Partyflock
 
Forumonderwerp · 775441
1 volger · 341913x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
en ik wil dat de hele wereld dat weet :-D ben zo fucking trots!!!Hebben maandag de kleine voor t eerst gezien via echo (l) echt zo supercute,mooiste wat ik ooit in mn leven heb gezien :jaja:

Nog meer aanstaande mama`s hier??????
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 14 december 2005 om 23:20:
Heb ik dus ook gedaan!! Heb voor 1.5 jaar terug bij de lady sting gewerkt, wat een hel zeg

Maakte echt onwijs lange dagen, stond de hele dag op me benen, kleren vouwen en netjes leggen, en die een minuut later weer door elkaar lagen. En mensen kleding aansmeren>> hielen likken dus En het verdiende ook nog eens geen ene bal Bah bah, dat werk wil ik dus echt nooit meer van me leven doen he


Dat is wel waar, het verdiend geen ene klote, maar verkopen in de winkel is wel iets wat ik altijd leuk heb gevonden...en dat vind ik wel heel belangrijk :D dat je het naar je zin heb :jaja:

Tuurlijk verdien je meer op kantoor, voor minder hard werken, maarja om nu zo 1,2,3 een parttime kantoorbaantje te vinden :nee: moeilijk ben ik achter gekomen...

Ik neem nu de eerste beste baan die te pakken valt hoor :d maar dan wel in de buurt :d
 
Waarschuw beheerder
Hey natas,

Wat is dat??? FF doorbijten schat, nog heel eventjes maar :aai: het komt allemaal wel weer goed. Binnekort heb jij je 2e meid in je armen :lief:


Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 07:50:
*duimt nog ietsje harder voor Natas die het ff moeilijk heeft


:jaja:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 07:53:
verkopen in de winkel


Bij mijn favorite shop Vero Moda hangt zo vaak gevraagd verkoopster voor 32 uur maar ze willen dan zo'n jong ding van net 20....ik ken de shopmanager en ze weet dat ik dolgraag wilt maar ze mag me niet aannemen omdat zijzelf al "ouder" is, stom hè:frusty:. Is gewoon echt niet eerlijk:nee:!
 
Waarschuw beheerder
idd heel stom :frusty:
Waarschuw beheerder
donateur
Maar we blijven positief, Sam(f)!!
 
Waarschuw beheerder
You damn right Diets :jaja:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ==>Diets<== op woensdag 14 december 2005 om 19:46:
Liesbeth: ben zaterdag in de buurt van je


Wel ff zwaaien dan he!!! :D

Heey diets mss een idee als jullie nix te doen hebben...
In de Matrixx is het een techno avondje!!!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Miss Tails op donderdag 15 december 2005 om 08:42:
Wel ff zwaaien dan he!!!


[img width=28 height=15]http://www.xs4all.nl/~olie/fok/smilies/Smilies/bye-yes.gif[/img] Doe ik!!
Uitspraak van Miss Tails op donderdag 15 december 2005 om 08:42:
Heey diets mss een idee als jullie nix te doen hebben...
In de Matrixx is het een techno avondje!!!


Ja weet ik:jaja:! Maar die vent van me verafschuwt techno:o:o, hahaha dus dat gaat dus niet door! Hij is meer een club en of latinhousetype;)! Ga jij wel dan??
Waarschuw beheerder
bleg, beter word ik dr niet op..
elke dag misselijk en hoofdpijn..
maarja:D
 
Waarschuw beheerder
Ah Natas.. wat vervelend zeg!! Je mannetje heeft er vast wel begrip voor! Hoop dat je snel verlost wordt! Dit is niks zo!
Nog even volhouden meis!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 08:51:
Ga jij wel dan??


Zekers, Rude awakening he....
als menno er maar wel in komt deze x vorige keer had hij de verkeerde schoenen aan, waar hij al 3 x eerder mee binnen was gekomen!
Dus extra nette schoenen in de auto als back up!

Veel plezier iig!!!! :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Miss Tails op donderdag 15 december 2005 om 08:53:
Veel plezier iig!!!!


Jij ook, Lies(l)! Ow en heb eerste trui binnen van Paul Frank, dezelfde die jij hebt, gloedje nieuw(y)! Dyl was zooooo blij:jaja:!
Waarschuw beheerder
Heey vet, toch nog wat gevonden!!!!!
Scheelde het veel met de winkelprijs???

Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 08:58:
Jij ook, Lies!:lief:


Tnx!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Miss Tails op donderdag 15 december 2005 om 09:00:
Heey vet, toch nog wat gevonden!!!!!
Scheelde het veel met de winkelprijs???


