Partyflock
 
Forumonderwerp · 846803
Betreft: evenement: Houseparty, vrijdag 12 mei 2006 om 19:00
Waarschuw beheerder
Houseparty – the reunion: Da Hardcore Heroes are back

Houseparty – the reunion @ the Apollo!!! Onder deze titel organiseert The Apollo in samenwerking met Sniper Entertainment op vrijdag 12 Mei een reunie voor de Harcore Heroes van toen en nu. Enkele helden van nu en weleer laten alle vetste hardcore platen van de afgelopen 15 jaar weer voorbij komen. De avond zal, net als vroeger, beginnen om zeven uur.

Vanaf de opening zal er een twee uur durende set te horen zijn van DJ Dennis The Menace. Deze set gaat terug naar daar waar het allemaal ooit begon. Bekende melodieen zoals deze te horen waren in het voormalige Parkzicht en op de eerste turn-up-the-bass CD’s zullen de draaitafels passeren. Daarop volgend zal de lokale DJ held en party organisator DJ Ray-Mond het dj-altaar betreden. Deze zal het publiek overbrengen van de beginperiode naar de hoogtij dagen van de Hardcore/Gabber muziek.

Aangekomen in het midden van de jaren negentig, daar waar de muziek op zijn populairst was, zal het duo DJ Tango & Cash de wheels of steel overnemen. Beide heren zullen het publiek een déjàvu brengen als nooit tevoren. Beide zullen opgevolgd worden door de hoofdact van de avond. Een duo dat erbij was vanaf de begin dagen, en vroeger al de pannen van het dak knalde in de Parkzicht. Niemand minder dan DJ Rob en MC Joe, deze zullen al het goede uit de hele periode samenvatten in één knallend geheel. The beats van DJ Rob zullen de speakers laten exploderen en de lyrics van MC Joe zullen het publiek in extase brengen. Aan het einde van hun set zullen ze de weg vrij maken voor het nieuwe aanstormende talent uit Beegden, DJ Wizard.

Deze zal de oude helden bekend maken met de hardcorehouse van deze tijd. Zijn set zal met name bestaan uit de stijl van het nieuwe milenium. Als afsluitende act zal DJ Wizard het laatste beetje energie uit de dansende menigte persen en zal de avond op een absoluut hoogtepunt laten eindigen. Kortom Da Harcore Heroes are back!!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Hope dat 't bij Apollo niet verziekt word
 
Waarschuw beheerder
je weet het nooit he khoop wel datze geluid derbij hebbe hoe harder hoe beter:D
 
Waarschuw beheerder
Zijn der genoeg die t wille verzieke..

En geluid bij Appie is idd te weinig..
 
Waarschuw beheerder
dat doen ze dan mer lekker buiten stelletje kinders dat ze eens fatsoenlijk naar een feest leren gaan
Waarschuw beheerder
He sletje, laten we het netjes houden hiero. Bij Apollo komt er idd extra geluid bij, want een bas die moet je niet horen, die moet je.....! En het is zeker niet de bedoeling dat de sfeer verziekt word! Er zal strenge leeftijds controle zijn. Kaartje of niet, geen 16 is oprotten! Daarnaast staat de gemiddelde leeftijd al boven de 20 en weet ik van veel 'oudere' die niet met Partyflock bekend zijn dat ze wel naar de reunie komen. Dus er is alle hoop dat het een relax feestje wordt met het gevoel van 'vroeger'. En verder kan ik zeggen dat des te meer mensen er komen er des te meer budget is voor nog meer entertaining. Dus spread te Word en het gaat een groot knal festijn worden!!!!
 
Waarschuw beheerder
Overal waar je komt word je dood gegooid met flyers:P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marchiavelli op dinsdag 18 april 2006 om 23:00:
He sletje, laten we het netjes houden hiero


WATNOU SLETJE:s:s:s JIJ DAN BEGIN MAAR EENS MET EEN VOORBEELD TE GEVEN!
 
Waarschuw beheerder
Lollie..

