Woonplaats: Holwerd (Friesland
Mag ik een wilde gok doen ?
Hangschapen (uitsluitend zwarte exemplaren
Ik heb geleerd me niet meer te mengen in discussies die over dit soort onderwerpen gaan, omdat er uiteindelijk nooit iemand gelijk krijgt, en je alleen maar mot hebt
e manier waarop je mij benaderd is voor mij al niet intellectueel genoeg. dus ik zou es voor een zinnigere aanpak gaan met je gemevrouw.
en of jij mijn mening ''zinnig '' vindt mag je zelf weten.
als ik het maar zinnig vindt.
dan moet je es beter lezen, want ik heb het niet alleen over terug sturen gehad, maar ook inschakelen van hulp organisatie's instellingen met ervaringen etc etc etc.
verder ,moet je niet alleen maar lezen wat je wilt, maar het hele verhaal waar het hier om ging lezen.
Triest hoor dat sommige mensen het niet kunnen winnen met goed onderbouwde argumenten en daarom maar op de persoon gaan spelen, gelukkig zegt dit meer over jou dan over mij
Het zijn eerder de tweede en derde generatie allochtonen dan de asielzoekers die hier lastig zijn
Het zijn eerder de tweede en derde generatie allochtonen dan de asielzoekers die hier lastig zijn
ik ben zelfs van mening dat niet alleen de crimineel maar heel de familie ingeval van een zwaar misdrijf het land uitgezet moeten worden , als ouders je weigeren naar onze regels ,normen en waarden op te voeden zijn die ouders net zo schuldig .
in land van herkomst verdwijnen meestal dat soort figuren voor honderd jaar de cel , en dat zijn geen hotels zo als hier in nederland .
denk je nou echt dat als een antiliaan in land van herkomst meedoet aan een groepsverkrachting , hij ooit nog vrij rond loopt , terug sturen met heel de familie en in land van herkomst lekker laten uitzoeken .
realiteit moeilijk woord !!! goed ingeburgerd!!!
rand figuren
bekankerd