Voor 40 euries, volgens Dyl kosten ze 70 in de winkel dus top toch(y)! Ik ga nu weer poetsen! Tot later! (k)
Waarschuw beheerder
donateur
Voordat ik weg fiets: Bridget(l)....suc6 meis vandaag! Was het nog fijn gisteren:bloos:, hihihi!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 09:16:
Voordat ik weg fiets: Bridget:lief:....suc6 meis vandaag! Was het nog fijn gisteren, hihihi!


Nah werkelijk waar wilde precies hetzelfde gaan typen, alleen zonder dat fietsen dan he!

Bridget succes vandaag!!! :flower:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Miss Tails op donderdag 15 december 2005 om 09:17:
Bridget succes vandaag!!!:flower: laatste aanpassing 15 december 2005 09:18


ook van mij :flower:
 
Waarschuw beheerder
hoi lievies,,,zo daar ben ik weer....heb net de verpleegkundige aan de telefoon gehad..mag morgen weer naar het ziekenhuis voor een gesprek...dus ben benieuwd...

bedankt voor jullie lieve reacties,,ik gaat nu weer even in m,n huisie rommelen,en hoop vanmiddag effe een schoonheidsslaapie te doen.


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dank jullie lieverds
 
Waarschuw beheerder
Natas: lekker dat je morgen een gesprek hebt, kan je even lekker je ei kwijt!! Succes alvast.

Bridget.. Hoe was het?? Veel sterkte bij de gyn! (ben helemaal een beetje zenuwachtig, maf hoor).
 
Waarschuw beheerder
Lieve foto's heb ik weer gezien :). En mooie kinderwagen, lekker optijd. Ik moet nog meer dan de helft kopen zo beetje :s.

Ja ben ook benieuwd hoe het was Bridget :).

Pff vannacht weer buikgriep gehad. Heeft iemand enig idee wat ik eraan kan doen. Echt een zere buik, trok het echt haast niet. Mijn moder kwam telkens kijken wel lief. MAar als de buik niet bovenop zeer had gedaan was ik nog bang geweest dat het weeeen waren ook. Je kunt je zelf eigenlijk heel goed gek lopen maken he. MAar ja gelukkig is het nu weer weg alleen door al dat schijten voel je je niet echt top, beetje leeg en probeer een beetje ligt te eten, zodat me dat vanavond niet weer gaat overkomen.

Ik zou trouwens ook niet zo graag in een kledingzaak werken. En idd om de reden (vind ik bij alle winkels). Lange dagen met heen en weer sjouwen.. En ook nog op zaterdag of zondag werken of op koopavond. En zeikende mensen. Niks voor mij.
 
Waarschuw beheerder
donateur
:gaap:

Mensenlief zeg, volgens mij is het nationale uit bed beldag voor Leontine:/

Lag om half 3 nog wakker, toen moest Dan er om 6 uur uit en word ik ff om kwart voor 9 en half 10 opgebeld door een vriendin en me vader. Me vriendin om te zeggen dat King Kong vandaag in de bios komt:vaag: fucking hell, kan je daar niet vanavond over terug bellen:/

En me vader die kon iets niet vinden in voorhout(is vrachtwagenchauffeur) dus ik als een bezetene voor hem opzoeken op i-net, en me schoonvader voor hem gebeld.. Bel ik hem kwartier later terug, zegt ie: "ooh maar het hoeft niet direct hoor, want ik rijd net bij de grens weg" :frusty: Wat een *** joh:D

Zucht.. mensen af en toe;)

Natas, suc6 morgen met het gesprek, heb wel beetje idee hoe het voelt als je niet kan slapen:( En dan heb jij nog zelfs een kleine rondlopen! Sterkte;)

Bridget, suc7 vandaag:D (Y)
 
Waarschuw beheerder
Goedemorgen dames,

Vandaag 39 weken zwanger :cheer:
Gaat nu best wel snel.

2Natas: klote dat je zo vervelend slaapt. Gelukkig heb ik daar absoluut geen last van. Ik slaap behoorlijk door, soms 's nachts 2x naar de toilet, maar daarna val ik direct weer in slaap. Ook helemaal geen last van steken, pijnen of iets dergelijks, dus ik denk dat die baby voorlopig wel blijft zitten waar hij/zij zit :S
Morgen moet ik ook weer naar het zh voor de echo en de CTG scan. Word alleen een beetje moe van dat 2x per week heen en weer gereis naar het ziekenhuis en terug. :( Ach, we moeten niet zo zeuren, als de kleine maar gezond en wel is hé...