:respect:

Ej Marchi..
Ik weineej alsk nog beij Apollo koom.. Kenk det keertje auk beij dich hale?
Of halt Army Freek die auk beij dich..?
Dan regel ik t wel mit hum
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
pudding:S
 
Waarschuw beheerder
(K)
Waarschuw beheerder
donateur
eyzzz marchiavelli let wel een beetje op je woorden en ga niet oordelen over iemand die je niet kent ja hou je meningen voor jezelf,

geeft jezelf ook wat meer respect
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marchiavelli op dinsdag 18 april 2006 om 23:00:
He sletje, laten we het netjes houden hiero.


Heey Meneertje, beetje betere taal kan ook he!!_ Respect tonen voor iemand die je totaal niet kent, pfieuw, volges mij nog niet een respect voor je zelf..!!

Houd je mening ff voor je jah!!..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Marchiavelli ben je 12 ofzo?
met je puber opmerking...
oordeel eerst over jezelf
en dan pas over andere!!!!
Waarschuw beheerder
sletterige opmerkingen kun je beter bij je houden ja :yes:
Waarschuw beheerder
Sorry mensen, zie nu pas dat is de laatste S, achter sletje ben vergeten, het moest in meervoud zijn. Het was/is zeker niet mijn bedoeling om hier mensen te gaan beledigen, vandaar dat ik ook deze opening wilde maken om zo aan te geven dat ik het erg kinderachtig vond worden in deze topic.

Dus mijn excuses als mensen mijn bericht verkeerd geintepreteerd hebben, en laten we weer gezellig dit topic verder gaan verzieken
 
Waarschuw beheerder
:yes:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Marchiavelli op woensdag 19 april 2006 om 20:30:
geintepreteerd


typen is ook een kunst;)
 
Waarschuw beheerder
Picasso ook
Waarschuw beheerder
van Gogh en cornuiten Rembrandt.... zou erg zijn als je rem in de fik staat....
Werkzaam bij Haelen.tk
Waarschuw beheerder
donateur
niveautje gaat weer omhoooooog :yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Tuurlijk Henske, Mot auk :P:yes:
 
Waarschuw beheerder
:X
 
Waarschuw beheerder
ik zeg niks maar je merkt meteen niemand lult meer in t topic dus denk niet dat ik lang men mond zal houde:P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
:x
 
Waarschuw beheerder
dat bedoel ik dus join the ...:X... club
Waarschuw beheerder
Beste partygangers, voor diegene die nog geen kaartje hebben!!! De kaartverkoop loopt voorspoedig en het zou zonde zijn als je dit feest moet missen omdat je te laat bent met het kopen van een kaartje!!!

Gr Marc
 
Waarschuw beheerder
Zal wel goed kome ;)
Waarschuw beheerder
donateur
misschien ook wel aanwezig, word lang weekendje dan

houseparty tot een uur of 3 dan werken van 4 tot 12 gelijk door naar la rochelle bietje opbouwen en shit :/
 
Waarschuw beheerder
ochja maybe gaan we maybe niet we zien het wel...
 
Waarschuw beheerder
:x
 
Waarschuw beheerder
:X
 
Waarschuw beheerder
:x
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 182, 681, 1669}
Artiest Dynamike
Waarschuw beheerder
donateur
zijn de pleisters in de aanbieding ?
Waarschuw beheerder
Dat is wat men noemt, stilte voor de storm
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dynamike op woensdag 26 april 2006 om 23:43:
zijn de pleisters in de aanbieding ?


bij de kruidvat 2 voor 1 euro
 
Waarschuw beheerder
Dure pleisters :x
 
Waarschuw beheerder
yeaah idd maja je hebt er maar 2 nodig :X
 
Waarschuw beheerder
Hebt er anders al 4 gebruikt :x
 
Waarschuw beheerder
hehe :cheer:
 
Waarschuw beheerder
t gaat weer es zoals gewoonlijk nergens over
Waarschuw beheerder
we zijn weer "present" :D:D