen ,, terwijl je voor een Gram al 6euro betaald :P
lekkere winst :/

Correct me if I,m Wrong:)
 
Uitspraak van Tinkerbell op vrijdag 13 oktober 2006 om 15:39:
Net geknipt of goed gedroogd


droog? 250gram de plant is zeker wel te doen,als je de ruimte heb


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 16:42:
zit allemaal tussen de 1800 en 2300euro


ja? :/

wil alles dan wel opkopen :kwijl:
 
kilo prijs liggen (lagen :/) rond de 2250-2500 euro dacht ik.. per plant haal je zo'n 25 gram, elke 3 maanden oogst, iets van 20-25 planten per vierkante meter, dus reken maar uit :)
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 16:48:
kilo prijs liggen (lagen ) rond de 2250-2500 euro dacht ik.. per plant haal je zo'n 25 gram, elke 3 maanden oogst, iets van 20-25 planten per vierkante meter, dus reken maar uit


Dit klopt wel ongeveer, maar we hebben het wel over buitenwiet en dan ligt de opbrengst per plant veel hoger... Hij kost alleen geen drol...
buiten kan het zeker wel :yes:
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 17:20:
maar we hebben het wel over buitenwiet en dan ligt de opbrengst per plant veel hoger


de kwaliteit ligt een stuk lager :nocheer:
 
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 16:48:
kilo prijs liggen (lagen ) rond de 2250-2500 euro dacht ik.. per plant haal je zo'n 25 gram, elke 3 maanden oogst, iets van 20-25 planten per vierkante meter, dus reken maar uit


per 4kante meter kan je 500gram halen,dus met 1 lamp ongeacht de hoeveelheid planten :9 alleen hoe minder planten hoe langer de oogst duurd ivm voorgroeien

prijzen liggen van allebei absurd hoog,binnenwiet staat al over de 3000 8)
nou ik heb net paar dagen geleden me buitenplant geknipt en gedroogt tog kwam er wel effe 30 gram droog af en deze kwaliteit is echt wel goed hor en zeker te weten lekker stoned
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 16:48:
kilo prijs liggen (lagen ) rond de 2250-2500 euro dacht ik.. per plant haal je zo'n 25 gram, elke 3 maanden oogst, iets van 20-25 planten per vierkante meter, dus reken maar uit


Hmm dus wel de moeite waard om elk jaar 3 planten te zetten dus, en van de verkoop elk jaar, kan je lekker op vakantie (y)

alleen nog een goede afnemer zien te vinden dus.
 
Uitspraak van (6) HardStyle Is My Style (6) op zaterdag 14 oktober 2006 om 09:12:
nou ik heb net paar dagen geleden me buitenplant geknipt en gedroogt tog kwam er wel effe 30 gram droog af en deze kwaliteit is echt wel goed hor en zeker te weten lekker stoned


30gram van een buitenplant? :/ moet makkelijk 2,5ons vanaf komen :D


Uitspraak van t@rbo op zaterdag 14 oktober 2006 om 12:48:
Hmm dus wel de moeite waard om elk jaar 3 planten te zetten dus, en van de verkoop elk jaar, kan je lekker op vakantie


5planten ;)
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 16:48:
ik.. per plant haal je zo'n 25 gram, elke 3 maanden oogst,


dan heb je wel goeie planten!
 
als je er 25 op m² zet wel ja :rot:
*gaap* het vierkante meter verhaal...

Het gaat erom hoeveel gram per watt je pakt,, aangezien je ook 1200 watt boven 1.5m2 kunt hangen.. en dus je m2 opbrengst hoger is.

0.5 / 0.8 gr/w is zo'n beetje het gebruikelijke voor de gemiddelde kweker aangezien dat nogal afhankelijk is van je klimaat etc....................