Vandaag heb ik het ontzettend druk, dus vanavond laat kan ik alles pas weer bijlezen...
Eerst straks naar m'n schoonmama, want ik moet boodschappen doen, maar aangezien ik niet mag tillen, moet zij dat maar doen en vanavond als Ser weer terug is, dan moet ik met een van onze katten naar de dierenarts, want die spuugt al enkele dagen zijn eten uit en daarbij ook af en toe behoorlijk wat gal vermengd met bloed. Niet echt gezond. Shit man, weer geld kwijt die ik wel gebruiken kon :frusty: maar ja dat lieve kleine katje is nu echt zielig, dus ik kan het niet over m'n hart verkrijgen om niet te gaan :yes:

Nou ik ga maar snel douchen en naar m'n schoonmama toe :S
 
Werkzaam bij Afterdreams
Waarschuw beheerder
donateur
gefeliciteerd!!!!
Waarschuw beheerder
Hey ladies daar ben ik weer :D

Kreeg de uitslag van mij bloed dat geprikt was vorige keer en dat was allemaal oke.

Nu heeft ze gekeken of er levende zaadcellen aanwezig waren in die babyfabriek daar bij mij van binnen maar we zaten helaas nog te vroeg in de cyclus dus mijn zuurtegraad had ze allemaal al gekilled ;)

Daarna inwendige echo gehad waarbij ik mee mocht kijken.
(ligt btw wel heeeeel ongemakkelijk zo met je doos open en bloot en je benen in beugels, maar goed tis voor een goed doel :yes: ) mijn baarmoeder gezien was oke, rechereierstok oke, en bij de linker zagen we een eitje rijpen in de follikel. Die was nu 1.1 mm en moest 2.0 zijn, dan staat ie namelijk op knappen en dat is goed (y) dus wachten tot zondag en dan weer op doktersrecept vrijen.

Ik heb ook een recept voor Clomid (tabletjes) gekregen dat zorgt ervoor dat je eitje beter rijpt en de cyclus weer gewoon 28 dagen wordt (y)

Ik moet een nieuwe afspraak maken zodra ik weer ongesteld ben geworden, dan moet ik ook beginnen om de 5 tabletjes Clomid te slikken en een afspraak maken voor 14 dagen erna om weer te kijken of nog wat levends zwemt down there O:)

Surrie voor het lange verhaal :bloos:

2 Jezz: uberschattige kerstman! :lief:

2 natas: heel stom maar heb je wel eens warme melk met honing geprobeerd om te kunnen slapen? Geloof het of niet mijn schoonmoeder lag in het ZH en kon niet slapen, al dagen niet, kreeg zelfs slaaptabltjes die hielpen niet totdat ze melk met honing kreeg, werkte super (y)

2 LM: schattige wagens zeg, mooie kleuren ook! :yes:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Fairytale op donderdag 15 december 2005 om 00:09:
serieus??!! Welke dan..!!! Want die ik had van de hema was altijd ruk...


Gewoon zwarte waterproof, geen longlasting curl gedoe gewoon simpel zwarte waterproof. Is wat dikker, klontert niet. Die blauwe ook trouwens, maar daar moet je van houden. De kleur rondom is een blauw oogpotlood van hema, en zo'n rose/parelmoerige oogschaduwstift :)


Uitspraak van Lisboa-B op donderdag 15 december 2005 om 12:10:
LM: schattige wagens zeg, mooie kleuren ook!


tis er eentje hoor een combi :D heerlijk.... kan dr dus lekker lang mee doen!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
hoi hoi meiden,

Ben vandaag alweer 34 weken zwanger wat gaat het toch weer snel. mag van mij nog wel sneller 8).

Gisteren lekker wezen winkelen hier in de stad met mn schoonmama en schoonzusje.
Heb weer genoeg gekregen voor de beeb en ook voor mn eigen.
Mooie kleren voor de kerst,zwarte broek en dan een zwart doorschijnend truitje met bloemetjes en daar doe ik dan een zwart hempje onder en nog twee truien (van de mannenafdeling van de H&m van die shirt met lange mouwen hahaha maar ze zitten heel mooi en ze zijn lekker lang)
En een lange kralen ketting ben ik nu helemaal verslaafd aan die vindt ik zo gaaf.

