Partyflock
 
Forumonderwerp · 829743
wie heeft deze ook ? en wat vind je er van ?
ik ga hem zaterdag halen :D:D:D



Productkenmerken
Lengte 2,4 cm
Breedte 10,8 cm
Hoogte 5,8 cm
Kleur Zilver, Zwart
Body materiaal Kunststof en metaal materiaal
Gewicht 150 gram
Geheugen
Intern RAM geheugen 64 MB
Geheugenuitbreiding Mogelijk
Geheugenkaart Mini Secure Digital
Systeem
Processor kloksnelheid 200 MHz
GSM / GPRS
GSM/GPRS Ja
Frequenties 850, 900, 1800, 1900 MHz
UMTS Nee
EDGE Ja
SMS Ja
MMS Ja
Fax Nee
Display
Scherm type LCD
Touchscreen Ja
Kleurdiepte
Tweede display Nee
Wireless
Wireless LAN (802.11b) Ja
Bluetooth Ja
Bluetooth versie 1.2
Bluetooth klasse I
Bluetooth headset profiel Ja
Infrarood (IrDA) Ja
GSM/GPRS Ja
Text input
Handschrift herkenning Ja
Toetsenbord Ja, ingebouwd
T9 woordenboek Ja
Navigatie interface
Directional Pad 5-wegs
Stylus Ja
Touchscreen Ja
Multimedia
MP3-functie Ja
Bestandsformaten MP3, WMA, WMA DRM, JPEG, BMP, MPEG, WMV
Loudspeaker Ja
Camera Ja
Megapixels 1.3 Megapixels
Ringtones
Type ringtone MP3, Realtone, Polyfoon
Tril functie Ja
Organiser
Organiser Agenda, Contactpersonen, Telefoonboek, Taken, Rekenmachine, Gesprekkenlijst, Klok
Accu
Stroomvoorziening Li-ion accu
Accu verwisselbaar Ja
Standbytijd 200 uur
Desktop connectivity
Outlook Synchronisatie Ja (Activesync)
Synchronisatie met Mac Nee, niet mogelijk
Overigen
Handleiding Nederlands (schriftelijk), Nederlands (CD-Rom)
Minimale systeemeisen CD-ROM, Systeembeheerder rechten/Administrator rights, Windows 98/NT/2000/Me/XP
Garantie 1 jaar
Garantie type Pick-up-and-return garantie

Veelzijdig
De nieuwste alles in één smartphone van T-Mobile heet MDA Vario.
Dit quadband toestel zorgt ervoor dat u uw 'kantoor' altijd bij u heeft. Bellen, sms, mms, bluetooth, wifi, infrarood, msn, internet. Enkele van de vele communicatie mogelijkheden die dit toestel u biedt.

Features
Het volledige toetsenbord schuift onder het scherm naar beneden, en het display draait hierbij vanzelf naar de 'landscape' modus. Met de 1.3 megapixel camera maakt u op de meest onverwachte momenten de scherpste foto's, die u direct door kunt sturen middels een van de vele draadloze verbindingen. De Texas Instruments OMAP 850 processor zorgt voor goede prestaties en springt zuinig om met energie.

Kantoor
Applicaties als Pocket Excel, Pocket Word, Pocket Word maken het werkplezier compleet. Als een van de eerste toestellen heeft deze Vario Windows Mobile 5 aan boord. Stabieler, sneller en gebruiksvriendelijker dan de vorige versies van Windows Mobile, en helemaal ingesteld op mobiele zakelijke gebruikers.
 
Uitspraak van B@RTJUHHH op dinsdag 29 november 2005 om 15:32:
net er ff mee lopen spelen wel jammer dat standaart de verlichting niet aangaat van het toetsenbord is dit inte stellen ?


Kan je instellen via Settings > System > Blacklight
 
Doe maar zonder die l in Blacklight ;)
gelukkig vind het wel fijn met verlichting aan
jippe k heb hem eindelijk binnen nu alles nog uitvogelen:P
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 9727, 6675, 9726}
Uitspraak van verwijderd op donderdag 1 december 2005 om 16:27:
Ik werk af en toe in een winkel waar we op het gebied van mobiele dingen praktisch alles verkopen (telefoons, navigatie, car audio, alarm, parkeersensoren, startonderbrekers, enz)

Ik ben verantwoordelijk voor de verzending en ontvangst van kapotte dingen en dus ook voor het adressenbestand van reparatiebedrijven.