Gr.
 
als je het per gram verkoopt :P kan je voor 1 kilo 5000 euro vangen
per ons kan je er 2500/3000 voor vangen als je het goed doet

van 1 goeien plant kan je tot 500 gram halen dus 3 planten kan in totaal 1,5 kilogram zijn

1,5×2500= 3750 euro

3 hele goeie planten

dus 1900 euro...kan makkelijk
2500,- voor een kg buitenwiet ?!?!

Dude you must be sick..

*hit met een clue stick*
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 oktober 2006 om 14:34:
denk dat er weinig mensen zijn die voor goeie buitenwiet 4000 euro neertellen
binnenwiet is ander verhaal


denk het ook jah

Uitspraak van verwijderd op zondag 15 oktober 2006 om 15:55:
als je het per gram verkoopt kan je voor 1 kilo 5000 euro vangen
dus 1900 euro...kan makkelijk


Ik zou geen eige teelt van iemand voor 5 euro per gram kopen... 3 tot 3,5 euri's is goed (of het moet wel heeeeeeleeeee goede wiet zijn)
laatste aanpassing
 
Uitspraak van verwijderd op zondag 15 oktober 2006 om 15:55:
als je het per gram verkoopt kan je voor 1 kilo 5000 euro vangen


en je bent er weken mee bezig :rot: dan maar wat minder centen en alles in 1x
Uitspraak van SpamHert op zondag 15 oktober 2006 om 15:46:
gaap* het vierkante meter verhaal...

Het gaat erom hoeveel gram per watt je pakt,, aangezien je ook 1200 watt boven 1.5m2 kunt hangen.. en dus je m2 opbrengst hoger is.

0.5 / 0.8 gr/w is zo'n beetje het gebruikelijke voor de gemiddelde kweker aangezien dat nogal afhankelijk is van je klimaat etc....................


mooiste is gewoon 1 600watt per m²,liefst nog wat meer licht natuurlijk :9
 
Uitspraak van J's - addicted to bass! op zondag 15 oktober 2006 om 19:48:
Ik zou geen eige teelt van iemand voor 5 euro per gram kopen


jah maar als jij niet weet dat het eigen teelt is :)


Uitspraak van verwijderd op zondag 15 oktober 2006 om 23:22:
en je bent er weken mee bezig dan maar wat minder centen en alles in 1x


vang je alsnog een enorme cent...coffeeshops zijn behoorlijk duur...een van de redenen waarom ik voorlopig gestopt ben met blowen...

maar heb weer een beste teelt klaar van 1 plantje toch genoeg om een maand ruim van te blowen voor 2 personen :P
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 oktober 2006 om 08:57:
vang je alsnog een enorme cent...coffeeshops zijn behoorlijk duur...een van de redenen waarom ik voorlopig gestopt ben met blowen...


Het gaat 9 van de 10x niet naar coffieshops maar het buitenland,shops geven wel hogeren prijzen,winst die ze maken valt reuze mee :9
 
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 oktober 2006 om 09:48:
winst die ze maken valt reuze mee


tjah hadden ze maar geen commerciele dealer moeten worden
Uitspraak van verwijderd op maandag 16 oktober 2006 om 09:59:
tjah hadden ze maar geen commerciele dealer moeten worden


net als Gall & Gall :respect:
Uitspraak van permanent verbannen op vrijdag 13 oktober 2006 om 12:49:
Jij hebt er geen verstand van


en waarom denk jij dat hij dit hier vraagt?
Uitspraak van Hardstyle_Sjonnie op maandag 16 oktober 2006 om 15:38:
en waarom denk jij dat hij dit hier vraagt?


Om wat wijzer te worden inderdaad.

Lang leve internet (y)
Volgens mij is 4000 voor 1 kilo toch wel wat overdreven.
In limburg staat de wiet nu belachelijk hoog rond de 3300-3500.

Miss is het boven anders...??

En voor buitenwiet vang je altijd een andere prijs dan binnen, ivm de lagere kwaliteit
 
4 rooitjes kan natuurlijk wel,als je weinig tussen persoonen heb :)