En voor het kleinkindje had ze mooie nijntjes pakjes met van die kleine slofjes en mutstje erbij gekocht die die meteen aan kan als ie geboren is en nog een badcape en aankleedkussenhoes dus hij wordt nu al lekker verwent.
We waren om half 1 in de stad en om half 5 zaten we weer in auto maar was wel helemaal kapot buikpijn en rugpijn nu nog trouwens want heb vannacht niet kunnen slapen van de rugpijn deed zo zeer zat gewoon te janken en pascal was ook zo lief hij tot twee toe kruik warm gemaakt voor mn rug en toen kon ik weer een uurtje of drie slapen maar hij is nu ook helemaal kapot.
Ben ook niet gaan werken vandaag want alles doet me zeer en het voelt zo zwaar aan alles bah .
en is het ook nog zon klote weer regen en nog is regen .

Alleen nou moet ik volgende week nog een keer naar de stad om kerstkadootjes te halen en meer niet want dat kan ik niet meer zo lang de stad in. zei ook al tegen pascal we overleggen eerst wat we gaan halen en we gaan dan ook alleen maar naar die winkels.

Zo weer effe bij gekletst .

IK heb trouwens ook al die klossen al vanaf dat ik 32 weken zwanger was vroegen helemaal niks .
Maar ik moet ze wel 18 januari weer terug brengen en ik ben 26 januari uitgeteld,Maar mn schoonpapa had ze ook nog staan dus dan breng die mooi terug en dan pak ik er mooi 6 als dat past ja want ik heb ook een enorm bed.
En meiden als je die klossen gaat halen let wel op dat je er genoeg mee krijgt want ik kreeg er maar 4 mee en die nacht is mn bed doorgezakt vraag er maar minstens 6.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Lisboa-B op donderdag 15 december 2005 om 12:10:
maar we zaten helaas nog te vroeg in de cyclus dus mijn zuurtegraad had ze allemaal al gekilled


Zuurtegraad sucks:[ ;P

Uitspraak van Lisboa-B op donderdag 15 december 2005 om 12:10:
Kreeg de uitslag van mij bloed dat geprikt was vorige keer en dat was allemaal oke.


Uitspraak van Lisboa-B op donderdag 15 december 2005 om 12:10:
mijn baarmoeder gezien was oke, rechereierstok oke, en bij de linker zagen we een eitje rijpen in de follikel. Die was nu 1.1 mm en moest 2.0 zijn, dan staat ie namelijk op knappen en dat is goed dus wachten tot zondag en dan weer op doktersrecept vrijen.


Das goed nieuws toch?!!
Waarschuw beheerder
Wat hebben jullie weer lekker veel geschreven :jaja:..
Voor de mensen die bijna op knappen staan, succes (Y) en nog even volhouden he! :jaja:

De foto van de combi wagen is (Y)

En er heerst ook griep :/ *helaas*
Uitspraak van Lisboa-B op donderdag 15 december 2005 om 12:10:
Kreeg de uitslag van mij bloed dat geprikt was vorige keer en dat was allemaal oke.


SUPER :D Wel spannend allemaal en hopenlijk gaat t snel gebeuren allemaal..

Voor alle anderen een dikke :hug:
(F)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dubbel Fun op donderdag 15 december 2005 om 13:10:
En er heerst ook griep *helaas*


Ja :'(.


Uitspraak van Lisboa-B op donderdag 15 december 2005 om 12:10:
Hey ladies daar ben ik weer

Kreeg de uitslag van mij bloed dat geprikt was vorige keer en dat was allemaal oke.

Nu heeft ze gekeken of er levende zaadcellen aanwezig waren in die babyfabriek daar bij mij van binnen maar we zaten helaas nog te vroeg in de cyclus dus mijn zuurtegraad had ze allemaal al gekilled

Daarna inwendige echo gehad waarbij ik mee mocht kijken.
(ligt btw wel heeeeel ongemakkelijk zo met je doos open en bloot en je benen in beugels, maar goed tis voor een goed doel ) mijn baarmoeder gezien was oke, rechereierstok oke, en bij de linker zagen we een eitje rijpen in de follikel. Die was nu 1.1 mm en moest 2.0 zijn, dan staat ie namelijk op knappen en dat is goed dus wachten tot zondag en dan weer op doktersrecept vrijen.

