Partyflock
 
Forumonderwerp · 620455
 
Artiest In Captivity
Zaterdag 16 augustus Live @ The Kick Off.......

D.O.T.F.(Defenders of the Faith) zal op deze datum een radio uitzending verzorgen vanuit de chill.
Deze uitzending zal via de livestream op www.dotf.nl te beluisteren zijn!!!

de nu volgende dj's zullen D.O.T.F vertegenwoordigen.

Defendor
Gunter Stockhausen
Onrust
Rotjong
Sandro Estania
Sneaky-D

https://partyflock.nl/SECTION/party/ACTION/single/PARTYID/9637
laatste aanpassing
:) et is je geraden DOTF fan ;) :P
 
Appie, ik verwacht jou dus echt als eerste tijdens onze oldstyle !!
(Y) deal. ik zal me plannetjes wijzigen vanwege de hoge verw88 van jullie wehhe ;). MEER dotf minder van de rest :) komt gut zowiezo eerste uren . en Onrust + rotjong.
zal wel weer een avondje heen en weer sprinten worden. wil de rest ook zien . nouhuh moet The kick off ook maar niet zon gruweluke line up hebben zeg :P
laatste aanpassing
 
:D

Deal, je zal je iig vermaken in leeuwarden!
Ze moeten wel overal het zelfde bier verkopen he ..... hakku tot je er bij neer tieft ! :-)
 
en nu dan toch echt richting het aftellen ...

almost there!
 
de gezonde spanning begint al te stijgen!!!!!!

Mar we gaan losloslosloslosloslo­s !!!!!!
 
YEP!

jaja netjes hoor :D
 
Geile Flyer..!!

Ik krijg er steeds meer zin in.. :9
 
:respect: (Y)(Y)(Y)
 
Drugs is verboden!!!!!!
Artiest {SHOWLIST artist 41177, 37500}
jaja pep pep pep.....ik doe mee
 
als je betrapt word, word je verwijderd
 
onze gorilla's wel!!!!!!!
laatste aanpassing
you know how we do...............BEN­G BENG BENG
laatste aanpassing
 
Nou mensen wij kunnen echt niet wachten,die flyer, de line-up ... JUMMIE! :D

Tot zaterdag, paar nachtjes slapen nog!
Dit wordt echt te leuk

:D
denk dat het toch wel kan! :yes: ;)
 
En of dat kan!

Als je binnenkomt bij dit feest, "moet" je eerst door onze zaal ... geef je ogen en vooral oren daar ff de kost, en kies vervolgens maar wat je verder doet :P Na 12'en is het daar bruut oldskool/style geweld, tot die tijd komen we ff lekker op gang met wat club classics
laatste aanpassing
 
Nog 1 bericht voor de mensen die ons verwachten in de "chill"-ruimte, we zullen starten met classics maar deze sound zal snel worden overgenomen door ECHTE oldskool ..... en met "echt", bedoelen we ook de core oldskool sound! Daarna zal het gauw uptempo gaan, geen nieuwe hardcore ... maar de geluiden die jaren geleden in sporthallen zuid, energiehal etc klonken. Weet dus ..... wat je te wachten staat, in de chillll ruimte!

;)


kwestie van los gaan dus.
 
verdomme!!zo'n feest op het ruiterskwartier in lwd...dat is toch echt meesterlijk...
Area 1
22.00-23.00 Franky SL (all dance bookings)
23.00-00.00 Nemo (all dance bookings)
00.00-01.00 Haze & Abyss
01.00-02.00 Uzi (all dance bookings)
02.00-03.00 Pavo
03.00-04.00 Promo
04.00-05.00 Stunned Guys
05.00-06.00 Buzz Fuzz
06.00-07.00 The Headbanger

