Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 februari 2006 om 15:45:
ik heb zelf 10 jaar op voetbal gezeten en zelfs nog bij de knvb-selectie gevoetbald...
en dan nog, heb met mijn meidenteam in een jongenspoel gezeten
zo hebben wij ff wat gemeen haha .. mijn club is gsbw
ik heb ook nog een aantal jaar tussen de boys gevoetbalt en dat beviel prima ook de beker gewonnen 1 jaar in de C!!!in de halve finale toen tege rkc ..nou wat keke ze zuur met der professioneel gedoe toen ze verloren!!

met de meisjes konden we met ons ogen dicht nog wel met elkaar voetballen...van jong tot nu opgeklomme naar eerste klasse(zuid) en altijd kampioen ole ole ole ole !!!
voetballen zal bij mij nooit vergaan en zal t nooit verleren (zowel kijken als zelf spelen)
voetbal is heeeerlijk

dus mannen kom mar op een potje ballen

hahahaha
ik vind t zo ellendig dat mannen zo zielig over vrouwen voetbal doen ..
waarom zou een vrouw niet kunnen voetballen..
ik ken de regels ik ken het spel ik KAN het spel en niet bang voor een stootje (mn benen zullen altijd gekenmerkt blijven aan voetbal haha) vertel mij dan is waarom vrouwen dan niet kunnen of mogen voetballen?? er zijn ook mannen die ballet doen das pas belachelijk mar dat wil niet zeggen dat ze t niet kunnen.
vrouwenvoetbal moet JUIST gesponserd en groter worden !! en gelukkig gebeurd dat ook steeds meer .. is een goed ding!nu komen er ook scholen voor meisjes die graag verder willen in het voetbal.. helaas hadde ze dat een aantal jaar terug niet ..anders had ik ZEKER deelgenomen


onderschat nooit een vrouw !!