Partyflock
 
Forumonderwerp · 904088
Waarschuw beheerder
donateur
Tattoo op voorhoofd van kinderverkrachter gezet

Dat verkrachters in de gevangenis het niet makkelijk hebben met hun celmaten werd onlangs weer eens duidelijk in de Verenigde staten. Een man die een levenslange straf uitzit wegens verkrachting en moord op een 10-jarig meisje, kreeg met harde hand de woorden ''Katie's Revenge'' op zijn voorhoofd getatoeerd.

De 39-jarige Anthony Ray Stockelman werd verwijderd uit de algemene gevangenis toen de tatoeage met de voornaam van Katie Collman, door cipiers ontdekt werd. Volgens gevangenismedewerkers is de dader van de cosmetische ingreep inmiddels bekend.

Foto
Een foto van het voorhoofd van de verkrachter verscheen eerder deze week in het misdaadblog 'Lost in Lima Ohio'. Dit blog volgt vooral misdaden tegen vrouwen en kinderen. Twee cipiers die verdacht worden van het verspreiden van de foto zijn ontslagen wegens het maken van illegale kopieën.

Kinderverkrachters staan meestal aan de bodem van de Gevangenis hiërarchie en worden vaak lastig gevallen door andere gevangenen. Het zetten van tatoeages is verboden in de gevangenis, maar gevangenen maken vaak zelf geïmproviseerde instrumenten van plastic vorken en naalden.

'Waarschuwing'
''Als ik een gok mag wagen dan is dit een duidelijke waarschuwing van zijn medegevangenen'', aldus John Neace, de vader van Katie.

Stockelman verklaarde indertijd schuldig te zijn aan ontvoering, verkrachting en verdrinking van Katlyn Collman. Ze werd in een riviertje gevonden ongeveer 20 kilometer van haar ouderlijk huis.

In eerste instantie werd er van uitgegaan dat Katie een toevallige getuige was van een drugsdeal maar al snel bleek dat het om kinderverkrachting ging. Een andere man bekende de moord maar werd niet als dader bestempeld doordat zijn DNA niet overeen kwam. Ander bewijs gaf later aan wie de werkelijke dader was.

[img width=220 height=168 cacheid=0003a4920008e09df1c79bc31a0197daa9]http://images.fok.nl/upload/061001_272_tattorevenge.jpg[/img]
Het onvrijwillig getatoeëerde voorhoofd.

[img width=41 height=24]http://www.velpzuid.com/forum/images/smiles/leipinhoofd.gif[/img] Bron
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van lexie026 op zondag 1 oktober 2006 om 09:27:
kreeg met harde hand de woorden ''Katie's Revenge'' op zijn voorhoofd getatoeerd.


en hopelijk is die na t zetten van de tattoo met un bezemsteel heel hard in zn reet gepakt
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 12:38:
Uitspraak van Knibbel :honger: op zondag 1 oktober 2006 om 12:34:
Geloof je me nu als ik ja zeg?

Nee


Dit bedoel ik (y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 11:33:
En uit welke statistieken haal je dat??
Weet je wel hoeveel mensen wel genezen, en daarna hun leven oppakken, hun straf hebben uitgezeten, spijt en berouw hebben.. en na hun straf weer verder gaan?? Daar hoor je nooit wat over omdat dat niet intresant genoeg is boor de maatschappij:no:
Je hebt je straf gehad.. uitgezeten, dan ook niet zeuren hoe moeilijk het ook is.. accepteren...
Die mensen leven ook met een schuldgevoel de rest van hun leven dat is terecht want ze hebben ook iets onmenselijks gedaan... maar de prijs die erop stond is betaald


lijde zulle ze
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:04:
Dit bedoel ik


Als jij de mensen waarvan je houdt de doodstraf gunt, om wat voor ergs ze ook gedaan hebben... Dan ben je, je ook niet bewust van onvoorwaardelijke liefde:no:
Als ik me ma voorhoud... wat ze ook doet ik zou der nooit de doodstraf gunnen...
Ook de criminelen hebben misschien wel familie, kinderen ouders grootouders weet ik het wat...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 11:29:
Heb jij er wel eens bij stilgestaan hoeveel jaar 10 jaar is??
Dat iemand misschien in 10 jaar veel behandeling kan krijgen... hoelang het is om 10 jaar niet buiten te komen??
Ik wil niet vergelijken.. maar heb eens 13 uur vastgezeten dat vond ik al vreselijk ga dat eens vergelijken met 10 jaar je zal je vergissen
10 jaar is veel langer dan je jezelf voorhoudt


laat me raden jij stemt groen links?

