Uitspraak van Snieky Pounder op maandag 30 januari 2006 om 13:18:roken is vele malen verslavender en effectiever, de echte methjunks roken ook alleen maar, lekker destructief
Heb effe wat gelezen, kon het toch niet laten, maar.., jaba is heftiger als je het slikt! Lees maar op het internet. Bij roken van jaba krijg je koppijn! Crystal is een ander verhaal.
Maar nu ga ik echt.
Mazzlss..
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 16:42:Ik heb niet het geduld om de reacties op mijn topic te lezen, maar die mensen die lullen over dat 'stoer doen', GET A LIFE! Ik bemoei me ook niet met jullie leven. Drugs is een hobby van mij en vele anderen. Deze anderen wil ik laten delen in deze bijzondere ervaring. Want dit is helaas niet aan iedereen gegund!
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 16:42:mensen die lullen over dat 'stoer doen', GET A LIFE! Ik bemoei me ook niet met jullie leven. Drugs is een hobby van mij en vele anderen.
merk je niet nog meer dan alleen clear en scherp zijn? had begrepen dan het best euporisch moest zijn ook, en lekkere rillingen langs de ruggengraat enzo..
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 16:13:Ja sorry, geloof dat het in m'n hoofd niet helemaal in orde is.. Zwaar weekend achter de rug.
oke dan
vroeg me al af wat er aan mijn post geheimschrift was
Uitspraak van Early BirdIn amerika niet nee..Scheinheiligheid ten top. De straffen door voor drugs zijn hoog terwijl iedereen daar met een gun mag lopen en iemand zo overhoop mag schieten als die persoon in je huis/tuin etc komt..op maandag 30 januari 2006 om 14:36:
Het hypocrietste is gewoon dat die dr's ginder bzp's en andere 'geneesmiddelen' met behoorlijk recreatief gehalte met de kilo's uitschrijven.
Hoewel ik onlangs las dat wij belgen nog erger aan dat spul zouden zitten
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 16:50:jaba is heftiger als je het slikt! Lees maar op het internet.
Yaba kan idd niet gerookt worden, alleen het carbonaat-zout van methamfetamine. In die pillen zitten ook nog allemaal bindmiddelen dus het is zowieso niet aan te raden om het te roken/snuiven.
De euforie schijnt ook niet zo sterk t zijn als je het slikt. Bij het snuiven moet je euforie iets groter zijn als ik het goed heb, en roken moet helemaal hemels zijn, maar aangezien dit erg verslavend moet zijn is dit niet aan te raden. Tenzij je dit maar 1 maal kunt krijgen, dan kun je de gok nog een x nemen IMO.
P.S. Wil je ook nog ff posten hoe lang het doorwerkt, en hoe lang je slapeloosheid duurt. En niet te vergeten je kater natuurlijk (hiermee wens ik je alvast veel sterkte want die schijnt nogal heftig te zijn.)!
B.V.D.
Uitspraak van *tekno-chick*[PPT] op maandag 30 januari 2006 om 16:54:oke dan
vroeg me al af wat er aan mijn post geheimschrift was
Dat is me dus weer vergeven
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 18:19:Het hypocrietste is gewoon dat die dr's ginder bzp's en andere 'geneesmiddelen' met behoorlijk recreatief gehalte met de kilo's uitschrijven.
Hoewel ik onlangs las dat wij belgen nog erger aan dat spul zouden zitten.
Wat ook hypocriet is van die Amerikanen is de war on drugs die Amerika al jaren voert, en andere landen waaronder Nederland bestempelen als een zwaar drugsland terwijl het gebruik (lees misbruik) daar minstens 2x zo hoog ligt.
Miljarden dollars hebben ze daar al in rook zien opgaan.
Dit geld kunnen ze beter besteden aan GOEDE voorlichting en verslavingszorg. D'r zijn meer mensen de dupe van die war on drugs dan dat er zouden zijn als ze die war niet zouden voeen.
De cokeboeren in Colombia is hier een goed voorbeeld van, die mensen proberen ook te overleven, en hun gewassen worden besproeid met chemicalien omdat Amerika zijn drugsproblematiek niet in de hand kan houden. Dit vind ik een goed voorbeeld van het spreekwoordelijke afschuifsysteem.
Het resutaat van al die chemicalien is dat ze kinderen krijgen met ernstige afwijkingen en ziektes zoals kanker overheersen.
Erg slecht van een land die zogenaamd het GOEDE voorbeeld wil geven.
