Partyflock
 
Forumonderwerp · 837096
Na het onlangs verschenen boek over het wel en wee binnen ID&T, heeft eigenaar Duncan Stutterheim besloten om een film te laten maken over de dagelijke gang van zaken binnen ID&T. De film zal de titel "God is My DJ" meekrijgen en is vanaf 2 Februari 2006 te bewonderen.

De regie voor deze anderhalf uur durende film ligt in handen van Carin Goeijers en hoofdrollen zijn onder andere weggelegd voor Armin van Buuren, Joop van den Ende, Dano & uiteraard het echtpaar Stutterheim.

“God is MY DJ is een film over de fascinerende wereld van de dance, waarin ID&T eigenaar Duncan Stutterheim zijn dromen waarmaakt. We volgen Duncan, zijn familie en vrienden in de periode voor Sensation 2005. De wereld waarin hij met zijn vrienden leeft wordt bepaald door hedonisme enerzijds en de zoektocht naar zingeving anderzijds- een beklemmende tegenstelling waarbinnen hij zijn weg moet zien te vinden.”

trailer etc: http://www.godismydj.nl/

(Bron: ID&T)
 
This movie will be exported outside holland??

In Italy?

If not...I hope to find the dvd of the movie!

Thanx Bye
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 december 2005 om 00:09:
This movie will be exported outside holland??

In Italy?


the movie will be in dutch, you don't understand it.
Uitspraak van Marc V op woensdag 21 december 2005 om 14:04:
Dano maakt de Megamix...waarschijnlijk geen Thunderdome dus.


wat voor mega mix :|?

geeneens lords of illusion - for dano er tussen dan :P
Artiest {SHOWLIST artist 10223, 220, 52155, 52800, 37938, 37955}
Ik heb samen met een vriend van mij de titeltrack en een ander liedje voor de film gemaakt.
Een stukje van de titeltrack hoor je bij :
www.godismydj.nl En hij zit in de trailer voor de bioscoop.

Het is iets heel anders dan de meeste mensen van me gewend zijn maar ach....dat is juist het leuke van muziek maken!!
:-)

Het is wel een hele mooie documentaire! En natuurlijk zitten er ook beelden tussen die met hardcore te maken hebben, Het is tenslotte de "roots" van ID&T.

Ik vind het een aanrader maar oordeel uiteraard zelf!

Gelukkig nieuwjaar allemaal en misschien tot volgend jaar op weer een mooi feest!
Peace.
Dano
clubcharts.nl:

"..heeft eigenaar Duncan Stutterheim besloten om een film te laten maken over de dagelijke gang van zaken binnen ID&T"

id-t.com:

"..Deze onafhankelijke filmmaatschappij heeft Duncan Stutterheim zelf benaderd voor ‘God is my DJ’. Het is dus niet zo, zoals vele media beweren, dat ID&T zelf met het initiatief is gekomen een film over het bedrijf te maken."
 
Artiest The basehead
Hey dano


dus daar was je mee bezig waar je het over had??
Een liedje voor een film maken!
Dus deze film AHAAAAA!
Zit je zelf ook in die film ofzo???
praten over id&t enzo....
 
Ik zit 2 februarie dus echt in de bios echt geweldig dat hier een film over gemaakt is.
Uitspraak van D.J Dano op vrijdag 30 december 2005 om 11:21:
En natuurlijk zitten er ook beelden tussen die met hardcore te maken hebben, Het is tenslotte de "roots" van ID&T.


Tsja, ze zouden beter een film kunnen maken over het ontstaan van id&t en een paar beelden kunnen laten zien van hoe het nu is.. Een eerbetoon aan zijn broer maar dat zal er wel in zitten denk ik.

Als het over het ontstaan van id&t had gegaan dan was ik er wel naar toe gegaan. Maar sensation boeit me niet zoveel.
 
Ik zit eigenlijk wel te wachten op een serieuze docu rond house muziek.
laatste aanpassing
Ik ben wel heel benieuwd naar deze film. Ga dus ook zeker hiervoor naar de bioscoop. Normaal kijk ik films lekker thuis maar dit is het wel waard om weer is naar de bios te gaan. Ben opgegroeid met ID&T en ze houden altijd een speciaal plekje in mijn hart omdat ik door Thunderdome besmet ben met het housevirus.

Ik er op de site van Pathe trouwens niets over terugvinden dus ik vraag me af of die daar wel gaat draaien. :/
 
Uitspraak van B-Flock :bounce: op zaterdag 28 januari 2006 om 01:23:
Ik er op de site van Pathe trouwens niets over terugvinden


Hij draait ook alleen in A-dam dus koop m wel op DVD.
 
ben wel benieuwd, van te voren zijn er al weer zeikerds die zeggen dat een promotiefilm is voor ID&T maar dat kan je pas zeggen als je de film gezien heb
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 28 januari 2006 om 11:09:
Hij draait ook alleen in A-dam dus koop m wel op DVD.