Tis niet leuk om mensen te woord te moeten staan dan hun I-mate naar 6 weken nog steeds niet terug is uit de reparatie, mede door het commentaar dat je dan te horen krijft en mede door het feit dat we ze wel een leentoestel geven maar geen vergelijkbaar toestel (nokia 3330)


aanmelden via qtek.nl gaat vele male sneller maar moet wel door de klant zelf gedaan worden
net een leuk progje gevonden om via bluetooth headset muziek te luisteren met de VARIO
maar natuurlijk : http://www.pdaphonehome.com/forums/showthread.php?threadid=54951&perpage=20&pagenumber=1

unzippen op je MDA gooien media player starten dan BTaudioON.EXE aanklikken en veel luister plezier
Ik kreeg net een brief van T-mobile, dat ik een nieuwe tel. kan uitkiezen. De Vario spreekt mij het meeste aan. Groot voordeel vind ik dat er Word op zit. Zo kan ik in de trein naar huis alvast dingen uitypen voor school/werk e.d.

Werkt dat wel een beetje fijn en is een Word bestand makkelijk over te zetten naar de pc met bijv. Office 2003?

(Heb nu nog een Samsung E700, heb dus nog niet veel verstand van al die snufjes)

hehehe helemaal gratis met 512mb kaartje dr bij vanwege mn abbonement die verlengt word

Stond dat in de brief van T-mobile? Want ik kan daar niks over vinden en als jij dat krijgt wil ik dat natuurlijk ook :P
laatste aanpassing
Uitspraak van B@RTJUHHH op zondag 27 november 2005 om 13:46:
-Koop doos willekeurige suikerklonten
-Neem 1 suikerklont ter hand
-Plaats suikerklont op te verwijderen logo
-Beweeg suikerklont langzaam op en neer over het te verwijderen logo
-Schrik niet wanneer er krassen op lijken te komen
-Beweeg op en neer tot het logo verdwenen is, er lijkt nu een diepe kras op te zitten
-Maak een doekje vochtig met water
-Veeg met vochtige doekje over de plek waar de kras lijkt te zitten
-Zie daar, de kras verdwijnt als sneeuw voor de zon
-Ruim doek op, leg overige 199 suikerklonten in kelder oid
-Enjoy!


Het werkt! :D


Uitspraak van -C- op zaterdag 10 december 2005 om 15:34:
Ik kreeg net een brief van T-mobile, dat ik een nieuwe tel. kan uitkiezen. De Vario spreekt mij het meeste aan. Groot voordeel vind ik dat er Word op zit. Zo kan ik in de trein naar huis alvast dingen uitypen voor school/werk e.d.


Verwacht wel niet de functionaliteit van een laptop he, hele scripties erop maken lijkt me geen aanrader ;) 512 mb krijg je erbij ja :yes:
Nee dat hoeft nou ook weer niet. Maar lijkt me dat een pagina of 4 geen probleem is? Kan je wel dikgedrukt en dat soort dingen?

Nog wat (domme) vragen:

-Hoe zit dat nu met de internet kosten? Is dat nou €9,50 of meer? En hoe zit dat dan met Outlook?

-Kan je aparte beltonen nemen voor bepaalde mensen?

-Kan je zien wie je belt? (foto)

-Kan je de wallpaper aanpassen?

-Wat is het verschil tussen Wi-Fi en GPRS

-Hoe zit het met de kwaliteit van filmpjes?
"-Hoe zit dat nu met de internet kosten? Is dat nou €9,50 of meer? En hoe zit dat dan met Outlook?"

€ 9,50 per maand betaal je extra aan internet kosten. Hiermee mag je onbeperkt op internet maar dat kan maximaal met 44kbs ( modem snelheid , verwacht geen wonderen )
Je kunt gewoon een POP3 account gebruiken met je outlook op de vario.

"-Kan je aparte beltonen nemen voor bepaalde mensen?"

Geen idee nog niet geprobeerd

"-Kan je zien wie je belt? (foto)"

Dit is mogelijk maar misschien moet je wat software hier voor downloaden

"-Kan je de wallpaper aanpassen?"

Ja

"-Wat is het verschil tussen Wi-Fi en GPRS"

Wi-Fi is draadloos internet bijv. thuis of op je werk op bij accespoint van t-mobile. GPRS is beschikbaar door bijna heel nederland ( 99 % ofzo.. )

"-Hoe zit het met de kwaliteit van filmpjes?"

Bedoel je streaming? Dan is het maximaal 44kbs.
Heb met 39kbs wat filmpjes gekeken en tja wat moet ik er van zeggen, wederom verwacht geen wonderen.
Je kunt er gewoon filmpjes opzetten ( of op je mini sdkaart ) en die zijn dan van betere kwaliteit.

Mijn ervaring is dat het een fijn toestel is.
een minpunt is dat ik tom tom nog niet goed werkend heb gekregen maar dat komt wel.
Ik heb hem vandaag aangeschaft!

