Geld voor versterking
Datum: 13-08-2006
Ondertussen is FC Utrecht op zoek naar versterking van de defensie. Het genezingsproces van Alje Schut baart de club grote zorgen. De centrale verdediger is na een operatie aan zijn kruisband al bijna anderhalf jaar uit de running. Zo langzamerhand wordt het steeds twijfelachtiger of hij ooit nog op zijn oude niveau kan terugkeren.
Booy: ,,Vooral voor hem is dat uiterst teleurstellend. Hij had weer van het voetbal willen genieten. Natuurlijk houden wij oren en ogen open. Onze scouts zijn doorlopend op pad. Maar we zoeken wel een speler die er meteen staat. Het liefst iemand uit eigen land, maar desnoods van over de grenzen.’’
Booy heeft van voorzitter Jan Willem van Dop de toezegging dat geld beschikbaar is om de verdediging te versterken. ,,Uiteraard wel binnen bepaalde grenzen,’’ aldus de preses. Volgens hem heeft de eventuele verkoop van Feyenoorder Dirk Kuyt aan een buitenlandse club daar niets mee te maken. ,,Uiteraard houden we de ontwikkelingen in Rotterdam scherp in de gaten, maar we hebben natuurlijk geen enkele invloed op een mogelijke transfer van Kuyt.’’
Bij een vertrek van de international uit Rotterdam beurt FC Utrecht vijf procent van de transfersom. Die afspraak is met Feyenoord gemaakt toen Kuyt in de zomer van 2003 vanuit Utrecht verkaste naar Rotterdam.
Noot redactie: deze informatie is te lezen in het artikel van het AD over Braafheid, maar vonden wij wel een apart nieuwsonderwerp waard. Zodra de geruchten/nieuws op gang komen zullen we die hier uiteraard plaatsen.
www.svfcu.nl