| Betreft: | evenement: Hard Bass, zaterdag 7 oktober 2006 om 21:00 |
geluid was slecht
Enne, filmpjes?
http://video.google.nl/videoplay?docid=-931310225022052216
http://video.google.nl/videoplay?docid=5994141540152885078
Zoals gewoonlijk kan de camera de bass niet aan maar voor de rest is 't goei beeld en geluid.
Jaaaa die heb ik ook gehoord, wat was dat nou?
Beetje dom van de B2S dat ze niet eerder hadden zien aankomen dat jan en alleman het natuurlijk erg leuk vind om al die glaasjes kapot te gaan drukken.
Hingen overal van die kleine groene kastjes waarvan je het glas kon indrukken, zodat het alarm afging.
Beetje dom van de B2S dat ze niet eerder hadden zien aankomen dat jan en alleman het natuurlijk erg leuk vind om al die glaasjes kapot te gaan drukken.
Stonden op een gegeven moment allemaal security mensen, heel benauwd die dingen af te plakken met tape. (alsof dat helpt )
Allereerst wilde ik zeggen dat er goed veel gedronken is! er zijn namelijk 7 pallets met elk 16 kisten en in totaal 50.000 glazen gebruikt! deze pallets zijn net terug gekomen in ons bedrijf en zijn klaar om gewassen te worden.
Maar eigelijk btje dom vd mensen die dat leuk vinden
btw: sinds wanneer klinkt hardstyle als hardcore?
Onzin.
Allereerst is 50.000 helemaal niks natuurlijk. Dat betekent slechts 3 consumpies per persoon ofzo.
Verder is 90% van die bekers naar de tering getrapt.
En wassen kun je die troep niet.
Oftewel, kwatsch.
Toch vind ik de Brabanthallen niet super voor dit feest Silverdome blijft het mooiste van HB.
- Wat vinden jullie van de kwaliteit van de bekers? drinken ze goed? of juist niet?
Mijn mooiste Hardbass heb ik altijd nog beleefd in Tropicana
tweede filmpje ramona in actie
Hebbie onze foto al gezien?
Btw, hoor net dat er een VIP dek was? Was dat die tribune int midden? Nou daar kwam je zo op ieder geval
nee
toen ik het thuis hoorde vond ik er niks aan
maar op feest zelf klonk die lekkerrrr
Vies!! Bier was dood & lauw sloeg niet aan.. Beetje jammer..
Ik las hierboven dat het al eerder gevraagd is maar voor zover ik zag geen reactie op gegeven dus vraag ik het ook nog even; Weet iemand hoe die plaat heet die Mondello draaide met dat Pink Panther deuntje erin?