je kijkt uit het oogpunt van de dader :/ 10 jaar is NIKS. als iemand 10 jaar vast heeft gezeten voor een moord dan is er 99% kans dat hij dat nog maals doet. en wat is 10jaar nou?? de nabestaanden hebben hun hele leve naar de klote en de dader kan daarna ff zielig doen en zegge dat hij er "spijt vna heeft".

en hoor ook vak zat gevalle dat tbs'ers de fout weer in gaan. dat tbs mag ook afgeschaft worden. gewoon verkrachters en moordenaars in strafkampe zette en 20 uur per dag in mijnen laten werken 7 dagen per week tot hun dood. of in de woestijn in een strafkamp..

en 10 jaar niet buiten komen?? denk je echt dat hier in nl je altijd binnen zit?? en als je al binnenzit mag je tv kijken, computeren en eten :/
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 13:06:
lijde zulle ze


Hopelijk wel en hard ook!!! Maar dat is dan ook de pijs die er op staat als je zoiets doet:yes:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 13:08:
Als jij de mensen waarvan je houdt de doodstraf gunt, om wat voor ergs ze ook gedaan hebben... Dan ben je, je ook niet bewust van onvoorwaardelijke liefde
Als ik me ma voorhoud... wat ze ook doet ik zou der nooit de doodstraf gunnen...
Ook de criminelen hebben misschien wel familie, kinderen ouders grootouders weet ik het wat...


Nee, ik ben consequent meid. En ik hou zoveel van hem dat ik hem niet nog zon misstap gun.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:08:
laat me raden jij stemt groen links?


:no: Jij moet je gokvermogen aanpassen ;)

Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:08:
je kijkt uit het oogpunt van de dader 10 jaar is NIKS. als iemand 10 jaar vast heeft gezeten voor een moord dan is er 99% kans dat hij dat nog maals doet. en wat is 10jaar nou?? de nabestaanden hebben hun hele leve naar de klote en de dader kan daarna ff zielig doen en zegge dat hij er "spijt vna heeft".


10 jaar is lang!! Heel erg lang!!!
Ik kijk niet vanuit het punt van de dader:yes: Ik wil dat iemand gestraft word en er onuitstaanbaar veel van lijdt!!! Zich vooral ook bewust word van de daad die die gepleegd heeft, en dat de rest van zijn leven mee mag dragen:yes: Maar geen doodstraf...
De kans dat iemand na 10 jaar terug valt is volgens knibbel 30%.. dan is er nog 70% die het wel goed doet daarna:yes:


Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:08:
en hoor ook vak zat gevalle dat tbs'ers de fout weer in gaan. dat tbs mag ook afgeschaft worden. gewoon verkrachters en moordenaars in strafkampe zette en 20 uur per dag in mijnen laten werken 7 dagen per week tot hun dood. of in de woestijn in een strafkamp..


Mwa is wat drastisch maar nog altijd geen doodstraf:no:
En je moet gevallen altijd appart bekijken de ene verkrachter is de ander niet en de ene moordenaar ook de ander niet:no:

Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:08:
en 10 jaar niet buiten komen?? denk je echt dat hier in nl je altijd binnen zit?? en als je al binnenzit mag je tv kijken, computeren en eten


Maar niet 24/7 lang.. ik ben het met je eens dat mensen hier te veel mogen, en dat is iets wat ook niet zou moeten kunnen,,, maar dat wil neit zeggen dat de doodstraf daar de perfecte oplossing voor is... en dat wil ook niet zeggen waarom iemand niet terug zou kunnen keren in de maatschappij:no:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:10:
Nee, ik ben consequent meid. En ik hou zoveel van hem dat ik hem niet nog zon misstap gun.