George Bush, De vriendelijke groeten van uw bondgenoot Colombia.
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 19:18:Dat is me dus weer vergeven Je kunt beter mijn post als geheimschrift beschouwen
tis je vergeven ja
en ik noem het liever verwarring ofzo
maar even goede vrienden hoor
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 20:23:Haha ok.. Je doet je naam wel eer aan: ANGEL haha...
Dat vedient een bloemetje.
in amerika is het in sommige staten zelfs zo dat je de meeste pijnstillers (waaronder ook een flink aantal die opiaten bevatten morfine/codeine) gewoon in de plaatselijke supermarkt kan krijgen.in canada schijnt dit nog veel makkelijker te zijn.verder kan je in amerika overal in de dierenwinkels ketamine kopen.het zit in een middel om je kat rustig te krijgen.je hoeft het alleen maar uit te koken en klaar is kees.en die amerikanen maar zeiken op nederland.bleh.hun beleid spoort van geen kant.
Uitspraak van S ][ Nickname ][ op maandag 30 januari 2006 om 21:46:meth in pilvorm
ahh niks voor mij dus.....
laatste aanpassing
Daar ben ik weer.., en ik slaap nog steeds niet. Heb totaal geen behoefte. Wat een bizar spul is dit. Je bent idd zo clear als kristal. Ik ben inmiddels zonder problemen bijna 30 uur wakker (dat terwijl de dagen daarvoor ook niet voor 6 uur het bed werd gevonden), en ben ca 25 uur onder invloed van jaba.
Ik heb mezelf echt de tering gezopen, bier kost hier geen drol, maar ik ben compleet nuchter. Ik zou het kunnen omschrijven als een combi van speed en coke, maar het is zoveel helderder dan dat. Op bepaalde momenten ben ik wel zo vaag als konijn geweest, maar verder messcherp. Zelfs in het engels, de eerlijkheid gebied mij te zeggen dat dat niet mijn sterkste punt is, kan ik mijzelf perfect uitdrukken en discussies aangaan. Maar het vreemdste is toch je ontuitputtelijke energie en de verslinding van alcohol. Mijn conclusie tot dusverre is dan dus ook dat dit een zeer bijzonder goedje is, wanneer het op je pad kruist moet je de kans grijpen, geloof me!
Ik zal de volgende dagen vertellen over de kater, die zal zeer zeker heftig gaan worden, maar 'a man's got to do, what a man's got to do!
Ik ga nog effe verder.
Laterzzz..
Ik heb mezelf echt de tering gezopen, bier kost hier geen drol, maar ik ben compleet nuchter. Ik zou het kunnen omschrijven als een combi van speed en coke, maar het is zoveel helderder dan dat. Op bepaalde momenten ben ik wel zo vaag als konijn geweest, maar verder messcherp. Zelfs in het engels, de eerlijkheid gebied mij te zeggen dat dat niet mijn sterkste punt is, kan ik mijzelf perfect uitdrukken en discussies aangaan. Maar het vreemdste is toch je ontuitputtelijke energie en de verslinding van alcohol. Mijn conclusie tot dusverre is dan dus ook dat dit een zeer bijzonder goedje is, wanneer het op je pad kruist moet je de kans grijpen, geloof me!
Ik zal de volgende dagen vertellen over de kater, die zal zeer zeker heftig gaan worden, maar 'a man's got to do, what a man's got to do!
Laterzzz..
Uitspraak van S ][ Nickname ][ op maandag 30 januari 2006 om 21:56:gelukkig hebben we in nl gewone ouderwetse amfetamine ipv die troep
haha
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 31 januari 2006 om 07:01:Daar ben ik weer.., en ik slaap nog steeds niet. Heb totaal geen behoefte. Wat een bizar spul is dit. Je bent idd zo clear als kristal. Ik ben inmiddels zonder problemen bijna 30 uur wakker (dat terwijl de dagen daarvoor ook niet voor 6 uur het bed werd gevonden), en ben ca 25 uur onder invloed van jaba.
Ik heb mezelf echt de tering gezopen, bier kost hier geen drol, maar ik ben compleet nuchter. Ik zou het kunnen omschrijven als een combi van speed en coke, maar het is zoveel helderder dan dat. Op bepaalde momenten ben ik wel zo vaag als konijn geweest, maar verder messcherp.
relaxte tripreport
Uitspraak van Snieky Pounder op maandag 30 januari 2006 om 13:56:dan ga je er idd als zo'n zombie bij lopen en is het snel gedaan met je. Dit geldt ook voor gewone amfetamine,
ohq nouw dan hak er wel zo uit moeten zien...
jij denk ook dat je er wat vanaf weet .........
