Partyflock
 
Forumonderwerp · 626626
ik wor gek van die schreeuwende balhaaren elke x..die denke dat ze belangrijker zijn dan de muziek en die zelfs zacht zette zodat je hun kan hore? opties iemand?
Ik heb der geen last van als Ruffian er is hoor... die zegt niet van die onnozele dingen..! hij is de beste..!
 
Artiest NitraM
drokz is cool , die stem van hem is meesterlijk ;)
De één vindt ze wel cool en de ander weer niet. Ruffian, Joe, Syco, Tmc, Raw gáán al jaren mee dus ze weten echt wel hoe het moet! (en natuurlijk Mouth of Madness)Meestal hebben deze mc's ook een hiphop achtergrond en dat maakt het weer af!
^Natasja^ Inside 26 augustus 2003 17:08
Maar je punt is?

Je wil geen MC's meer op feesten?


jullie betalen je mcs geen eens dus jullie kenne ze beter ook nie nemen
 
dat is juist vet man een mc!!!!
Artiest {SHOWLIST artist 63236, 71972}
Erhm..
Mc Raw, Excess & Drokz vin ik wel vet..
maar Ruffian is echt een eikel,
hij kan verdomme niet eens onthouden wie er staat te draaien..
 
1 zinnetje per uur mcen mag nog wel :p
maar meer ook echt nie
Psies aankondigen/afkondig­en, en voor de rest laat de muziek maar spreken!
een goede MC vind ik echt wel (y) op een feest! Maar dat is mijn persoonlijke mening. Ik vind wel dat er slechts weinig goede MC's. Ruffian, Alee, Joe en MC DV8 vind ik zelf wel erg goed :yes:
Artiest {SHOWLIST artist 3144, 46647, 122324}
Kijk mc,s blijven altijd omstreden,en dat weet ik,toen wij begonnen was er ook nog geen leidraad van wat er precies van een mc werd verwacht.
Ik ben de laatste om te zeggen dat ik nog nooit een partij verneukt heb,maar er zijn zeker ook een hele hoop succesvolle partijen geweest.

Daarnaast moderniseren wij ook en luisteren wel naar jullie als publiek,en wat jullie wensen zijn.
De meeste mensen die al wat langer meelopen weten echt wel hoe het nu gaat en hoe het er vroeger aan toe ging.


tenslotte zijn er ook heel veel mensen die een mc wel zien zitten,en vinden dat het wel wat toevoegd.Maar je kan helaas(of mischien ook wel goed)niet iedereen blij maken
ik vind mc's erbij altijd wel relax, maar zoals op shockers verneukte het de boel
die gozer bij dana om de minuut zeggen:
"what do u say to the dj?"

maar g-town madness is altijd wel lachen :D is wat anders dan anders :P
 
Die mongool die altijd op0 masters staat!!

DIE HAAAAAT IK!!
EN die sukkel die altijd mc is bij Dana...
Haaier2000 27 augustus 2003 14:06
Die mongool die altijd op0 masters staat!!

DIE HAAAAAT IK!!
EN die sukkel die altijd mc is bij Dana...
____________________­____________________­__________
Die op masters staat is Syco en die sukkel die je noemt is Ruffian, Volgens mij ben jij de grootste sukkel die rondloopt.
 
Ik vin een MC altijd iets xtra s geven ..
ach eigeluk verdient iedreen n 2e kans toch?...
 
MC Prime RULES!!!

Idd die vent bij Dana HEEEEEEEL erg is die! Echt altijd op de verkeerde momenten inspringen. En dan op een manier als of je in een skihut staat met die lange uithalen "wu gaan knaluuuuuuuuuuuuuuuh­" :kots:
laatste aanpassing
over het algemeen verneuken mc's een set
 
dat bedoel ik!!

Sommige zijn goed....

