dan ga je er idd als zo'n zombie bij lopen en is het snel gedaan met je. Dit geldt ook voor gewone amfetamine,
Uitspraak van $nieky op maandag 30 januari 2006 om 13:56:
dan ga je er idd als zo'n zombie bij lopen en is het snel gedaan met je. Dit geldt ook voor gewone amfetamine,
ohq nouw dan hak er wel zo uit moeten zien...
jij denk ook dat je er wat vanaf weet .........
als je vatbaar bent voor verslavingen, een kutleven hebt en chrystal meth gaat roken... dan ga je er idd als zo'n zombie bij lopen en is het snel gedaan met je. Dit geldt ook voor gewone amfetamine, hero crack en noem maar op.
stoere naam btw speed_snatsur
anyway, ik schreef dus dat je er als een zombie uit gaat zien als je verslaafd bent aan amfetamine. als je dus een iedere dag gebruiker bent, en gewoon niet meer zonder kunt.. je kunt jezelf op de been houden door normaal te slapen en goede voeding te blijven eten, maar dit wordt meestal vergeten door de verslaving
ik schreef dus dat je er als een zombie uit gaat zien als je verslaafd bent aan amfetamine. als je dus een iedere dag gebruiker bent,
doe eens een koe na
Ik heb Jaba op de kop kunnen tikken in Saigon (Vietnam), neem het over een uur of 3. Ik hou jullie op de hoogte. Ben zo blij als een kind, Methamfetamine in m'n lijstje, dat droom je toch van! Ik was al blij met de opium score gedurende deze 'trip'!
Grappig hoor..doe maar eens gewoon een google betweter
wat wij in NL onder speed/pep verstaan is amfetamine geen methamfetamine, we zitten hier potjandrie niet in amerika
Met andere woorden methamfetamine is ook zeer verspreid in holland, dat is gewoon sterkere speed.Hier vind je dat overal maar de meesten weten dat blijkbaar niet wat het gewoon sterkere speed is.
ze nemen daar "crystal" en "meth" wat eigenlijk speed is,
hier is het 99% amfetamine-sulfaat
Toch vreemd dat Meth hier zo wordt afgeketst terwijl er hier toch een flink aantal fanatieke lyrische speedgebruikers zijn. Zelfs een PPT team en reacties als 'beter neem je pep'.
95% amfetamine
5% methamfetamine dan
cafeine laten we er maar buiten
klopt, maar is toch wel wat anders, maar hoe verklaar je dan dat er daar zoveel meth is ipv "gewone" amfetamine?
is toch omdat de ingredienten voor amfetamine daar lastig te regelen zijn? of zie ik dat fout,,
Ik heb Jaba op de kop kunnen tikken in Saigon (Vietnam), neem het over een uur of 3. Ik hou jullie op de hoogte. Ben zo blij als een kind, Methamfetamine in m'n lijstje, dat droom je toch van! Ik was al blij met de opium score gedurende deze 'trip'!
stoere naam btw speed_snatsu
zullen we het dan samen uit proberen klapper kaak en dan kinderen maken en dan die dan over de brug heen gooien?
nou okee dan laten we het alleen tot een poging tot kinderen maken en dan kan me de rest ook gestolen worden.
ik kan je garanderen dat de meth in amerika iets anders is als de pep hier in nederland
hier is het 99% amfetamine-sulfaat
daar is het voor 95% meth-amfetamine, daar zit een aardig verschil tussen hoorlaatste aanpassing 2 februari 2006 13:16
Ik heb lekker altijd Meth...