Je weet zelf ook dat, dat bullshit is...
Mensen van wie je echt houd kan je niet zomaar missen:no:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 13:12:
Maar geen doodstraf.


met de doodstraf verlos je hem van zn lijde
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 13:14:
Je weet zelf ook dat, dat bullshit is...
Mensen van wie je echt houd kan je niet zomaar missen


Hey trutje, niet voor mij spreken he...

Ik zeg ook niet dat jij dingen zegt die je niet meent...

Als mijn pa dergelijke streken flikt past hij niet op deze wereld. Ja ik zal dagen lang janken en kapot zijn maar kinderverkrachters horen NIET OP DEZE WERELD. Vidn ik dan...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 13:14:
met de doodstraf verlos je hem van zn lijde


idd.. laten lijden zeg ik
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 11:23:
Uitspraak van Knibbel :honger: op zondag 1 oktober 2006 om 11:18:
En lekker dan, justitie kan ook fouten maken en dan zitten mensen dus onterecht 10 jaar. Dat is ziek.

maar ook de mensen bij justitie zijn mensen... Ben jij perfect?? Nee!! ik ook niet.. hoe zwaar kut het ook is, ook de mensen bij justitie zijn niet perfect.. leven is hard ook bij justitie


tuurlijk zijn de mensen bij de justitie ook alleen maar mensen...maar dat zijn wel de mensen die naar de bewijzen moeten kijken en dan een besluit moeten vormen over iemand zijn leven...op dat moment vind ik niet dat je er op terug kunt vallen dat je ook maar een mens bent, als je iemand 10 jaar onschuldig vastzet...compleet uit de samenleving weghaalt, de psychische gevolgen die daar aan vastzitten en het feit dat je onschuldig hebt gezeten...

Ook al zijn het maar mensen...zulke fouten mogen er op dat niveau niet gemaakt worden....vind ik dan he!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van actief op zondag 1 oktober 2006 om 13:19:
tuurlijk zijn de mensen bij de justitie ook alleen maar mensen...maar dat zijn wel de mensen die naar de bewijzen moeten kijken en dan een besluit moeten vormen over iemand zijn leven...op dat moment vind ik niet dat je er op terug kunt vallen dat je ook maar een mens bent, als je iemand 10 jaar onschuldig vastzet...compleet uit de samenleving weghaalt, de psychische gevolgen die daar aan vastzitten en het feit dat je onschuldig hebt gezeten...

Ook al zijn het maar mensen...zulke fouten mogen er op dat niveau niet gemaakt worden....vind ik dan he!


Klopt, maar dat voorkom je nooit 100% En wat ik al zei, iemand maakt 3 man af en moet 10 jaar zitten, en de kans dat ie weer een paar afmaakt is 30%

Tis kiezen tussen 2 kwaden :(
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:16:
Hey trutje, niet voor mij spreken he...


Hey lulletje ff dimmen he ;)

Uitspraak van actief op zondag 1 oktober 2006 om 13:19:
Ook al zijn het maar mensen...zulke fouten mogen er op dat niveau niet gemaakt worden....vind ik dan he!


Dus je verwacht perfectie???
Kan jij ook maar 1 iemand noemen die perfect is??
Van mij word ook verwacht dat ikmijn werk netjes en foutloos uitvoer... en ja helaas ik heb ook wel eens een verkeerd pilletje aan iemand gegeven die het op dat moment niet nodig had... ben ik dan meteen een slechte verpleegster?? :no: Ik ben een mens en hoe erg het ook is... ook bij justitie maken ze fouten:yes: Overal ter wereld:yes:.. is kut maar hey shit happens
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 13:24:
Hey lulletje ff dimmen he


En nu spot je met mijn geslachtsdeel. Ik kan er ook niets aan doen dat hij maar 8 cm. is. Ik vind jou echt bruut :(
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:26:
En nu spot je met mijn geslachtsdeel. Ik kan er ook niets aan doen dat hij maar 8 cm. is. Ik vind jou echt bruut


dat is een acceptatiefeit... Mijn goede wil om je daermee de goede richting in te duwen :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 13:32:
Mijn goede wil om je daermee de goede richting in te duwen