Nou ja, ik woon in Amsterdam dus dat boeit me niet. Vind het alleen raar dat ik nergens kan vinden waar die gaat draaien.

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 28 januari 2006 om 20:06:
ben wel benieuwd, van te voren zijn er al weer zeikerds die zeggen dat een promotiefilm is voor ID&T maar dat kan je pas zeggen als je de film gezien heb


Ja maar het is stoer om ID&T af te kraken voordat je weet waar je over praat. ;)
 
Uitspraak van B-Flock :bounce: op zaterdag 28 januari 2006 om 20:55:
Nou ja, ik woon in Amsterdam dus dat boeit me niet. Vind het alleen raar dat ik nergens kan vinden waar die gaat draaien.


T filmhuis ofzo geloof ik.
 
Ben erg benieuwd!
Uitspraak van verwijderd op zondag 29 januari 2006 om 13:17:
T filmhuis ofzo geloof ik.


Heb het al gevonden maar bedankt. Hij draait in het Ketelhuis voor de Amsterdammers die hem willen zien. Wel een k*t tijd. Het hele weekend om 21.30 uur en dan dinsdag pas weer, ook om 21.30 uur. Daarna staat die niet meer in de planning dus grote kans dat die maar een paar dagen gaat draaien. En je hebt geen problemen met naar huis gaan want hij duurt maar 95 min. :|

Ik vind het wel mooi dat half Flock ID&T altijd uitmaakt voor geldwolven, overlopers en weet ik wat allemaal maar als er gratis kaartjes worden weggegeven dan zijn ze er wel meteen bij. Er worden via Flock kaartjes weggegeven en er zijn al 880 inschrijvers. Hypocriet hoor. :gaap:
 
heeft iemand de film al gezien? ik ga hem vanavond bekijken.
Ik moet nog even kijken wanneer ik ga. Niemand wil gewoon met me mee. :( Dan maar alleen want deze film wil ik wel in de bios zien. :9
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 3 februari 2006 om 10:07:
heeft iemand de film al gezien? ik ga hem vanavond bekijken


en was het wat??
 
Ja, de film is zekerweten de moeite waard, ik zal vanmiddag een wat uitgebreider verslagje geven(Y)
Ja ik wil hem zeker wel zien.. lijkt me wel intressant en cool...
 
De film begint met een telefoongesprek tussen Duncan en een radiozender toen hij net had gehoord dat zijn broer was overleden. Daarna kreeg je beelden te zien van het eerste ID&T feest namelijk The final exam (die beelden waren echt gaaf :jaja: ),er zijn op dat feest 12000 mensen geweest wat toen al ontzettend veel was. Verder zie je hoe het leven van Duncan eruit ziet (ik vond zelf dat hij nogal gestresst overkwam). Maar de hele film is vooral gebaseerd op de voorbereidingen voor het feest Sensation White, ook sensation white duitsland komt aan bod.
Je ziet ook hoe het anthem van Armin van Buuren en Jan Vayne voor sensation white is ontstaan. Al met al vond ik het een zeer vette documentaire en het verbaasde mij eigenlijk dat we met welgeteld 7 ( :jaja: ) man in de bioscoop zaten.
laatste aanpassing
 
Hmmz ja klinkt intressant. Zeker wel kijken denk ik :yes:
Volgens de website van A-film komt God is my DJ al 9 maart uit op DVD.

http://www.a-film.nl/film.php?id=00001506
 
Artiest {SHOWLIST artist 48729, 12583}
Gisteren geweest.. Misschien ligt het trouwens aan mij, maar vond Armin maar in een Tokkie wijk wonen in Leiden...

Volgens mij kan hij een zelfde huis in een veel betere wijk krijgen lijkt me..
Uitspraak van Marc V op dinsdag 7 februari 2006 om 09:17:
Volgens de website van A-film komt God is my DJ al 9 maart uit op DVD.

http://www.a-film.nl/film.php?id=00001506


dan haal ik hem wel van het net af tegen die tijd
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 februari 2006 om 13:47:
De film begint met een telefoongesprek tussen Duncan en een radiozender toen hij net had gehoord dat zijn broer was overleden. Daarna kreeg je beelden te zien van het eerste ID&T feest namelijk The final exam (die beelden waren echt gaaf ),er zijn op dat feest 12000 mensen geweest wat toen al ontzettend veel was. Verder zie je hoe het leven van Duncan eruit ziet (ik vond zelf dat hij nogal gestresst overkwam). Maar de hele film is vooral gebaseerd op de voorbereidingen voor het feest Sensation White, ook sensation white duitsland komt aan bod.
Je ziet ook hoe het anthem van Armin van Buuren en Jan Vayne voor sensation white is ontstaan. Al met al vond ik het een zeer vette documentaire en het verbaasde mij eigenlijk dat we met welgeteld 7 ( ) man in de bioscoop zaten.


