Partyflock
 
Forumonderwerp · 629614
380x bekeken
Waarschuw beheerder
donateur
:S mijn lieve zussie is jarig de 14de, en moet natuurlijk cadeau hebben ;p normaal heb ik nooit zo moeite met wat vinden maar nu.. :/ :( :S

Vandaar hier een forum waar je aan de hand van andere mensen hun ideeen op een cadeau kunt komen mocht je iets moeten kopen... Iedereen heeft namelijk weleens gehoord van iemand wat diegene eens heeft gegeven en gedacht! he leuk! moet ik onthouden...

Dus wat is het origineelste cadeau dat je iemand ooit hebt gegeven?! (of wat heb je gehoord wat een ander iemand ooit heeft gegeven dat erg origineel is)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Je moe gewoon naar syle of expo gaan...of van die lekker meiden spullen> is altijd wel ok! Ja t is maar hoe origineel je wil wezen! Ga de bartsmith in en koop wat geks...je kan overal wel leuke dingen halen..Xenos is ook zon lekker goedkope winkel..want hoe meer cadeautjes van 1 persoon haha hoe beter :P
Waarschuw beheerder
donateur
goedkoop is geen must :) expo en stijl hebben tegenwoordig niet echt veel leuks meer vind ik (N) beetje van hetzelfde allemaal ;p

(K)
Waarschuw beheerder
Klopt klopt! maar je kan daar iig wat kleine dingetjes kopen...zon mandje samen stellen ofzo> ahah lekker veel :D...meiden spulen is btw super makkelijk! Etos etc..van die masker spul geurtjes etc etc...body shop ook lekker daarvoor (wel duur :S) men zegt dat k origineel ben in cadeaus..dus je weet me te vinden :P
 
Waarschuw beheerder
zoveel moois te koop!! misschien een ketting met van die mooie glinsterstenen... heb je best dure in ook! weet niet of je zusje een meisjemeisje is....ander smoet je ff naar de bijenkorf gaan.. veel te zien en wel stijl

succes ermee!!!
Waarschuw beheerder
ey rebellie ook goed idee...> was k vergeten :D sieraden zijn ook altijd goed! Bij six heb je ook leuke dingen of dudu (doedoe?) in hilversum!
 
Waarschuw beheerder
Hoe oud word ze?
Waarschuw beheerder
donateur
24...
 
Waarschuw beheerder
dagje thermen, schoonheidsbehandeli­ng, of een massage? elke vrouw vind het heerlijk om in de watten gelegd te worden:D
Waarschuw beheerder
donateur
Een foto van jou en haar op Dance Valley :)

Wat ik heel erg leuk vind om te krijgen, zijn zelfgemaakte dingen, zoals bijv een fotocollage of een ander knutselwerk! Daar kun je uit op maken dat iemand er echt mee bezig is geweest en echt om je geeft. Zoveel moeilijker dan gewoon een kado kopen!

Ik heb een keer van een vriend een heel mooi gedicht gekregen, op een een of ander mooi papier en dat sloeg echt op ons. Heel lekker gevoel!

Mijn ex had een pasfoto van mij meegenomen naar een tekenaar (weliswaar in rusland) en die heeft hem heel groot nagetekend! Dat zijn kado's :yes:

Succes! :kusje:
 
Waarschuw beheerder
stel een pakketje verzorgingsspulletje­s samen: bodylotion (bijvoorbeeld dagcreme 'omdat je het waard bent'), lekkere scrub of peeling, relax-(gezichts)masker, haarmasker, douchgel... dat soort rotzooitjes.
komt een vrouw altijd wel van pas.
en die lieve etos-/hema-/bodyshop-mevrouw wil je er vast wel even bij helpen.
Waarschuw beheerder
donateur
oke, ga ik nu slapen!