En welke richting is dat? :bloos:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ~~Bite-me~~ op zondag 1 oktober 2006 om 13:24:
Dus je verwacht perfectie???
Kan jij ook maar 1 iemand noemen die perfect is??
Van mij word ook verwacht dat ikmijn werk netjes en foutloos uitvoer... en ja helaas ik heb ook wel eens een verkeerd pilletje aan iemand gegeven die het op dat moment niet nodig had... ben ik dan meteen een slechte verpleegster?? Ik ben een mens en hoe erg het ook is... ook bij justitie maken ze fouten Overal ter wereld.. is kut maar hey shit happens


tuurlijk niet...maar op het moment dat jij het "recht" hebt om over iemand anders zijn leven te beslissen dan vind ik niet dat er zulke grote fouten gemaakt mogen worden..

Als jij een pil geeft aan iemand die dodelijk kan zijn in plaats van een paracetamol....tja dat is net zo'n fout die gewoon niet gemaakt MAG worden!!! Mijn mening...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van actief op zondag 1 oktober 2006 om 13:33:
Als jij een pil geeft aan iemand die dodelijk kan zijn in plaats van een paracetamol....tja dat is net zo'n fout die gewoon niet gemaakt MAG worden!!! Mijn mening...


Utopie meid. Waar mensen werken worden fouten gemaakt. ook na check check dubbel check.
Artiest {SHOWLIST artist 42991, 62042}
Waarschuw beheerder
whahahahahaa lkkr voor die vent :D
 
Waarschuw beheerder
goede straf nu de rest nog van zijn straf :P
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van actief op zondag 1 oktober 2006 om 13:33:
tuurlijk niet...maar op het moment dat jij het "recht" hebt om over iemand anders zijn leven te beslissen dan vind ik niet dat er zulke grote fouten gemaakt mogen worden..


Dat mag ook eigenlijk niet:no: Maar je kan niet verwachten dat die dingen foutloos gaan.. dat is onredelijk:yes:
Uitspraak van actief op zondag 1 oktober 2006 om 13:33:
Als jij een pil geeft aan iemand die dodelijk kan zijn in plaats van een paracetamol....tja dat is net zo'n fout die gewoon niet gemaakt MAG worden!!! Mijn mening...


Mag ook niet:no: maar het gebeurt wel. want je bent een mens
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Goeie zaak, de andere gevangenen maken hem het leven zuurder dan dat de staat doet, en wat mij betreft is het volledig terecht.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 13:36:
Utopie meid


vind jij dat het wel mag gebeuren dan??? Utopie zou zijn als ik zou zeggen dat dit soort dingen niet gebeuren...dat zou erg kortzichtig zijn..maar ik zeg dat dit soort dingen eigenlijk niet mogen gebeuren dat is iets heel anders...dat is geen utopie, maar dat is gewoon de realiteit...
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
Uitspraak van actief op zondag 1 oktober 2006 om 13:51:
vind jij dat het wel mag gebeuren dan??? Utopie zou zijn als ik zou zeggen dat dit soort dingen niet gebeuren...dat zou erg kortzichtig zijn..maar ik zeg dat dit soort dingen eigenlijk niet mogen gebeuren dat is iets heel anders...dat is geen utopie, maar dat is gewoon de realiteit...


Het is een utopie te zeggen dat dit soort dingen niet mogen gebeuren want ze gebeuren namelijk wel, snappie?

Dus de realiteit is dat jij het over een utopie had (y)
 
Artiest {SHOWLIST artist 44702, 68263}
Waarschuw beheerder
mooiste actie van 2006
Waarschuw beheerder
lekker voor hem vieze kinderneuker
Waarschuw beheerder
donateur
ik vind het niet kunnen. punt.
 