Maar als ze door een supervet nummer heen lopen te schreeuwen!!

dan HAAAAT k ze....
Mc's roeleren!

vind het super als je die engelse stem hoort :D

maar ok sommige mc's... :D

TOP Mc's : Da Mouth Of madness en Ruffian :D
 
To HARDPAPER,
Ik las in je feestgeschiedenis dat je op TOXIC bent geweest!
Enig idee wiens feest dat was?????
Juist MC SYCO,je haat hem dus zoveel dat je wel zijn feesten bezoek ,je weet dus niet eens waar je over praat!?!?
Juiste mc's zorgen juist voor extra energie op een feest door de boel op een positieve manier op te jutten!?!?!?Syco is daar 1 van!!!
Een Mc kan vet zijn, maar ook irritant! Mc Syco vind ik de beste! Die maakt goeie sfeer!
Ik vind dat syco te veel aanwezig is. Van mij hoeft dat allemaal niet zo.
 
Ik zou hierover wel eens een poll willen zien, jammer dat je die niet zelf kan aanmaken.
 
ik vind drokz en ruffian wel ok:d rotation trouwens ook wel...
Alleen mc syco ,dat vind ik dus nix he
n poll ja..mah de jeugd weet nie beter dan dat overal n MC bij moet/hoort..dus dat wordt nie echt n veelzeggende poll dan..
Artiest Vexer
Ik vind MC goed, wanneer hij iemand goed aan en af kondigt en op de goeie moment iets zegt-> niet de hele set vol lult (dat is hinderlijk !).

Mijn favoriete mc`s zijn MC Double T (weet op de goeie momenten te lullen), Syco, Ruffian, Joe (wel vaak hetzelfde...maar hij werkt wel sfeer verhogend) en Drokz (die stem !!!).

Je hebt dan nog een zooi die geen stem ervoor hebben of niet kunnen rijmen...maar die noem ik maar niet op :)

En we moeten niet zo zeuren hier in NL.
Ken Duitse feesten waar bepaalde MC`s gewoon de naam "MC Shut Up" verdienen: constant (bullshit) lullen.
Gebeurt niet zo vaak hier in Nederland, gelukkig...
Mc da Mouth of madness muh popkuh wehe ;-) en Drokz en mc ruffian
 
Ik heb tot nu toe nog maar 2 (twéé) keer een MC mogen meemaken waar ik me niet kapot aan heb geërgerd (het zogenaamde "oh nee, niet een MC!" gevoel")

maar goed, ik zeg altijd van mezelf dat ik best wel open sta voor dingen :P ...k ga dus tóch maar eens een feest met 1 van de hier genoemde MC's bezoeken!

MAG IK DAN NOU OP DE GASTENLIJST? :P:P


(ps. bovenstaande verwijst naar iets op t artiestenforum dus is niet serieus bedoeld hoor)
 
Ik heb maar ! keer gehad dat de mc ook echt beter was dan de muziek en dat was MC HUGHIE BABE!!!!! die was echt geweldig ( ook bekend van i m a nightmare walking.)Daarna nooit meer zoiets mee mogen maken. voor de rest erger ik me er ook aan vooral op live tapes!!
Artiest {SHOWLIST artist 5384, 32929}
Ach ja... My style is every style zeg ik maar... Respect voor every style!

En als je het niet leuk vind , ja dan niet...
MC HYPE !!
helaas al jaren niet meer gehoord.
Werkzaam bij Area 0522
Artiest {SHOWLIST artist 1760, 7723}
mc Hype...absoluut :respect:

enne ik zal er verder maar :x over zijn...
vermoeiende discussie...

feit is dat er teveel mensen beweren mc te zijn...
die naam moetje verdienen....je moet niet zomaar loos gaan schreeuwen....schiet niet op en niemand wordt er beter van...
ik vind het altijd wel vet een mc btje de mensen de kop gek maken. Ma ut moet wel iemand zijn die het ook egt kan en nie zomaar wat loopt te bleren en ook nie constant loopt te bleren
een mc hoort erbij
anders kan je net zo goed thuis gaan zitte en een cdtje opgaan zette
een mc maakt het feest bruut
lekker oppeppend als de pep zelf et niet doet
 
mc joe

styles(tmc)

ruffian

toch wel de 3 betere mc's van dit moment en zijn ook al een tijdje bezig dus....RESPECT!!!!


