*kick*
Had geen zin om een nieuw topic te openen, maar ben sindskort ook met Reason bezig, was eerst een beetje huiverig voor de mogelijkheden, ivm met het aantal apparaten waarmee je het moet doen, alleen toen iemand over rewiren begon, dacht ik wtf..
Heb het dus maar geinstalleerd en een beetje aan de gang gegaan. Dit zijn mijn eerste (korte) probeersels, moet alleen de synths nog een beetje onder de knie krijgen
Maar was wel benieuwd wat jullie d'r van vonden:
Track1
Beetje geprobeerd techo/schranz/industrial te maken, dus scheurende en overstuurde geluiden, en wat 'rollende' beats. Het is allemaal wat kort en eentonig, maarja..
Track2
Wou een hardcore kick maken, met op het eind (van een 16e maat) een effect dat hij wegzakt/verdrukt wordt. Maar verder is het een beetje doelloos geram..
Track3
Vage (oldschool/techo-achtige) track.. wanneer de kick erin komt vind ik hetzelf wel erg lekker klinken, alleen zit er een beetje een duffe synth in..
Track4
Geprobeerd drum&bass te maken.. stelt niet echt veel voor. Ging me met name om de (break)beat zelf, had ik nog nooit gemaakt
Maar ik vind Reason echt een meesterlijk programma, helemaal omdat ik altijd met fasttracker gewerkt heb is het een hele vooruitgang. Wou met Cubas aan de slag, maar vond dat toch allemaal te 'droog' en te lastig, voordat ik de geluiden kreeg die ik wilde.
Maar als ik uitgekeken ben op Reason pak ik Cubase er nog wel eens bij
