Uitspraak van verwijderd op zondag 21 mei 2006 om 00:22:maar verder ben k als de dood voor naalden
inderdaad
injectienaalden, brrrrrr
Uitspraak van [SF] Trip_Oinderdaadop zondag 21 mei 2006 om 00:55:
injectienaalden, brrrrrr
maar geen tattoo naalden raar genoeg
piercings wel
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 mei 2006 om 01:01:Maar soms word ik opeens heel bang dat ik morgen alles vertel wat er in mijn hoofd rond gaat, en dat zijn echt hele bizarre dingen af en toe, en dat iedereen me dan gek verklaard en dat ze me opsluiten
ja dat heb ik ook vaak, daarom zal ik het ook nooit vertellen... en wat verborgen is blijft verborgen, bij mij...
Uitspraak van snakehunter op zondag 21 mei 2006 om 21:52:te vaak IT gekeken
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 mei 2006 om 21:55:angst : om later te denken dat ik meer uit het leven had moeten halen
maar dat weet je nooit ik maak er gewoon het beste van
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 mei 2006 om 00:11:Erken je angsten hier. Door het bestrijden ervan kweek je zelfvertrouwen. Angst-erkenning-groei
ik leid aan een zeldzame variant van een neurotische partyflock psygose.
Volgens de doktoren is er voorlopig nog geen medicijn voor en er word nu onderzocht of het besmettelijk is en of ik een gevaar ben voor de maatschappij.
Mannen met overbeharing
Mannen met Kleine Pi!
Mannen die stinken!
Mannen die niet kunnen zoenen!
Verder
Kikkers, Wormen, Krekels, Sprinkhanen en alles was klein is en enge geluiden maakt
Maar voor de dood ben ik absoluut niet bang...
Die angst moet je ook niet hebben want iedereen gaat een keer..
Mannen met Kleine Pi!
Mannen die stinken!
Mannen die niet kunnen zoenen!
Verder
Maar voor de dood ben ik absoluut niet bang...
Die angst moet je ook niet hebben want iedereen gaat een keer..
laatste aanpassing
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 mei 2006 om 01:01:Maar soms word ik opeens heel bang dat ik morgen alles vertel wat er in mijn hoofd rond gaat, en dat zijn echt hele bizarre dingen af en toe, en dat iedereen me dan gek verklaard en dat ze me opsluiten
Whahaha... ja bij mij in m'n hoofd is het ook een bizar gestoorde boel vaak...
Maargoed, das vaak ook wel lachen. Ik moet het maar niet hardop gaan uitspreken allemaal alleen.
Uitspraak van verwijderd op zondag 21 mei 2006 om 23:54:Mannen met overbeharing
Mannen met Kleine Pi!
Mannen die stinken!
Mannen die niet kunnen zoenen!
Whahahaha wat een wijven reply dit!
Uitspraak van Prinses Anne™Angst dat mn ouders dood gaan.op maandag 22 mei 2006 om 12:40:
Daar droom ik ook vaak over.
Snachts is het eng op straat alleen.
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 mei 2006 om 12:35:Mijn allergrootste angst is dat mensen me dom vinden en me niet serieus nemen. Iets te vaak uit zich dat in mijn gedrag in de vorm van interessant doenerij. Maar ja, angst is moeilijk te onderdrukken.
Dat dacht ik al... Waarom zou je je zo graag als iets willen profileren wat volgens jou interresant overkomt op anderen? Waarom je zelf niet gewoon profileren als MENS?
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 mei 2006 om 13:10:Waarom zou je je zo graag als iets willen profileren wat volgens jou interresant overkomt op anderen? Waarom je zelf niet gewoon profileren als MENS?
Goede vraag. Ik het me zelf ook al vaak afgevraagd. Ik denk toch dat (vooral onzekere mensen) hun gevoel over zichzelf staven n.a.v. het gevoel dat andere over ze hebben. Ik hoop dat ooit te kunnen overwinnen. Misschien omdat ik in het verleden altijd door andere mensen omlaag ben gehaald dat ik me nu via andere mensen weer omhoog probeer te halen.
Ik heb één hele grote angst, die op dit moment mijn hele leven beheerst helaas. En ik kan alleen maar hopen dat mijn grootste angst NOOIT werkelijkheid wordt. Ik zou eraan kapot gaan als mijn allergrootste angst werkelijkheid wordt. Ik heb op dit moment ook totaal geen idee hoe ik ermee om moet gaan.
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 mei 2006 om 13:25:Goede vraag. Ik het me zelf ook al vaak afgevraagd. Ik denk toch dat (vooral onzekere mensen) hun gevoel over zichzelf staven n.a.v. het gevoel dat andere over ze hebben. Ik hoop dat ooit te kunnen overwinnen. Misschien omdat ik in het verleden altijd door andere mensen omlaag ben gehaald dat ik me nu via andere mensen weer omhoog probeer te halen.
Ik kan het wel begrijpen. Herken het ook wel enigzins... Al heb ik zelf niet de neiging me op onzekere momenten interresanter voor te doen. Maargoed, zo reageert iedereen natuurlijk weer anders op elke situatie.
Maar jezelf profileren zoals je werkelijk bent is denk ik meer waard. Vooral voor jezelf...
laatste aanpassing
Ik heb vliegangst en stikangst
stikangst heb ik onder water maar ook bij eten en dat is erg lastig want dat is iets wat je heel vaak doet.
Zit dan heel lang met eten in mijn mond te herkauwen.
Dat is gekomen omdat ik meerdere keren bijna ben gestikt in mijn eten of andere dingen
lang leven de heimlich greep
stikangst heb ik onder water maar ook bij eten en dat is erg lastig want dat is iets wat je heel vaak doet.
Zit dan heel lang met eten in mijn mond te herkauwen.
Dat is gekomen omdat ik meerdere keren bijna ben gestikt in mijn eten of andere dingen
lang leven de heimlich greep
Uitspraak van Jessicahmmm ik slaap met mijn slaapkamer deur opslot...Sybe op donderdag 25 mei 2006 om 10:28:
Misschien kan je beter je voordeur op slot doen
Uitspraak van Jessicavoor het geval dat iemand in me huis komtSybe op donderdag 25 mei 2006 om 10:28:
Uitspraak van verwijderd op donderdag 25 mei 2006 om 02:21:Maar jezelf profileren zoals je werkelijk bent is denk ik meer waard. Vooral voor jezelf...
Ben er al mee bezig. Toch heb ik altijd nog behoefte aan erkenning. Ik vind het moeilijk om mezelf talenten toe te kennen, daarom hoop ik dat anderen dat doen. Maar het gaat nu al beter.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 25 mei 2006 om 11:20:Bang om niks te bereiken in me leven denk ik...
Dat heb ik ook wel.








![[SF] Trip_O B)](/images/user/159466_3298103.jpg)