Ik heb ook een recept voor Clomid (tabletjes) gekregen dat zorgt ervoor dat je eitje beter rijpt en de cyclus weer gewoon 28 dagen wordt

Ik moet een nieuwe afspraak maken zodra ik weer ongesteld ben geworden, dan moet ik ook beginnen om de 5 tabletjes Clomid te slikken en een afspraak maken voor 14 dagen erna om weer te kijken of nog wat levends zwemt down there

Surrie voor het lange verhaal


Ben benieuwd wat er dan uitkomt :).. Moeten alleen vrouwen worden onderzocht of zijn mannen ook nog een x aan de beurt?
Waarschuw beheerder
heey heey
hoe is het hier?
met my gaat het niet zo goed..
vanmorgen gestript en heb nu echt onwijs last van me onderrug.. geen pretje.. hoop zo dat de baby nu zo snel moggelijk komt.. dit is ook echt niet fijn..
als het er is laat het zo snel mogelijk weten.. maar heb de computer bij me ouders in huis staan.. duss ;)
liefs (K)
 
Waarschuw beheerder
Ik hoop voor je dat het snel mag gebeuren, dan ben je ervan af ;).
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Lisboa-B op donderdag 15 december 2005 om 12:10:
Kreeg de uitslag van mij bloed dat geprikt was vorige keer en dat was allemaal oke.

Nu heeft ze gekeken of er levende zaadcellen aanwezig waren in die babyfabriek daar bij mij van binnen maar we zaten helaas nog te vroeg in de cyclus dus mijn zuurtegraad had ze allemaal al gekilled

Daarna inwendige echo gehad waarbij ik mee mocht kijken.
(ligt btw wel heeeeel ongemakkelijk zo met je doos open en bloot en je benen in beugels, maar goed tis voor een goed doel ) mijn baarmoeder gezien was oke, rechereierstok oke, en bij de linker zagen we een eitje rijpen in de follikel. Die was nu 1.1 mm en moest 2.0 zijn, dan staat ie namelijk op knappen en dat is goed dus wachten tot zondag en dan weer op doktersrecept vrijen.

Ik heb ook een recept voor Clomid (tabletjes) gekregen dat zorgt ervoor dat je eitje beter rijpt en de cyclus weer gewoon 28 dagen wordt

Ik moet een nieuwe afspraak maken zodra ik weer ongesteld ben geworden, dan moet ik ook beginnen om de 5 tabletjes Clomid te slikken en een afspraak maken voor 14 dagen erna om weer te kijken of nog wat levends zwemt down there

Surrie voor het lange verhaal


Je hoeft je toch niet te verontschuldigen gekkie:nee:! Heb er :respect: voor dat jij je verhaal met ons wilt delen! Maar tenminste wat schot in de zaak toch?! Nu kijken wat er over 14 dagen gaat wordt ontdekt! Ik blijf voor je duimen wijffie(f)!!

Diets d'r ruggetje doet nog steeds auw:s! Kon net amper stofzuigen:nee:!! En dan moet ik mijn eigen huisje nog doen:(.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:00:
Diets d'r ruggetje doet nog steeds auw! Kon net amper stofzuigen!! En dan moet ik mijn eigen huisje nog doen.


Zet de jongens aan het werk ;).
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Trea (L) Daniëlle op donderdag 15 december 2005 om 13:58:
vanmorgen gestript en heb nu echt onwijs last van me onderrug..


Rugweeën misschien?


Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:00:
Diets d'r ruggetje doet nog steeds auw


Muts:S Wat heb je gedaan, dat je zo'n last hebt?

Trouwens, ik heb vanacht weer zo achterlijk gedroomd:S Ik was bij iemand thuis, en die had packs sos op tafel liggen, ging ik stiekem uit die packs zitten nakken, terwijl ik zwanger was:S Naaaaaaaaaaaaaaaaaa, dat slaat echt nergens op hoor:no:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:07:
Zet de jongens aan het werk


Ze zijn was aan het vouwen nu o:) :o!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:09:
Muts Wat heb je gedaan, dat je zo'n last hebt?


Van afgelopen weekend hele tijd in de kou gestaan, voelde zondagavond al pijn, vooral tussen mijn schouderbladen. En nu eigenlijk nog steeds:s! Maar ja, gewoon doorgaan hè! Is gewoon combi van vermoeidheid en kou!
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:09:
Rugweeën misschien?


Ja, dat kan best! Zet'm op meis(f)! Spannend:d!
 
Waarschuw beheerder
hallo lieve lady,s....dat slapen vind ik nog niet echt een probleem hoor,,er zyn meer dingen niet pluis..vandaar dat ik morgen weer naar het ziekenhuis gaat.....want natas is en was en echte feestbeest,met houseparty,s...dus zonder slaap kan ik wel een beetje...wel super lief van jullie al die reacties..daar pep je toch weer een beetje van op.

ik gaat jullie niet allemaal persoonlyk bedanken hoor ,,maar voor degene die zo lief voor me zyn,,,,,
heel veel knuffels en xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:13:
Ze zijn was aan het vouwen nu !