Area 2
22.00-23.00 Dima (all dance bookings)
23.00-00.00 Mike B & Wesz
00.00-01.00 Exin & Rydon
01.00-02.00 Sunny D
02.00-03.00 Fonzie (all dance bookings)
03.00-04.00 morienteZ (all dance bookings)
04.00-05.00 Da Pauli (all dance bookings)
05.00-06.00 Trilok&Chiren (all dance bookings)

Area 3
22.00-23.00 Da Maze
23.00-00.00 Dizzy
00.00-01.00 In Captivity
01.00-02.00 Stalker
02.00-03.00 X-ess
03.00-04.00 Negative-A
04.00-05.00 Sandman
05.00-06.00 Masochist

Area 4
22.00-23.00 Phat Wax
23.00-06.00 D.O.T.F. live

D.O.T.F LIVE
23.00-00.30 Sandro Estania
00.30-01.30 Gunter Stockhausen
01.30-03.00 Defendor
03.00-04.00 Sneaky-D
04.00-05.30 Rotjong vs Onrust
05.30-06.00 D.O.T.F SPECIAL
Artiest {SHOWLIST artist 88834, 905}
Ik wil heel de DOTF set horen...
 
Dit is teveeeeeeel..... nu kan ik van iedereen n kwatier meemaken :S

Maar wel keihard beuken tot ik doodga....

Enne Jitse...IEDEREEN ? WORDT VERWIJDERT bij drugs??? :p pepclan will be out very soon :D
 
Ok, wij zijn zojuist terug van een avond en dag voorbereiden in Frieslann! Jezus tering wat een locatie!! Even een korte update, ik hoop dat ik niet teveel verklap,

Binnengekomen bij het Ruiterkwartier zul je in de lange rij al het geluid horen van DOTF on tour, deze hal is het 2e gedeelte van onze area. Als je doorloopt kun je links de darkcore area bezoeken,(ook weer verdeeld over 2 ruimtes :D) of doorlopen en aan je rechterhand een soort tunnel-achtig feessie treffen, DOTF main area :D

We hebben alle details besproken, en mensen trek die nike's lekker uit de kast en vergeet vooral je auss niet! We gaan echt ff back into time, onze area is EXACT wat we nodig hebben om de juiste sfeer te kweken! De DOTF area zal niet als "chill" fungeren zoals ik heb begrepen, we hebben dus alle ruimte om flink los te gaan!

De MAIN van de Kick OFF (hardcore etc) is ook echt weer zo'n prachtruimte, je moet het zien om het te geloven! Perfecto Mundo, het zit rechts van onze ruimte.

Dan is er ook nog de hardstyle area, een grote ruimte die mijns inziens goed past bij de style, niet te duister maar vooral lekker geschikt om die benen goed los te gooien.

T'is een compleet doolhof als je de weg niet kent, lekker ouderwets dwalen dus ..... en ook dat past weer perfect bij de muziek!

Aan ons zal het nogmaals niet liggen, we willen alle newbe-gabbers laten horen wat ze vroeger hebben gemist, en de oude garde nog even verwennen met de sounds van vroeger!


Tot zaterdag! Onze area zal live worden uitgezonden via i'net!
https://partyflock.nl/SECTION/forum/ACTION/showtopic/TOPICID/624615.html

CHECK THIS :P
 
En dit is natuurlijk ook lekker voor de mensen die echt niet naar Friesland kunnen komen:

[i]Tot zaterdag! Onze area zal live worden uitgezonden via i'net![/i] ;-)

www.dotf.nl/stream , mocht je nog niet weten dat je daar normaliter alleen op de vrijdagavonden op kan inloggen voor de DOTF show.. ;P
ik ga toch voor het live aanschouwen!
 
Zo dan, het is bijna zover... ik heb er iig heeeel veel zin in!! Kan ik eindelijk echt horen wat ik vroegah heb gemist ;)
 
we willen alle newbe-gabbers laten horen wat ze vroeger hebben gemist, en de oude garde nog even verwennen met de sounds van vroeger!