Grrrr, waarom ben ik nou niet gegaan? Voelde me het weekend niet lekker en zag het eigenlijk niet zitten om alleen naar de bios te gaan aangezien niemand met me meewilde en de film pas heel laat draait. En nu lees ik dat over die beelden van het eerste ID&T feest en heb ik daar al meteen spijt van. :( Hopelijk draait die wegens succes nog een paar dagen in de bios.
 
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 4 februari 2006 om 13:47:
De film begint met een telefoongesprek tussen Duncan en een radiozender toen hij net had gehoord dat zijn broer was overleden.


Dat was geen telefoon gesprek, dat was een opname van een live uitzending op het oude Slam fm uit die tijd.

Anders klonk Dunc aardig real live in die tijd.. kunnen ze nu nog niet eens bij de radio
Nu te zien in:
Filmtheater Kriterion, Amsterdam
Het Ketelhuis, Amsterdam
Lux, Nijmegen
Cinerama, Rotterdam
Louis Hartlooper Complex, Utrecht


laatste aanpassing
Uitspraak van Qapam op woensdag 28 december 2005 om 07:45:
the movie will be in dutch, you don't understand it.


dr zit engelse ondertitel bij, hopelijk snapt ie dat :P
Uitspraak van Perfect Blood op donderdag 9 februari 2006 om 11:51:
Nu te zien in:
Filmtheater Kriterion, Amsterdam
Het Ketelhuis, Amsterdam
Lux, Nijmegen
Cinerama, Rotterdam
Louis Hartlooper Complex, Utrecht


Thanks! Ik dacht dat die maar een week ging draaien maar ik was te vroeg met conclusies trekken. Effe kijken of ik kan gaan want ik vind ze in Amsterdam echt op k*t tijden draaien.

Vond het al zo gek dat je op Flock vrijkaartjes kon winnen. :X

Beetje stom van me. :bloos:
ben mooi telaat voor die actie zie ik :(
God is my DJ actie

Naam: God is my DJ
Type: vrijkaarten
Aantal te winnen: 2 x 2
Sluitingsdatum: vandaag


Als je 1 dag eerder was geweest.... :X :aai:
 
Artiest Tuur
Heb em ook gezien... Zeker een aanrader!
Ik wil ook. :[ :[ :[
laatste aanpassing
Ik ga als het goed is donderdag met een vriendin erheen. :cheer: :9
heeft iemand hem al op internet gezien?
Nee, ik heb hem helemaal nog niet gezien. Met een vriendin van mij kwam het er steeds niet van en nu draait die niet meer in de bios. :( Ben gisteren 3 videotheken afgeweest en geen van allen had hem liggen of er uberhaupt over gehoord. :[ Echt klotezooi. Weet niet of ik er wel 17 euro voor over heb om hem te kopen. :/
 
hallo, weet iemand waar ik deze film met engelse ondertiteling kan downloaden,alvast bedankt:)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 maart 2006 om 17:50:
hallo, weet iemand waar ik deze film met engelse ondertiteling kan downloaden,alvast bedankt


je mag geen links geven van illegale downloads.

maar mischien dat dit je helpt.
god.is.my.dj.the.story.of.sensation.dvdrip.xvid-mvztv

maar als je de recensies leest mis je niks

http://www.cinema.nl/cinema/magazines/news/index.jsp?portals=3142294&magazines=5268514&news=26533153

en

http://www.filmkrant.nl/av/org/filmkran/archief/fk274/god.html
 
hoi qapam,
van welke torrentsite is dit dan?-
 
maar als het goed is ligt die tog nauw in de winkel?
 
ja hij ligt al een tijdje in de winkel hoor:)

Niet dat ik hem wil hoor.

maar bij fame in amsterdam ligt hij al een tijdje
 
vond de film wat tegenvallen..... ik zag nergens duidelijk dat ' god is my dj '.... ik hoorde veel geneuzel over Slam FM, en de bij behorende perikelen..
Ik ga m wel ff zoeken op internet, ben benieuwd geworden!
Uitspraak van Qapam op dinsdag 14 maart 2006 om 18:17:
maar als je de recensies leest mis je niks


beide recensies zijn niet postitief over de makers van de docu. Regisseuse Carin Goeijers die in 2000 nog een of andere award had gewonnen. hoge verwachting niet waar gemaakt

Ik heb er met plezier naar gekeken. idd iets teveel slamfm gelul enzo
Ik heb hem eindelijk gezien en vond het eigenlijk een beetje tegenvallen. :bloos: Vond het een onsamenhangend verhaal, het ene moment ging het over Sensation, dan over zijn broer en dan over de problemen van ID&T. Zo ging het de hele film door. Vond dat er ook weinig uitgelegd werd. Nou had ik daar niet zoveel moeite mee omdat ik het ID&T boek gelezen heb maar mijn vriend is helemaal niet bekend in de dance scene en weet al helemaal niets over ID&T behalve de verhalen die die soms van mij hoort.

Kortom: leuk om gezien te hebben maar dan lees ik liever nog een keer het boek.
 
Leuk filmpje, had liever alleen wat meer oude beelden gezien. Wel leuk om al die spacende aussie mensjes weer eens terug te zien :D