Uitspraak van speed_snatsur op woensdag 1 februari 2006 om 19:49:Uitspraak van $nieky op maandag 30 januari 2006 om 13:56:
dan ga je er idd als zo'n zombie bij lopen en is het snel gedaan met je. Dit geldt ook voor gewone amfetamine,
ohq nouw dan hak er wel zo uit moeten zien...
jij denk ook dat je er wat vanaf weet .........
ej kerel houd jij ff rustig, ik weet zeker dat ik er meer vanaf weet dan jou. je moet ff de hele zin lezen en niet een halve zin erin plakken.
Uitspraak van Snieky Pounder op maandag 30 januari 2006 om 13:56:als je vatbaar bent voor verslavingen, een kutleven hebt en chrystal meth gaat roken... dan ga je er idd als zo'n zombie bij lopen en is het snel gedaan met je. Dit geldt ook voor gewone amfetamine, hero crack en noem maar op.
anyway, ik schreef dus dat je er als een zombie uit gaat zien als je verslaafd bent aan amfetamine. als je dus een iedere dag gebruiker bent, en gewoon niet meer zonder kunt.. je kunt jezelf op de been houden door normaal te slapen en goede voeding te blijven eten, maar dit wordt meestal vergeten door de verslaving.
stoere naam btw speed_snatsur
Uitspraak van Snieky Pounder op woensdag 1 februari 2006 om 21:00:stoere naam btw speed_snatsur
lekker laten gaan
weer zo'n fakerd die niks te doen heb
Uitspraak van Snieky Pounder op woensdag 1 februari 2006 om 21:00:anyway, ik schreef dus dat je er als een zombie uit gaat zien als je verslaafd bent aan amfetamine. als je dus een iedere dag gebruiker bent, en gewoon niet meer zonder kunt.. je kunt jezelf op de been houden door normaal te slapen en goede voeding te blijven eten, maar dit wordt meestal vergeten door de verslaving
ik vindt het onterecht om bruin en sos met amphs te vergelijken
en meth is alleen zo hemels alsje het based
gewoon snuiven is het zwaar goeie pep
Uitspraak van Snieky Pounder op woensdag 1 februari 2006 om 21:00:ik schreef dus dat je er als een zombie uit gaat zien als je verslaafd bent aan amfetamine. als je dus een iedere dag gebruiker bent,
ik ken wel mensen die elke dag snuiven maar er gewoon (redelijk
als je inderdaad maar min of meer normaal blijft slapen, eten en jezelf verzorgen.
laatste aanpassing
methamfetamine is gewoon speed !!!!!!!!
Uitspraak van S ][ Nickname ][ op donderdag 2 februari 2006 om 12:23:doe eens een koe na
Grappig hoor..doe maar eens gewoon een google betweter
Uitspraak van verwijderd op maandag 30 januari 2006 om 03:10:Ik heb Jaba op de kop kunnen tikken in Saigon (Vietnam), neem het over een uur of 3. Ik hou jullie op de hoogte. Ben zo blij als een kind, Methamfetamine in m'n lijstje, dat droom je toch van! Ik was al blij met de opium score gedurende deze 'trip'!
Grappig hoor..doe maar eens gewoon een google betweter
wat wij in NL onder speed/pep verstaan is amfetamine geen methamfetamine, we zitten hier niet in amerika
(snap wel hoe je het bedoelt hoor
laatste aanpassing
Uitspraak van S ][ Nickname ][ op donderdag 2 februari 2006 om 12:59:wat wij in NL onder speed/pep verstaan is amfetamine geen methamfetamine, we zitten hier potjandrie niet in amerika
http://www.trimbos.nl/default13522.html
Met amfetamine bedoelen wij 'gewone' amfetamine en methamfetamine, de sterkere variant, tenzij anders aangegeven.
Met andere woorden methamfetamine is ook zeer verspreid in holland, dat is gewoon sterkere speed.
