Lekker je hersens weg blowen.
Marihuana het beste medicijn tegen Alzheimer?
Mediwiet krijgt steeds meer toepassingen, zo lijkt het wel – de positieve onderzoeksresultaten vliegen ons om de oren. Het Scripps Research institute in californië heeft ontdekt dat THC beter in staat is Alzheimer te onderdrukken dan welk ander medicijn dan ook. Het “kan een verbeterd medicijn zijn voor de ziekte van Alzheimer dat zowel de symptomen als de voortgang van de ziekte bestrijdt”.
THC is ook effectiever gebleken in het blokkeren van proteïnepropjes die het geheugen en het denkvermogen van patiënten aantasten, zo geven de onderzoekers aan in het blad Molecular Pharmaceutics. Bij tests met een concentratie twee keer zo hoog als THC bleken de reguliere medicijnen Aricept en Cognex de plakvorming te blokkeren met slechts 22 procent en 7 procent van de effectiviteit waarmee THC hiertoe in staat is.
De Alzheimer’s Association fact sheet meldt dat het vinden van een behandeling die de start van de ziekte met vijf jaar kan vertragen, betekent dat het aantal patiënten in 50 jaar met 50% zal dalen.
Bron:
CNN en
NORML
Ik ga zeker op iemand stemmen die op de lijst van GroenVrij staat.
Dat is niet omdat ik het met alle punten eens ben, maar omdat het duidelijk is dat de mensen van de andere partijën alleen vertellen wat ze denken dat dat mensen willen horen en na de verkiezingen hun eigen zin doen.
1. Bruining, Werner. Eigenaar van eerste coffeeshop in Nederland.
5. Hendriks, SpeesCees uit blowerstijdschrift Essensie.
6. Vinkenoog, Simon. Blowende dichter die in jaren 50 al aan LSD zat.
Als ik dan toch moet stemmen dan doe ik dat wel op iemand die in ieder geval eerlijk durft toe te geven drugs te gebruiken.
De politiek heeft niet het recht om te bepalen of een plant wel of niet mag groeien.
Een plant die onze voorouders vanaf minstens 10000 jaar geleden kweekten en gebruikten voor textiel, papier en medicijnen. Tot 1958 kon je zelfs nog cannabisproducten in de Nederlandse apotheek kopen.
Zonder de zeilen van hennepvezel (canvas=cannabis) die de Nederlandse schepen honderden jaren geleden gebruikten op schepen om de wereldzeën te bevaren zou Nederland nooit zo veel rijkdom en cultuur gekend hebben.
De politiek heeft niet het recht om te bepalen wat een volwassen persoon wel of niet mag consumeren.
Zeker niet een plantaardig medicijn dat helpt tegen meer kwalen dan welke andere plant of chemisch middel dan ook!
Het beschermt de herenen tegen alzheimer, voorkomt ruzies, geeft inzichten en inspireert kunstenaars.
Zonder cannabis zouden muziekstromingen als Jazz en Rock'n'roll, waar latere muziekstromingen door beïnvloed zijn, nooit hebben bestaan.
Iedereen die deze plant durft te verbieden laat hiermee blijken dat ze ook gezondheid en plezier willen verbieden. Dat ze tegen het stoppen van ruzies en oorlogen zijn en tegen een schonere wereld zonder afval of vervuiling.