Vroegah??? daar doen we niet aan.,.. HC/oldschool rulez the world....newbe-gabbers is de moeite niet waard... HC vroeger en nu... Always will be the style 2 hear...

benzat :D
laatste aanpassing
Mensen ik heb zin, we gaan Frieslan eens ff echt laten springen
Chrissie...... Vanavond he....
 
DOTF word zeker vet Oldstyle Oldschool :respect:
 
:D haha, kijk zijn profielpic dan...!!!! :respect: !!!

Maar eh, als er hier meerdere mensen in het topic toch in Leeuwarden wonen, kunnen jullie ongetwijfeld wel even voor de bezoekers van veraf een handige route-beschrijving plaatsen.... ;-)

En dan vooral hoe we het in Leeuwarden zelf het beste kunnen vinden... :-)
nou dat is heel simpel kom je vanaf amsterdam (afsluitdijk)
en je rijdt op leeuwarden aan, dan ga je bij de eerste stoplichten rechtdoor dan kom je bij een grote rontonde die ga je ook rechtdoor (dus 2de afslag op die rontonde), daarna rij je die straat uit kom je bij een kleine rontonde daar ga je rechtsaf dus erop en er meteen weer af, dan kom je over een brug stoplichten rechtdoor, dan krijg een bocht naar links gewoon blijven volgen en dan moet je je auto na die bocht rechts parkeren en dan zie je tegen over die parkeerplaats de toog daar is de hoofdingang. zit een paar panden voor de febo.(snackbar)
laatste aanpassing
ga je via de polder, dan blijf je gewoon leeuwarden volgen als je dan op leeuwarden aan rijd krijg je vanaf heerenveen de eerste stoplichten bij wirdum daar ga je gewoon rechtdoor, daarna krijg je weer stoplichten ook weer rechtdoor (DUS NIET RECHTSAF want dan kom je via een omweg in leeuwarden) daarop krijg je weer stoplichten en aan je rechterkant de mac donalds daar ga je ook rechtdoor, dan kom je een brug over en daarna krijg je weer stoplichten daar ga je rechtsaf als je dat hebt gedaan moet je meteen naar de meest linkse baan want je krijgt meteen weer stoplichten en daar moet je linksaf gewoon weg volgen dus de stoplichten rechtdoor je krijgt op een gegeven moment een scherpe bocht naar links over een spoor overgang daarna krijg je weer stoplichten die moet je ook weer rechtdoor dan kom je langs het station (aan je linkerhand) daar krijg je een bocht naar rechts, en meteen daarop volgend een rontonde die moet je rechtdoor nemen richting het centrum dan krijg je op het einde van die weg een bocht naar links en dan is de toog aan je rechterhand al te zien dus auto parkeren en klaar.
mensen die van de kant van groningen af komen hou eerst even heerenveen aan ga dan als die weg ophoudt linksaf richting leeuwarden en dan zie hierboven vanaf daarop krijg je weer stoplichten en aan je rechterhand mac donalds enzo.

zie jullie zaterdag
 
Thanks..!!! (k)

Ik neem de weg via de polder, de hele groep DOTF-ers vanuit Rotterdam en omstreken kunnen beter via Amsterdam gaan.. :-)
is wel het makkelijkste :D
 
de groep DOTF'ers hier, komen nog ff bij van een avondje "verzorgpony's"


:D
 
haha.... Vertrek vanuit Tilburg om half 2 dus ben rond 5 uur al in Leeuwarden... wil als een van de eersten binnen zijn :D

BAM BAM BAM..... nix opbouwen, meteen BeuQen met die sound...
zonder Q :P. ;)
oehhhhhhhh heb dr zin aan :D:D:D
wat een line upppp
Zo vanavond effe lekker los .. eerst effe bij komen van vanacht .... daar is nathuurlijk weer het nodige bier voor nodig ... ( wat erg nou )...

nou ik zie jum vanavond ..

hardcore 4 life .