Partyflock
 
Forumonderwerp · 829987
1 volger · 27485x bekeken
Jaja speciaal voor 2 van de grootste spammerts van PF ( en ook een beetje voor mij :X ) een topic om helemaal vol te spammen zonder dat iemand gaat zeuren!
Enjoy it!


***edit***

Ook een speciaal plekje voor Crazy_Party_Bitch ;P


***edit nr 2***

Verenigt u , spammerts van PF! :P


***edit3*** Crazy en Ordie's Spamtopic :respect:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:k
 
Waarschuw beheerder
waar?
Waarschuw beheerder
gisteravond in overvloed:P
 
Waarschuw beheerder
niet verzopen? :P
 
Waarschuw beheerder
:(
 
Waarschuw beheerder
spambam
 
Waarschuw beheerder
Woordspam, kunstspam, dichtspam, open spam, macaroni met spam, do you want eggs, sausages and spam, spamcop, spamhaus, spamdo, spam raus, spam faq, Sam Spade, spamvrij, spam is weten, spam is porno, Bernard Shifmann: the moron spammer, spamhumor, de doodspam, spamburgers, spam Stroganoff, spamigo,
bang bang spam, de spammobile, blauwe en gele spamblikken, 500.000 spamburgers worden per mobiel bezorgd op 675 spamevenementen per jaar, spam is ingeblikte ham en varkensvlees, spam is anders, spam is een show, spam is kunst, spam is cultuur, spam is politiek, spam is verzonden, spam is genoemd naar een Monty Python spamsketch, spam is okee, spam is verwarrend, spam is een slechte zaak, spam is jammie, spam is lelijk, spam is kwaad, spam is goedkoop, spam is reclame, spam is een aangename verassing, spam is een pure en simpele kwelling, ja, spam is je beste vriend en je grootste afschuw, spam wordt gepresenteerd, spam is Pop-ei, spam is kraken, spam is iets wat je ongevraagd krijgt, geserveerd, spam is gesmeerd, spam is niet te stoppen, spam is slim, spam dat is het weer, of tonpraten, cabaret, het leven is een cabaret, het leven is spammen, spam is gothic, After Forever, spam is st.Nicolaas, is een surprise, is taaitaai, soms met schimmel, spam is de grootste luxe als je spam gebruikt, dus gebruik spam, gebruik humor, gebruik politiek, gebruik de woorden, gebruik het vlees, en het woord zal van vlees zijn en liefhebben en gebruik de kunst, laat de kunst tot je komen, de kunst van het koken, het koken van het kwaad, het koken van de woede, de woede van politiek Nederland, tot het politiek mechanisme opstaat
en ik schreeuw, kom maar op
verhoog je prijzen
verhoog de belastingen en de huur
wie zal mij met de neus op de aarde wijzen
wie zal de vlag als leider aanwijzen
de koningin haar waarheid bewaren in zijn hart
en ondertussen vlees eten dat er allang de pest in had
laten wij blind zijn
en pissed off tegen onze bazen
en zeggen dat het goed gaat, en nog meer spammen, steeds meer spammen,
spam gaat retecommercieel, spam is seks en drugs en rock en roll, ja, spam is cultuur, Is muziek, wetenschap, filosofie, sociologie.
Spam is geld. Veel geld. Spam is gebeurd en herhaalt zich. Spam dat zijn de kinderen die de toekomst in onwetendheid aan bieden, Spam is een jas, een pet, een geschoren smoel, Het is zelfs dictatuur en soms heeft het weer geen reet te maken met politiek. Nee, zoals u op dit moment luistert naar de persoon die een neus heeft waar cultuur een puntje aan kan zuigen, dat is cultuur. Ja, ik ben cultuur. Ik ben zuiver, tast- en kwetsbaar. Ik kan lullig en irritant zijn. En de volgende dag weer een ander type neer zetten en zo weer gelukkig alles bekijken op mijn manier. Ik houd van rustig en van leegte, drank, vrouwen, de nachten en rock 'n roll. Het leven is rock ’n roll! Het leven is spammen. Poetry spammen! Ja, spam dat zijn de dichters, de hoeren, de wazige junkies, lilliputters, gestoorden, leraren,, alcoholisten, christenen, vechters, alto's, pedo's, blowers, asso's, punkers, krakers, eikels, hippies, jagers, negers, zwervers, arroganten, annarcho's, biseksuelen, criminelen, watjes, soldaten, homo's, kakkers, chaoten, skinheads, lamzakken, meelopers, frusten, gewono's, gastarbeiders, buma's, activisten, moederkindjes, merklui, campingfamilies, herrieschoppers, kankeraars, fantasten, marktlui, sporters, gokkers, seksisten, retelikkers, helden, en één van hen ben ik, maar ik wil niet discrimineren, want spam discrimineert niet.
Nee, ik ben gewoon een persoon uit de menigte. En zonder menigte geen spam, dus vandaar de macht aan de menigte. En de kracht van een talkshow, ‘cause there’s no business like showbusiness en spam!

“Spam, spam, spam, spam, spam, spam, spam, spam, lovely spam! Wonderful spam!”
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
dit ga ik echt niet lezen :D
 
Waarschuw beheerder
[img width=300 height=450 cacheid=000c5c89002396da1cd2d68f1a01681279]http://i9.photobucket.com/albums/a57/polepol/negative22live-set.jpg[/img]