HAha nou das best knap voor jonge jongens ;).

Hoop voor je dat het snel over is. Ik had het laatst een paar dagen. IS niet fijn :nee:
Waarschuw beheerder
Ff snel een reactie op Bridget: Ken heel veel mensen die aan de Clomid zijn gegaan en allemaal zwanger, dus is een goed zetje in de rug! Hoop dat het bij jou ook gaat werken :yes:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:13:
vooral tussen mijn schouderbladen.


En als je ademt? Doet het dan ook pijn?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:18:
En als je ademt? Doet het dan ook pijn?


Ja, ook! Ga me nou niet bang maken:s??
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:14:
ik gaat jullie niet allemaal persoonlyk bedanken hoor ,,maar voor degene die zo lief voor me zyn,,,,,
heel veel knuffels en xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Jij bent ook altijd lief voor ons, meid(f)! Wie goed doet, goed ontmoet zeggen ze altijd(y)!!
 
Waarschuw beheerder
dankje schat,,,,nou moet ik nog oppassen ook dalyk denken ze dat ik een pot ben hahaha...ik heb namelyk wel 2 lesbiese vriendinnen hoor ,dus ik kan er goed mee opschieten xxxxxxxxx

maar ik ben 100% van de mannen hoor
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:29:
Ja, ook! Ga me nou niet bang maken


Nee schat, maar als je er last van blijft houden, zou ik toch wel even naar de dokter gaan:yes:

Echt niet om je bang te maken, maar ik had dat ook voor een paar jaar terug, onwijs pijn tussen me schouderbladen en pijn met ademen, voelde me echt niet lekker(en ook blijven roken natuurlijk:/) Ben na een paar weken kwakkelen naar de dokter getrapt door me moeder, en toen bleek ik longontsteking te hebben:S Heb toen zware antibiotica kuur en zo'n puffertje gekregen en toen was het snel over(Y)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:33:
maar ik ben 100% van de mannen hoor


Ik ook:p! GEKKE NATAS:D!
 
Waarschuw beheerder
Ben je ook verkouden dna?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:34:
Nee schat, maar als je er last van blijft houden, zou ik toch wel even naar de dokter gaan

Echt niet om je bang te maken, maar ik had dat ook voor een paar jaar terug, onwijs pijn tussen me schouderbladen en pijn met ademen, voelde me echt niet lekker(en ook blijven roken natuurlijk) Ben na een paar weken kwakkelen naar de dokter getrapt door me moeder, en toen bleek ik longontsteking te hebben Heb toen zware antibiotica kuur en zo'n puffertje gekregen en toen was het snel over


Pffff, joh heb een abbo bij mijn dokter joh, wahahaha, en ipv dat ik het zeg afgelopen maandag tegen hem want ik was er toch, nee...hou ik mn bek weer:x! Stom hè?! Ik d8 tis gewoon vermoeidheid van het weekend.......
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:41:
hou ik mn bek weer! Stom hè?! Ik d8 tis gewoon vermoeidheid van het weekend.......


dat doe ik ook gauw hoor, omdat ik geen zeikerd wil zijn. Dan dnek ik ach gaat wel weer over.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:40:
Ben je ook verkouden dna?


:nee:.....morgen maar ff afspraak maken dan:/! Hahaha, gaat lekker hier!
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:41:
en ipv dat ik het zeg afgelopen maandag tegen hem want ik was er toch, nee...hou ik mn bek weer! Stom hè?!


Kuttekop:D

Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:46:
morgen maar ff afspraak maken dan


Je kan nu toch ook gaan bellen, of je morgen terecht kan?

;)

Uitspraak van ==>Diets<== op donderdag 15 december 2005 om 14:46:
Hahaha, gaat lekker hier!


Ik hoop echt niet dat ik ook griep krijg:[ Dat vind ik toch zo kut he!! Vooral nu man, zit je met dikke buik harstikke ziek te zijn:/
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 december 2005 om 14:49:
Ik hoop echt niet dat ik ook griep krijg Dat vind ik toch zo kut he!! Vooral nu man, zit je met dikke buik harstikke ziek te zijn


Ja das wel extra irri, vooral omdat je kind al beetje op je ingewanden drukt heb ik ondekt...