Vertrektijd
Maatschappij Vlucht Datum Naar Schema Status Actueel Hal Rij Gate
KL 0903 12 Sep
Moscow 09:50 2 14 D49
Type: 739 Volg deze vlucht via SMS of e-mail



SI 230 12 Sep
Moscow 13:10 3 23 D10
Type: 734 Volg deze vlucht via SMS of e-mail



SU 230 12 Sep
Moscow 13:10 3 23 D10
Type: 734 Volg deze vlucht via SMS of e-mail



KL 0903 13 Sep
Moscow 09:50 2 11
Type: 739 Volg deze vlucht via SMS of e-mail



SU 230 13 Sep
Moscow 13:10 3 17
Type: 734 Volg deze vlucht via SMS of e-mail





Print dit scherm


morgen om 07:50 inchecken..
Waarschuw beheerder
donateur
slaap zacht :)
Waarschuw beheerder
donateur
dank je lieverd (F) ;p

Thnx. mensen! idd. wel leuke ideeen maar toch wel beetje standaard (linda, jou idee is teveel werk nog in korte tijd, of hou ik er nou niet van om in korte tijd veel te werken? :S) misschien mooi gedicht bij die foto die je me gaf idd!

mmmm...
 
Waarschuw beheerder
wil je een serieus antwoord van mij?
Waarschuw beheerder
donateur
ik wil wel een serieus cadeau van jou bas... :[


Ewout, nooit te weinig tijd voor je zus!!!
 
Waarschuw beheerder
:kusje:
Waarschuw beheerder
donateur
soms te weinig tijd voor me zus.. :P
Waarschuw beheerder
donateur
je liegt :)
 
Waarschuw beheerder
dit zag ik in een ander topic over cadeau's (zoekfunctie 'cadeau' of 'kado'):

http://www.tpgpost.nl/actueel/archief/persoonlijkepostzegel.html

en wat ik me ook nog bedacht: ik weet niet of ze een beetje een keukenprinsesje is? want je kan ook van die keukenschorten kopen met het al dan niet naakte lichaam van een man/vrouw erop. doe je er een leuk kookboek van jamie oliver (the naked chef) bij bijvoorbeeld?
Waarschuw beheerder
donateur
IK WEET HET!!!


een kaartje voor pump up the 90's party!!!! :yes:
Waarschuw beheerder
donateur
nee, lin, ze kan mee op de Lijst ;p :D
Waarschuw beheerder
donateur
dat is toch een mooi cadeau?

het boek Phileine zegt sorry doet het ook altijd leuk!

Ik denk dat ik er onderhand wel 20 heb weggegeven :)
Waarschuw beheerder
donateur
20 x>?! origineel is het niet meer dankzij jou ;p :D weet dus al wat ik kan verwachten voor mijn verjaardag :D :D :D

Dioe postzegels zijn echt leuk Wen (Y) haal het alleen niet voor zaterdag! duurt 10 dagen :(
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Een paar ballonetjes zodat ze d'r huis kan gaan versieren...

Een klein kerstboompje die ze in een pot moet doen zodat die tijdens de kerst volgroeit is...

:D
Waarschuw beheerder
donateur
:D wil jij niet strippen ray ;p
Waarschuw beheerder
donateur
Denk dat dat niet mag van een niet nader te vermelden iemand :)
Waarschuw beheerder
donateur
;)
Waarschuw beheerder
donateur
vast wel joh ;p

ray komt uit een taatr springen ;p strikje om zijn nek! doe ik mee :D
 
Waarschuw beheerder
Maakt niet uit wat je haar geeft Waus als het maar recht uit je hart komt en zij weet dat jij er als broer er altijd voor haar zal zijn als ze je nodig heeft........heb het al eerder gezegt...je mist pas iets als je het kwijt bent.......
Zelf denk ik dat je zus er ook zo over denkt dat het niet uit maakt wat je haar geeft
Waarschuw beheerder
donateur
moi gezegd Pappa! (Y) ;)