:bounce:
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 962, 2566}
Artiest Kronox
d0wner... geef dan eens goede argumenten ofzo
want blijkbaar ben je nog geen goede mc's tegengekomen
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 4082, 4532}
Werkzaam bij Marcanti
Een goeie MC geeft dat beetje extra. De muziek en de dj zijn het belangrijkste, uiteraard. Je ziet ook niet op elke flyer of er wel of geen mc bij is.

Als ik aan het werk ben ben ik vrijwel altijd geconcentreert op alles. Natuurlijk de aan/afkondiging. En heel af en toe tussendoor, maar dat laat je van de dj afhangen, en de sfeer, en het publiek. Wie niet weet wanneer hij z'n bek moet houden moet nog iets leren dacht ik zo.

Mij kennen de meesten nog niet zo van naam denk ik... Wie is er in de Impulz tent op Dance Valley geweest, of voor de mainstage op Fast Forward, of wel eens in de XL? Dan heb je mij gehoord. Zo niet: kom eens langs in de hardstyle area op Impulz, 6/12...

Ruffian vind ik idd goed, en Syco ook. Da Mouth of Madness heb ik goeie verhalen over gehoord. Mc Joe was one of the first (nostalgisch, die ouwe plaatjes met Dj Rob & Mc Joe) Pryme en Hype ook prima gasten. Wie ik nog mis hier is Marxman en Paul T...

Sommige vinden dat MC = rapper, en dan ben je dus goed gaar op een house avond... De ergste die ik ben tegengekomen ken ik gelukkig niet van naam, maar pasten beter thuis op een R&B feessie of zo.

Heb zelf in elk geval alleen nog maar leuke reakties gehad van zowel publiek als dj's. Vraag het bijvoorbeeld Spider, Astrid, Misja Helsloot, Armin van Buuren, Micha B, Danny D, The Freak, JP of Don Diablo maar eens...
laatste aanpassing
 
soms is een MC wel een toegevoegde waarde maar de laatste tijd loopt het de spuigaten uit ja zijn er zelfs nog 2 ook helemaal KUT vind ik dat.
Dus ik ben het met topicstarter eens stoorde me bij decibel EN bij ghosttown er af en toe vreselijk aan had echt zo iets van houw je bek dicht met je hands in the air :bah:
Dj's als Paul,Promo,Gizmo etc hebben echt geen MC nodig dan verneuk je de set echt.
Alleen bij een live act ofzo vind ik het kunnen Evil Activities (oberhausen) was okee en Angerfist (MOH) was ook goed. Voor de rest hoeft het van mij niet zo.
gizmo wel want draaien kan ie niet
hardstyle draaien op hardcore feesten...
 
>rollie ja da was op hellraiser toch minder gelukkig op ghosttown goed rechtgezet met ouwe meuk :D
 
MC's hoeven voor mij ook niet. Maar die brul van Drokz: THUUUUUUUUUUNDEEEEEE­EEEEERDOMEE!!!! :respect:
ik vindt dat ze soms ook wel eens te veel brullen denk ik ook van shit houd je bek nou ffies want hoor niks van de muziek!

zoals drokz joe ruffian, vindt ik gewoon phat, die weten gewoon precies op welk moment ze wat moeten zeggen!! dan is het bruut maar niet van die mafkezen die de hele set verknallen door door de hele set de meest maffe rare dingen te zeggen en niet van de muziek kan genieten!!
zoals syco :P yo here is mc es wy cieee oooo from da motherfuckin shadowlands

aaaaargh en dat 100 keer
ik ben ook niet zo weg van mc's heb er echt een dikke hekel als ze door een climax heen schreeuwen! Op de cd van mysteryland 98 (geloof ik) die set van promo (cd1) dat vind ik dus echt heel slecht gemc't maar goed das smaak he? er zullen ook best goede mc's zijn :)
als je zo'n mongool hebt als MC Dick Rules dan maggie van mij ook oprotten, maar buiten hem heb ik er nooit last van.....ik vind et wel vet
Artiest {SHOWLIST artist 50782, 1645, 98523}
Yo rollie >>>> Volgens mij doet ie dat wel 1000 keer!!!!
Marxman (y)
drokz is cool , die stem van hem is meesterlijk


Niet alleen z'n stem. Z'n draaistyle is ook meesterlijk :D