De Qtek 9100 dan.. dus geen roze menu en T-mobile op de voorkant. Echt een vet apparaat! morgen eens effe lekker mee gaan spelen.. :P
heb die mda vario al een poosje , vind het alleen raar dat je bij t- mobile geen autolader kan aanschaffen
Tnx voor je antwoorden mrmarcellos :flower:

Uitspraak van Mr Marcellos op zaterdag 10 december 2005 om 21:38:
Je kunt gewoon een POP3 account gebruiken met je outlook op de vario.


Ik gebruik trouwens geen outlook maar hotmail. Kan je die dan instellen als hoofdaccount, zodat deze ook in je startmenu aangegeven staat bij (on)gelezen berichten?
laat maar, heb mn hotmailadres aan outlook toegevoegd

En ik lees dat de foto kwaliteit mager is, is dat ook zo bij (zelfgemaakte) videofilmpjes? Weet van de Nokia 6230i dat het met fake-licht behoorlijk slechte kwaliteit is. (bruinig schokkend beeld)
laatste aanpassing
ik blijf erbij dat je voor foto's en video's geen gsm moet gebruiken, de kwaliteit is echt niet goed genoeg... Het is leuk voor erbij en om af en toe eens iets mee vast te leggen, maar ja kunt beter ene digitale camera halen als je goeie pic's wilt maken.
Uitspraak van B@RTJUHHH op woensdag 7 december 2005 om 19:22:
maar natuurlijk : http://www.pdaphonehome.com/fo ... p;perpage=20&pagenumber=1

unzippen op je MDA gooien media player starten dan BTaudioON.EXE aanklikken en veel luister plezier


FF testen of dit ook op me I-Mate Jam werkt.
Op me I-Mate Jam krijg ik het niet voor mekaar :(

Doe ik misschien iets verkeerd?

Wat doet het progje nou precies, stuurt ie alle audio door naar je BT Headset?
wat dat progje doet is niets anders dan al je geluid via bluetooth naar je headset sturen

ik weet zelf niet of het wel of niet werkt op die I-MATE
Uitspraak van -C- op zondag 11 december 2005 om 16:06:
En ik lees dat de foto kwaliteit mager is, is dat ook zo bij (zelfgemaakte) videofilmpjes? Weet van de Nokia 6230i dat het met fake-licht behoorlijk slechte kwaliteit is. (bruinig schokkend beeld)laatste aanpassing 12 december 2005 02:15


ja je moet geen wonderen verwachten, het blijven eigenlijk vrij slechte foto's die achter elkaar geplakt zijn ( maar dan snel :D ) voor het echte werk schaf je een camera aan met zoom e.d. ik kwam er toevallig gister achter dat er flits op de vario zit :D vind ik wel erg fijn.

Alleen dat rot Tom Tom he :(
Uitspraak van B@RTJUHHH op maandag 12 december 2005 om 12:44:
ik weet zelf niet of het wel of niet werkt op die I-MATE


Op de i-mate K-jam werkt het wel, dat is de zelfde als die MDA Vario, maar heb al een BT update gevonden voor de gewone I-Mate, dus ga die maar ff testen.


Uitspraak van Mr Marcellos op maandag 12 december 2005 om 12:48:
Alleen dat rot Tom Tom he


Tom Tom werkt er gewoon op hoor, het word niet ondersteund, maar het draait wel.
vertel wat heb je extra gedaan?
De normale installatie
update 5.1 daarna 5.2
en dan? ( wie weet weet je de oplossing voor het tomtom gedoe )
1 dag in het bezit van een Vario, bevalt tot nu toe goed


Uitspraak van B@RTJUHHH op woensdag 7 december 2005 om 19:22:
maar natuurlijk : http://www.pdaphonehome.com/fo ... p;perpage=20&pagenumber=1

unzippen op je MDA gooien media player starten dan BTaudioON.EXE aanklikken en veel luister plezier


Lukt bij mij ook niet, maakt het nog uit waar je het neerzet?

aargh misschien handig om bluetooth aan te zetten?? :bloos:
laatste aanpassing
...
laatste aanpassing
dat wil idd nog wel eens werken
Uitspraak van Mr Marcellos op dinsdag 13 december 2005 om 18:45:
vertel wat heb je extra gedaan?
De normale installatie
update 5.1 daarna 5.2
en dan? ( wie weet weet je de oplossing voor het tomtom gedoe )


Heb zelf een I-Mate Jam, maar heb het wel zien werken op een K-Jam (zelfde als de MDA Vario)
Kennis van me heeft tomtom ook draaiend.
Hoop er binnenkort ook een te hebben, zal dan eens kijken :)
Wie heeft er verstand van het installeren van gedownloade spelletjes?
wat voor spellen ?
Uitspraak van -C- op donderdag 15 december 2005 om 01:12:
Wie heeft er verstand van het installeren van gedownloade spelletjes?