Waarschuw beheerder
Zwaar brute actie. :yes: (Y) dit moeten ze met alle pedofielen doen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 11:19:
nee jij hebt dus liever dat net zoals laatst dat meisje dat vermoord en merminkt etc. is.. dat die 4 jaar krijgen.. en vervolgens over 7 haar weer in herhaling vallen.

van die idioten die niet te vertrouwen zijn in de maatschappij en dus NIET herplaatsbaar zijn.. OF levenslang vastzetten. tot hun DOOD dus.. of AFmaken die zooi.. kost het ook geen centjes..

of doodstraf als optie zetten.. dat als de gevangene het zelf wilt..


waar lees jij dat ik het goedkeur zoals zulke mensen op dit moment gestraft worden hier in nederland??
nergens toch (Y)

Ik ben alleen tegen de doodstraf:
a. ik vind dat niemand, maar dan ook helemaal niemand het recht heeft om een ander te doden... dus ook niet volgens de wet.
b. het is onomkeerbaar.. stel dat ze die 2 gasten van de puttense moordzaak de doodstraf hadden gegeven?? had je nu wel mooi 2 onschuldige doden gehad :/
c. door de doodstraf wordt zo iemand niet gestraft...Ik denk niet dat jij je beseft hoe graag veel van dit soort mensen juist graag dood WILLEN, om overal vanaf te zijn.. de doodstraf is geen straf voor deze mensen :no: maar alleen maar voor hun naasten..

Dit soort mensen moeten ze gewoon hun leven lang vastzetten, en nooit, echt nooit meer vrij laten komen..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 17:36:
a. ik vind dat niemand, maar dan ook helemaal niemand het recht heeft om een ander te doden... dus ook niet volgens de wet.


Iemand doden is een stuk normaler dan iemand een leven lang vasthouden. Bij dieren zie je een dier een ander dier ook niet lang vasthouden. Iemand doden is een stuk humaner en instinctief een stuk juister.

Mensen zijn gewoon van vlees en bloed, dus dieren. De doodstraf (Y)
 
Waarschuw beheerder
:d (Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van saus op zondag 1 oktober 2006 om 17:43:
Iemand doden is een stuk normaler dan iemand een leven lang vasthouden.


Puberale uitlating :aai:

Wat je nu min of meer zegt is dat het normaal is om iemand te doden :/

Dot soort mensen gewoon voor de rest van hun leven vastzetten, en nooit meer terug de maatschappij in laten...
En daar wil ik graag wat extra voor betalen om dat soort mensen hun leven lang te laten lijden. 8)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 17:58:
En daar wil ik graag wat extra voor betalen om dat soort mensen hun leven lang te laten lijden.


Dat is pas een puberale uitlating :)

Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 17:58:
Wat je nu min of meer zegt is dat het normaal is om iemand te doden


Ik zeg dat dat een stuk normaler is dan iemand zijn levenlang vast te zetten. Zo te zien ben je het met mij eens want je hebt het zelf over "lang laten lijden".

Iemand laten lijden is een stuk onnatuurlijker dan iemand zijn leven ontnemen.
 
Waarschuw beheerder
ze zouden bij alle verkrachters RAIPIST/VERKRACHTER op hun voorhoofd moeten zetten :@:@:@

vind dit een goeie actie
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 18:04:
ze zouden bij alle verkrachters RAIPIST/VERKRACHTER op hun voorhoofd moeten zetten


:jaja:
Waarschuw beheerder
zoude ze bij allemaal moete doen:yes:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 16:53:
Zwaar brute actie. dit moeten ze met alle pedofielen doen.


precies.....
Waarschuw beheerder
donateur
Dat zal m leren :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zondag 1 oktober 2006 om 11:00:
wij leven in NL, daar bestaat geen levenslang.


Ik dacht dat dit fabeltje na de veroordeling van Mohammed Bouyeri wel uit de wereld geholpen was. Er zitten in Nederland meerdere gevangenen een levenslange straf uit. ;)
 
Waarschuw beheerder
Net goed ja!

God straft onmiddelijk :9
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 1 oktober 2006 om 22:52:
God straft onmiddelijk


Ik heb anders niets gedaan hoor :)
Waarschuw beheerder
Kijk, dit snap ik dus niet he...

Uitspraak van lexie026 op zondag 1 oktober 2006 om 09:27:
Een andere man bekende de moord maar werd niet als dader bestempeld doordat zijn DNA niet overeen kwam.


Waarom beken je ingodsnaam een moord terwijl je het niet hebt gedaan???

Wat bezield zo´n iemand??
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
donateur
eigen rechtertje spelen mag niet... en nu vindt iedereen het best....

en de wind draaide van het zuiden naar het noorden