whehe micheal heeft zelf ook nog nooit zo gegooid zei die zelf, net verloren met 7-3 van Darryl Fitton die ook aardig staat te gooien op dit tournooi. je hoopt stiekum dat ie nog een keer zo iets laat zien als gister, helaas is die kans vrij klein.
Die partij van gister; ik zat met kriebelende ballen te kijken!! voor me gevoel werd er echt een stukje geschiedenis geschreven zo gaaf. maar ik denk dat het nog jaren zal duren voordat hij constant deze scores gooit, misschien red ie het wel niet om met de top mee te blijven draaien.
het zijn aanstormende talenten, hun zijn extreem qwa leeftijd, maar der staat een heel peleton aan aanstormend talent klaar.
ik ben helemaal fan van jelle, maar zijn gemiddeldes op de lakesite waren niet verbijsterend, ook in de finale niet. Niets ten nadelen van jelle, hij blijft mijn held

elk bijzonder moment waarin ik onverwachts iets goeds doe is me eigen "jelle moment"