Normaal gesproken draai je de setup op je pc. Als deze klaar is begint automatisch de setup op je PPC te draaien (je moet natuurlijk ActiveSync aan hebben staan). Dat is zo met alle programma's en spellen. Uitzonderingen zijn programma's die enkel een .exe bevatten zoals PocketSNES. Deze duw je gewoon in je geheugen en runt hem vanaf je PPC.
laatste aanpassing
 
Yep die heb ik ook.
kadotje van mijn baas ...
Uitspraak van -C- op donderdag 15 december 2005 om 01:12:
Wie heeft er verstand van het installeren van gedownloade spelletjes?


.exe; gewoon 2 keer op klikken vanaf je eigen pc (wel moet je phone verbonden zijn met je pc zoals DeVious al zei).

.cab; in een mapje op je phone gooien en runnen vanaf je phone :)
Heb de mijne nu 2 weken, nog geen tijd gehad om echt te kijken, wat het ding allemaal kan :D

Wel een dvd vol met software (+ tom tom) :cheer:
 
Weet iemand toevallig waar je leuke games 4 free kunt downloaden voor de mda vario. die 2 spellen die erop staan beginnen wel snel te vervelen namelijk :D
 
zit ook aan deze te denken maar dan van orange hun noemen het de spv m3000 maar het is natuurlijk gewoon de zelfde telefoon van HTC.
Maar is het wel de moeite waard omdeze te kopen??
 
Relaxed, dank je :)
 
Weet iemand waar ik Tom Tom 5 kan plukken? heb wel een versie, maar vat er weinig van
 
heb m nu 2 dage en moet zegge.... TOP toestel...
en die huub hier? wat doe je hier als je een gsm alleen vind om te belle? open je eigen topic of hou stil..

leuke pda / matige gsm
mijn mening... belle vind ik wat minder soms beetje haperig klinken... sms nogal omslachtig (bij me ouwe gsm 6keer drukke en je was bezig met type en afzender stond erbij.) marja als PDA is hij geweldig.. leuk geluid/camera/opties :D

internet abbo erbij dus ben aardig tevrede...

alleen weet iemand hoe je in godsnaam die meldingen als iemand online komt op msn uitzet.... WORD ER :vaag: VAN!!! elke keer da getril in me broekzak of die herrie :(
Al op tweakers gekeken?
 
Ik heb een I-Mate K-Jam (MDA Vario/Qtek 9100) te koop voor de liefhebbers (f)
 
Uitspraak van B@RTJUHHH op woensdag 23 november 2005 om 17:46:
wie heeft deze ook ? en wat vind je er van ?
ik ga hem zaterdag halen :D:D:D


LELIJK:vaag:
 
tja mooi is hij niet nee :P
maar praktisch wel :p

en die msn meldingen ben ik mee bezig :p
 
Uitspraak van KOKO op zondag 11 december 2005 om 09:41:
heb die mda vario al een poosje , vind het alleen raar dat je bij t- mobile geen autolader kan aanschaffen


Je moet dan gewooon de autolader van de Qtek 9100 pakken, is hetzelfde toestel alleen simlockvrij.
Lees net dat er sinds vorige week een nieuwe rom beschikbaar is (QTEK v2.18.7.6) deze schijnt behoorlijk snel te zijn.

Als je nu een MDA vario Qtek 9100 of I-Mate K-Jam hebt maakt geen verschil, het is allemaal hetzelfde toestel. Ik heb momenteel een I-mate rom op m'n MDA Vario draaien.

als ik morgen deze nieuwe Qtek rom getest heb zal ik wel laten weten of ie inderdaat sneller is of niet.

Als iemand overigens nog vragen (software-matig) over dit toestel heeft, laat maar horen... :)
laatste aanpassing
 


Ik heb deze nu een jaar gehad en ben er erg tevreden mee geweest!

Mag mn abbo weer verlengen met een jaar en ga nu deze krijgen:



Ik is benieuwd :D altijd leuk die spele dingetjes! :p
Uitspraak van Tyler Durden op dinsdag 4 april 2006 om 23:29:
Als iemand overigens nog vragen (software-matig) over dit toestel heeft, laat maar horen... :)


Mijne loopt met regelmaat vast.
Sluit alle progs goed af (definitief) en heb ook al een prog om me me agenda items te organiseren (dubbele kunnen voor vastlopers zorgen)

Nou kan je dat vastlopen beperken tot 0 als je een nieuwe firmware hebt, wat is de laatste, hoe kom ik er aan en hoe install ik dat.
laatste aanpassing
 
Ik krijg die MDA Vario Pro vandaag binnen B):D

Lijkt me zeker wel een relax toestelletje ! (Y)