Ik geloof wel in het spirituele maar die deja-vu ervaringen zijn lichamelijk te verklaren.
Heb daar een keer iets over op tv gezien..
Daar werd gezegd dat je een deja-vu krijgt doordat je hersenen op dat ene moment even niet goed werken,zeg maar een kortsluiting.
Daardoor zit er een paar seconden tijd tussen de gebeurtenis en het verwerken ervan waardoor het dus lijkt alsof je het al eerder meegemaakt hebt...
=
Je spreekt jezelf een beetje tegen
Vind het raar dat je dit zegt, als je je met spiritualiteit bezig houdt dan zul je echter wel kunnen beseffen dat bewustzijn je hersenen beinvloeden en niet andersom. Je hersenen is gewoon puur het medium tussen je ego (dus ook weer je ziel) en deze materiele wereld.
Aangezien je met je bewustzijn (gedachtes) al je cellen kunt beinvloeden blijkt dat dan wel weer
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 september 2006 om 19:02:
Telepateren gaat als volgende te werk:
Iemand die over dit vermogen beschikt hoeft alleen heel sterk aan een persoon te denken naar wie die een boodschap wilt door sturen.
Iedereen bezit het vermogen om telepathie te kunnen, alleen nog lang niet bewust. Er speelt zich altijd telepathie plaats, alleen altijd nog onbewust, in lichte vorm. Daarom lijkt het ook op 'toevalligheid', als je net aan iemand denkt en dat dan diegene je belt. Diegene die je wilt bellen denkt aan jou, via onbewuste manier is diegene gelijk met jou in contact en laat jouw onderbewustzijn dit 'signaal' het omzetten naar jouw bewustzijn waarbij je dit realiseert.
Des te betere band (liefde) je met een bepaald persoon hebt, des te sterker de connectie, oftewel telepathie.
Uitspraak van verwijderd op woensdag 6 september 2006 om 20:11:
Dus alles staat van te voren al vast volgens velen.... Hoe zit dat dan met een kindje wat dood gaat? Dat kindje is dus op de wereld gekomen om snel dood te gaan? Zo`n onschuldig kindje?
Het gaat er helemaal niet om of dat kindje schuldig is of onschuldig. Het is vaak moeilijk om de reden achter te halen, omdat je de achtergrond er niet van kent (haar karma dus ook vorige levens). Waarschijnlijk moet dat kindje het ervaren om in met liefde in een gezin te komen en uit bepaalde ervaringen in haar korte leven enkele lessen leren.
In principe staat het lot al vast, maar dan de achtergrond. Aangezien wij hier het vermogen beschikken om te kunnen 'realiseren' en een bewustzijn hebben, is het moeilijk om alles precies vast te zetten. Hoe we de weg ook bewandelen, we komen altijd weer op het plekje terecht waarbij we bepaalde lessen moeten leren.