Wij zitten hier te praten over amerika van wow zij hebben daar meth terwijl dat daar veel moeilijker te verkrijgen is dan in holland. Hier vind je dat overal maar de meesten weten dat blijkbaar niet wat het gewoon sterkere speed is. Wij moeten niet naar amerika gaan voor drugs hoor, wij hebben veel meer dan amerika
Met andere woorden methamfetamine is ook zeer verspreid in holland, dat is gewoon sterkere speed.Hier vind je dat overal maar de meesten weten dat blijkbaar niet wat het gewoon sterkere speed is.
nee in nederland is er bijna geen meth. is een ander proces met andere ingredienten, dat er in amerika zoveel meth is is omdat de ingredienten relatief makkelijk te krijgen zijn in vergelijking tot gewone amfetamine. het is niet alleen sterker maar een andere stof
laatste aanpassing
Het is een kleine variante van speed maar hier noemen we van alles speed. In amerika gebruiken ze gewoon voor alles andere namen. Geloof me we moeten niet onder doen voor amerika als het over amfetamines of metamfetamines gaat.
ze "rollen" daar een pil
ze nemen daar "crystal" en "meth" wat eigenlijk speed is,
hier word crystal/kristal meestal gebruikt voor mdma kristal.
ze "rollen" daar een pil
ze nemen daar "crystal" en "meth" wat eigenlijk speed is,
hier word crystal/kristal meestal gebruikt voor mdma kristal.
ze nemen daar "crystal" en "meth" wat eigenlijk speed is,
ik kan je garanderen dat de meth in amerika iets anders is als de pep hier in nederland
hier is het 99% amfetamine-sulfaat
daar is het voor 95% meth-amfetamine, daar zit een aardig verschil tussen hoor
laatste aanpassing
Uitspraak van S ][ Nickname ][ op donderdag 2 februari 2006 om 13:12:hier is het 99% amfetamine-sulfaat
nope
Samenstelling (meth)amfetaminemonsters
DIMS ontvangt ook monsters (vooral poeders) die als 'speed' zijn verkocht. In 2003 ging het om 393 monsters.
Het merendeel (85% ) bevatte (ook) amfetamine; 3% bevatte zowel amfetamine als methamfetamine en 3% bevatte alleen methamfetamine. Methamfetamine is sterker en werkt langer dan amfetamine.
Het gemiddelde gehalte amfetamine was 33 (gewichts)procent.
Het aandeel monsters waarin cafeïne werd aangetroffen steeg van 32% in 2002 naar 54% in 2003.
http://www.trimbos.nl/default13535.html
laatste aanpassing
Toch vreemd dat Meth hier zo wordt afgeketst terwijl er hier toch een flink aantal fanatieke lyrische speedgebruikers zijn. Zelfs een PPT team en reacties als 'beter neem je pep'.
'tis wel in een kwaad daglicht gezet, terwijl ik toch bij verslagen van gebruikers lees dat het veel positieve effecten heeft. Lustverhogend, erg scherp zijn, veel euforischer en ook communicer je veel meer.
Genoeg mensen die wekelijks doortrekken op pep, weegt veel zwaarder dan iemand die heel af en toe eens Meth gebruikt voor de ervaring opzich.
'tis wel in een kwaad daglicht gezet, terwijl ik toch bij verslagen van gebruikers lees dat het veel positieve effecten heeft. Lustverhogend, erg scherp zijn, veel euforischer en ook communicer je veel meer.
Genoeg mensen die wekelijks doortrekken op pep, weegt veel zwaarder dan iemand die heel af en toe eens Meth gebruikt voor de ervaring opzich.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 2 februari 2006 om 13:21:Toch vreemd dat Meth hier zo wordt afgeketst terwijl er hier toch een flink aantal fanatieke lyrische speedgebruikers zijn. Zelfs een PPT team en reacties als 'beter neem je pep'.
de mens is van nature een kuddedier
als er een hele hoop mensen horen dat het zooi is
(vooral van bronnen op internet, en tv)
dat zullen ze dat ook aannemen
en terwijl op internet de meeste bullshit staat(N)
Uitspraak van S ][ Nickname ][ op donderdag 2 februari 2006 om 13:24:95% amfetamine
5% methamfetamine dan
cafeine laten we er maar buiten
verkocht als speed he
shit die als meth verkocht wordt hebben ze het niet over
en dat is hier ook de krijgen met wat extra inspanning, zelfs kristallen
ben nu ook ook weer wat op het spoor
een paar gasten die ik ken hadden het over een pasta die superheftig was, en waarje tintelingen inje kop en over je rug van kreeg
nou dat klinkt als.....



![*tekno-chick*[PPT]](/images/user/186764_899742.gif)



![S ][ Nickname ][](/images/user/276497_2160707.jpg)




